17/09/2017 XXIV Niedziela Zwykła
08:00 + Władysława Tomala i rodzice obojga stron
09:30 + Anna Śliwa - intencja od rodziny Winterów
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 Za Parafian
18:00 + Danuta Sidzikówna "Inka" oraz Żołnierzy Wyklętych
18/09/2017 Poniedziałek
07:00 Z okazji urodzin Ani i Agnieszki o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18:00 + Maciej /7 rocz./, Marian /3 rocz./ Hromniak
18:00 + Józef Krzaczek /1 rocz./
19/09/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Karol i Grzegorz /11 rocz./ oraz Urszula i Ewa /3 rocz./
18:00 + Eugeniusz Stańczyk - intencja od sąsiadów ul. 4 Marca 6
20/09/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
21/09/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Sebastian Skibiński - intencja od Tomasza
18:00 + Leszek Grabowski - intencja z pogrzebu
22/09/2017 Piątek
07:00
18:00 + Marian Czuchra - intencja od dzieci
18:00 + Antoni Bagiński - intencja od rodziny Wesołowskich i Raków ze Śląska
23/09/2017 Sobota
07:00
18:00 + Helena Ruszkowska - intencja od rodziny Kwinta z Kalisza
24/09/2017 XXV Niedziela Zwykła
08:00 Dziękczynna za urodziny Adasia, 3. rocznicę ślubu Karoliny i Jacka, 30. rocznicę ślubu Bożeny i Jerzego
09:30 + Helena /5 rocz./, Edmund i zmarli z rodziny
11:00 + Rodzice obojga stron oraz z rodziny
12:15 + Jarosław Wołoszyn, zmarli z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Elżbieta Lewon zd. Sosnowska


10/09/2017 XXIII Niedziela Zwykła
08:00 + Stefan Niciński, brat Jan oraz rodzice obojga stron
09:30 7. rocznica ślubu Karoliny i Michała oraz z okazji 4. urodzin Janka
11:00 W intencji kleryka Konrada
12:15 + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
18:00 + Bronisław /29 rocz./, Mariusz, Ryszard oraz z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich

11/09/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Danuta Forysiak - intencja z pogrzebu
18:00 + Bolesław Lorkiewicz /19 rocz./, Anna Lorkiewicz

12/09/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Helena Ruszkowska - intencja z pogrzebu
18:00 + Sebastian Skibiński - intencja z pogrzebu

13/09/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla II Róży Żywego Różańca

14/09/2017 Czwartek
07:00 + Rodzice: Edward i Leontyna
18:00 + Mateusz /10 rocz./ i z rodzin obojga stron
18:00 + Kazimierz Jaguścik /10 rocz./ oraz rodzice obojga stron

15/09/2017 Piątek
07:00
18:00 + Jakub Wójcik /21 rocz./ oraz Wacław Bekta
18:00 + Eugeniusz Stańczyk - intencja od uczestników pogrzebu

16/09/2017 Sobota
07:00
18:00 Rodzice: Romanina i Stanisław oraz ich rodziców i brat Zenon
18:00 + Elżbieta Lewon zd. Sosnowska

17/09/2017 XXIV Niedziela Zwykła
08:00 + Władysława Tomala i rodzice obojga stron
09:30 + Anna Śliwa - intencja od rodziny Winterów
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 Za Parafian
18:00 + Danuta Sidzikówna "Inka" oraz Żołnierzy Wyklętych




03/09/2017 XXII
Niedziela Zwykła

08:00 18. urodziny Pawła o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
09:30 + Teresa, Wiesław i rodzice obojga stron
11:00 + Robert Kozłowski /21 rocz./ oraz z rodziny Kozłowskich i Gąciarków
12:15 + Krystyna Nowak /20 rocz./, Artur Nowak, Jan i Zofia oraz teściowie
18:00 W intencji Agnieszki i Piotra z okazji 10. rocznicy ślubu

04/09/2017 Poniedziałek

07:00
08:00 Na rozpoczęcie roku szkolnego Zespołu Szkół w Karlinie
09:00 Na rozpoczęcie roku szkolnego Szkoły Podstawowej w Karlinie
18:00 + Władysław Michalkiewicz / 9 rocz./, rodzice i rodzeństwo obojga stron

05/09/2017 Wtorek

07:00 + Józef / 25 rocz./ i Feliksa
18:00 + Jadwiga Lorkiewicz /4 rocz./, Władysława i Jakub Kowalów
18:00 + Antoni Bagiński - intencja od uczestników pogrzebu

06/09/2017 Środa

07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 O dobre owoce wychowania chrześcijańskiego w naszych rodzinach – int. ŻR

07/09/2017 Czwartek

07:00 Dziękczynna z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stelli i jej synka

18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania - int. Ap. Margaretek

08/09/2017 Piątek

07:00
18:00 Imieninowa Ks.Radosława - int. Grup Parafialnych

09/09/2017 Sobota

07:00
18:00 Za Parafian - chrzty

10/09/2017 XXIII Niedziela Zwykła

08:00 + Stefan Niciński, brat Jan oraz rodzice obojga stron
09:30 7. rocznica ślubu Karoliny i Michała oraz z okazji 4. urodzin Janka
11:00 W intencji kleryka Konrada
12:15 + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
18:00 + Bronisława /29 rocz./, Mariusz, Ryszard oraz z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich


27/08/2017 XXI Niedziela Zwykła

08:00 + Anna, Aniela, Bronisław, Tadeusz, Stanisław z rodiny Sewastynowicz

09:30 + Ryszard Szczepanowicz /17 rocz./, rodzice obojga stron oraz Janina

11:00 + Arkadiusz i Zdzisław oraz zmarli z rodziny

18:00 + Jan Klimaszewski /33 rocz./ i rodzice obojga stron

28/08/2017 Poniedziałek

07:00

18:00 + Rodzice: Józefa, Bronisław oraz dziadkowie obojga stron

29/08/2017 Wtorek

07:00

18:00 + Zygmunt /36 rocz./ oraz z rodzin obojga stron

18:00 + Antoni Bagiński - intencja od rodziny Madryszyn i Dawid

30/08/2017 Środa

07:00

18:00 W intencji uczestników nowenny

18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących z VIII Róży, a dla zmarłych o miłosierdzie Boże i chwałę nieba

31/08/2017 Czwartek

07:00

18:00 + Irena Piwońska - intencja z pogrzebu

01/09/2017 Piątek

07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Świętym

18:00 O bł. Boże i światło Ducha Św. w roku szkolnym - int. GMB

02/09/2017 Sobota

07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.

18:00 + Florianna /3 rocz./, Ryszard, Mariusz oraz z rodziny Kuczyńskich i Zajączkowskich

18:00 + Bronisława Michułko - intencja od chórzystów

03/09/2017 XXII Niedziela Zwykła

08:00 18. urodziny Pawła ...

09:30 + Teresa, Wiesław i rodzice obojga stron

11:00 + Robert Kozłowski /21 rocz./ oraz z rodziny Kozłowskich i Gąciarków

12:15 + Krystyna Nowak /20 rocz./, Artur Nowak, Jan i Zofia oraz teściowie

18:00 W intencji Agnieszki i Piotra z okazji 10. rocznicy ślubu




20/08/2017 XX Niedziela Zwykła

08:00 + Maria, Michał, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa, Zofia
09:30 + Rodzice i rodzeństwo obojga stron
11:00 Za Parafian - chrzty
18:00 + Zenon Rusiecki/2 rocz./ oraz rodzice obojga stron

21/08/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Władysław Lendzion i Barbara Zielińska

22/08/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Zdzisław Luboch - intencja z pogrzebu

23/08/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 O błogosławieństwo Boże dla Tadeusza z okazji 80-tych urodzin

24/08/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Stanisław Zieliński - intencja z pogrzebu

25/08/2017 Piątek
07:00
18:00 W intencji ks. Ludwika Musiała w dniu imienin - Grupy Parafialne

26/08/2017 Sobota
07:00
18:00 + Piotr /17 rocz./ oraz rodzice obojga stron
18:00 + Helena Ruszkowska - intencja od córki Basi

27/08/2017 XXI Niedziela Zwykła
08:00 + Anna, Aniela, Bronisław, Tadeusz, Stanisław z rodziny Sewastynowicz
09:30 + Ryszard Szczepanowicz /17 rocz./, rodzice obojga stron oraz Janina
11:00 + Arkadiusz i Zdzisław oraz zmarli z rodziny
18:00 + Jan Klimaszewski /33 rocz./ i rodzice obojga stron


23/07/2017 XVI Niedziela Zwykła

08:00 + Antoni Bezuch - int. kuzyna Henryka Bezucha

09:30 + Kamila Kantor /20 rocz./, Edward i rodzice obojga stron

11:00 + Michał Narkun; Witold i Maria Narkun

18:00 + Józef Ciuła /6 rocz./ oraz zmarli z rodziny


24/07/2017 Poniedziałek

07:00

18:00 + Henryk Michałowski - intencja z pogrzebu

18:00 + Jolanta Kalika /7 rocz./



25/07/2017 Wtorek

07:00

18:00 + Władysław /7 rocz./, Józefa, Stanisław i zmarli z rodziny

18:00 + Stanisław Winiarski/ 26 rocz.? oraz Zofia Winiarska


26/07/2017 Środa

07:00 O uzdrowienie duszy i ciała, o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Nieustającej Pomocy dla Anny

18:00 W intencji uczestników nowenny


27/07/2017 Czwartek

07:00

18:00 O bł. Boże, opiekę MB i potrzebne łaski dla Anny Tańskiej i Anny Dorabiała - int.
chrzestnej Aldony


28/07/2017 Piątek

07:00

18:00 W intencji 18 urodzin Natalii ...


29/07/2017 Sobota

07:00

18:00 + Tomczyk Józef, Bronisława i Mirosław

18:00 + Anna Śliwa - intencja od dzieci z rodzinami


30/07/2017 XVII Niedziela Zwykła

08:00 + Rodzice z rodziny Pawlik i Patan

09:30 + Zbigniew Ksiądz /1 rocz./, Cecylia Zielińska /30 rocz./ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

11:00 + Daniel Tomczyk - intencja od chrzestnego

18:00 + Stanisław /35 rocz./, rodzice i rodzeństwo: Irena, Regina, Romuald




16/07/2017 XV Niedziela Zwykła

08:00 + Rodzice: Stefania i Kazimierz i zmarli z rodziny oraz Henryka
09:30 + Edwin /3 rocz./, Józefa /31 rocz./ oraz z rodziny Chmielewskich i Pakalnickich
11:00 Za Parafian - chrzty
18:00 + Antoni Bezuch - int. s. Anny z rodziną

17/07/2017 Poniedziałek

07:00
18:00 + Helena Sawicka-Brzezińska /14 rocz./ - int. od syna z rodziną

18/07/2017 Wtorek

07:00
18:00 + Krzysztof Znyk /21 rocz./

19/07/2017 Środa

07:00  + Jadwiga /18 rocz./ oraz zmarli z rodziny
18:00 Za uczestników nowenny

20/07/2017 Czwartek

07:00 O dary Ducha Świętego i nieustanną opiekę MB dla Pawła z okazji urodzin
18:00 + Helena Brzezińska /14 rocz./
18:00 + Władysław Lendzion - intencja z pogrzebu

21/07/2017 Piątek

07:00
18:00 Z okazji 85. urodzin mamy Józefy o błogosławieństwo i potrzebne łaski

22/07/2017 Sobota

07:00
18:00 Z okazji 70-tych urodzin Henryka - dziekczynno - błagalna

23/07/2017 XVI Niedziela Zwykła

08:00 + Antoni Bezuch - int. kuzyna Henryka Bezucha
09:30 + Kamila Kantor /20 rocz./, Edward i rodzice obojga stron
+ Michał Narkun; Witold i Maria Narkun + Józef Ciuła /6 rocz./ oraz zmarli z rodziny
11:00
18:00

09/07/2017 XIV Niedziela Zwykła

08:00 + Marianna i Władysław Ropiak
09:30 + Eryka Kamińska /2 rocz./
11:00 O bł. Boże i opiekę MB dla Stanisława /65. urodziny/
18:00 + Antoni Bezuch - int. od Anny z rodziną

10/07/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Genowefa Cieplak, Euzebiusz, Józef, Barbara, Wiktor, Lucjan
18:00 + Józefa Skotnicka - intencja od uczestników pogrzebu

11/07/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Narcyz Januszewski /3 rocz./
18:00 + Bronisława Michułka - intencja z pogrzebu

12/07/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny

13/07/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Janina Olecka - z okazji urodzin
18:00 + Anna Wach - intencja z pogrzebu

14/07/2017 Piątek
07:00
18:00 + Henryk z racji imienin i urodzin oraz rodzice obojga stron
18:00 + Stefania Jaroszewska - intencja z pogrzebu

15/07/2017 Sobota

07:00 Dziękczynna za 45 lat małżeństwa z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Ewy i Bogumiła oraz ich dzieci i wnuków
18:00 + Maria Chomicka /18 rocz./, Iwona i Zbigniew Chomiccy
18:00 + Anna Śliwa

16/07/2017 XV Niedziela Zwykła

08:00 + Rodzice: Stefania i Kazimierz i zmarli z rodziny oraz Henryka
09:30 + Edwin /3 rocz./, Józefa /31 rocz./ oraz z rodziny Chmielewskich i Pakalnickich
11:00 Za Parafian - chrzty
18:00 + Antoni Bezuch - int. s. Anny z rodziną



02/07/2017 XIII Niedziela Zwykła

08:00 + Z rodziny Grzybowskich: Wiesława, Bogdan, Jacenty - int. od syna Adama z żoną
09:30 + Jan Tomczyk /20 rocz./, syna jego Jana oraz wnuka Tomasza i Daniela
11:00 + Stanisław, Helena i Józef Paszkiewicz
18:00 + Stanisława, Adam oraz z rodziny Lesczewskich i Józef, Roman Falkiewicz

03/07/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Natalia Kosidło /13 rocz./, Andrzej Kosidło /30 rocz./ oraz zmarli z rodziny
18:00 + Władysław, Władysława, Wanda


04/07/2017 Wtorek
07:00 58 urodziny Zofii ...
18:00 + Emilia
18:00 + Janina Tucholska - intencja z pogrzebu

05/07/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny

06/07/2017 Czwartek
07:00
18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania - int. Ap. Margaretek

07/07/2017 Piątek
07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchui Świętym
18:00 O błogosławiony i szczęśliwy czas wakacji i urlopów - int. GMB

08/07/2017 Sobota
07:00
18:00 Za Parafian - chrzty

09/07/2017 XIV Niedziela Zwykła
08:00 + Marianna i Władysław Ropiak
09:30 + Eryka Kamińska /2 rocz./
11:00 O bł. Boże i opiekę MB dla Stanisława /65. urodziny/
18:00 + Antoni Bezuch - int. od Anny z rodziną

18/06/2017 XI Niedziela Zwykła

08:00 + Adam Marczyk / 4 miesiące po śmierci/
09:30 W intencji harcerek "Ventus"
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Jadwiga Bączyk /14 rocz./
18:00 10. r. ślubu Gabrieli i Łukasza

19/06/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Jan Koryzma, Stanisław, Józef, Wiktoria i Władysław
18:00 + Ludmiła i Mikołaj Szkoriński

20/06/2017 Wtorek
07:00
18:00 11. urodziny Wiktorii ...
18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusz / 60. urodziny/ i Anny /12. ur./

21/06/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 W intencji młodzieży, która przyjęła bierzmowanie oraz ich rodzin

22/06/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Antoni i Jadwiga Szukszta oraz z rodzin obojga stron

23/06/2017 Piątek
07:00
08:00 Zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół w Karlinie
09:30 Zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej
18:00 + Janina Olecka - z okazji imienin

24/06/2017 Sobota
07:00 + Jan Ceterski, Janina, Karol Ginda oraz zmarli z rodziny
18:00 + Janina Horodyska - intencja od sąsiadów
18:00 + Julia Matysiak /10 rocz./

25/06/2017 XII Niedziela Zwykła
08:00 + Jan /20 rocz./, syn Jan /11 rocz./ oraz zmarli z rodziny Tomczyk
09:30 + Teresa Kawałko /1 rocz./ oraz rodzice i rodzeństwo
11:00 + Bolesław /5 rocz./ i Genowefa Glinieccy
12:15 + Bronisława i Feliks, brat Ryszard oraz Jadwida, Jan, Wiktor i Janina
18:00 + Władysław /4 rocz./, Józef /33 rocz.

/11/06/2017 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

08:00 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla Jana /60. r. urodzin/
09:30 + Wanda Frankowska /2 rocz./, Barbara i Mieczysław
11:00 + Elżbieta /4 rocz./, Romuald i zmarli z rodziny Madejsza
12:15 Za Parafian
18:00 + Katarzyna Słysz /6 rocz./ oraz zmarli z rodziny

12/06/2017 Poniedziałek

07:00 W intencji znanej Panu Bogu
18:00 + Marek Krupiński / 2 rocz./
18:00 + Bogusław /30 rocz./, Janina, Zofia, Jan, Anna

13/06/2017 Wtorek

07:00 O Zdrowie
18:00 + Franciszek Skorzyński
18:00 + Danuta Figurska - intencja z pogrzebu

14/06/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 Okazji 14. urodzin Mateusza

15/06/2017 Czwartek
08:00 + Eugeniusz Strychalski /11 rocz./
09:30 Za Parafian - procesja do czerech ołtarzy
12:00 Amfiteatr - za budowniczych ołtarzy i ofiarodawców
18:00  + Danuta Figurska - intencja od dzieci

16/06/2017 Piątek
07:00
18:00 + Sabina, Tadeusz, Stanisław, Józef i Zygmunt
18:00 + Kamil Jakiel - intencja z pogrzebu

17/06/2017 Sobota
07:00
18:00 + Józef Dorabiała /22 rocz./ oraz rodzice obojga stron i brat Kazimierz
18:00 + Marianna /5 rocz./, Czesław i rodzice obojga stron

18/06/2017 XI Niedziela Zwykła
08:00 + Adam Marczyk / 4 miesiące po śmierci/
09:30 W intencji harcerek "Ventus"
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Jadwiga Bączyk /14 rocz./
18:00- 10. r. ślubu Gabrieli i Łukasza



04/06/2017 Zesłanie Ducha Świętego

08:00 W intencji ks. Marka w 6. rocz. święceń - int. Ap. Margaretek
09:30 + Jan i Wanda Szczepanowicz, Jan, Rozalia Żmuda, Stanisław Filikowski, Mieczysław Szałas
11:00 Z okazji 40-tych urodzin Anety o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12:15 + Wanda Rzeszut oraz rodzice obojga stron
18:00 Z okazji 17. urodzin Karola z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, dary Ducha Świętego oraz o potrzebne łaski dla Gniewka

05/06/2017 Poniedziałek
07:00 + Bronisław oraz zmarli z rodzin Skrzyniarz i Głowacz
18:00 + Brat Ireneusz oraz zmarli z rodziny
18:00 + Marek Pioś - intencja z pogrzebu

06/06/2017 Wtorek
07:00 Gregorianka ks. L.M.
18:00 + Ryszard, Andrzej Nyc, rodzice obojga stron oraz bracia
18:00 + Andrzej Majszewski - intencja z pogrzebu

07/06/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji ucze
stników nowenny
18:00 Z okazji 88. urodzin Sabiny - int. od dzieci i wnuków

08/06/2017 Czwartek
07:00 + Z rodziny Kwiatek
18:00 + Edward Zołotucho /10 rocz./
18:00 + Zdzisław /44 rocz./ Łukaszewicz i wnuk Krzysztof

09/06/2017 Piątek
07:00 + Feliksa, Józef oraz z rodzin obojga stron
18:00 O błogosławieństwo Boże dla Ks. Radosława z okazji 5. r. święceń - int. Grup
Parafialnych
18:00 Natalia i Władysław Lendzion /60. r. ślubu/ - dziękczynno - błagalna

10/06/2017 Sobota
07:00 + Leokadia i Józef Krzaczek
18:00 Za Parafian - chrzty

11/06/2017 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
08:00 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla Jana /60. r. urodzin/
09:30 + Wanda Frankowska /2 rocz./, Barbara i Mieczysław
11:00 + Elżbieta /4 rocz./, Romuald i zmarli z rodziny Madejsza
12:15 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusz / 60. urodziny/ i Anny /12. ur./
18:00 + Katarzyna Słysz /6 rocz./ oraz zmarli z rodziny




28/05/2017 Wniebowstąpienie Pańskie
08:00 + Zofia
09:30 + Edmund Wiśniewski /32 rocz./ i Helena
11:00 + Roman /40 rocz./ oraz Ewa i Kacper Wandycz
12:15 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary z okazji 80. urodzin
18:00 56. rocznica święceń ks. Ludwika Musiała
18:00 W intencji harcerek "Ventus"

29/05/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Stanisława Wójciak - intencja z pogrzebu
18:00 + Edward Fiszer - intencja z pogrzebu

30/05/2017 Wtorek

07:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. dla Czesława z okazji urodzin i dla Anny
18:00 + Antoni Bezuch - intencja z pogrzebu
18:00 + Henryk Kowalczyk - intencja z pogrzebu


31/05/2017 Środa

07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 Z okazji 70. urodzin ...

01/06/2017 Czwartek

07:00
18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania - int. Apostolstwa Margaretek

02/06/2017 Piątek

07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.
18:00 Dziękczynna za łaski otrzymane w roku szkolnym - int. GMB

03/06/2017 Sobota

07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.
18:00 + Zofia i Michał Piaseccy
18:00 + Daniel Budnik / 18 rocz./

04/06/2017 Zesłanie Ducha Świętego
08:00 W intencji ks. Marka w 6. rocz. święceń - int. Ap. Margaretek
09:30 + Jan i Wanda Szczepanowicz, Jan, Rozalia Żmuda, Stanisław Filikowski, Mieczysław Szałas
11:00 Z okazji 40-tych urodzin Anety
12:15 + Wanda Rzeszut oraz rodzice obojga stron
18:00 Z okazji 17. urodzin Karola z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, dary Ducha Świętego oraz o potrzebne łaski dla Gniewka




21/05/2017 VI Niedziela Wielkanocna
08:00 + Bolesław /11 rocz./, Feliksa, Karol, Helena, Władysław
09:30 + Janina Żukowska /9 rocz./ oraz rodzice obojga stron
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Regina Figa /11 rocz./, Edward Figa /14 rocz./ oraz z rodzin obojga stron
18:00 + Maria - Elżbieta

22/05/2017 Poniedziałek
07:00 Imieniny Heleny o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
18:00 + Edward /16 rocz./, Ryszard, Mariusz, Florianna, Bronisław
18:00 + Michalina Nartowska - intencja z pogrzebu

23/05/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Ks. Józef Kępka, ks. Stanisław Głodzik
18:00 + Maria Płatosz
24/05/2017 Środa
07:00
18:00 Za uczestników nowenny
18:00 W intencji młodzieży, która przyjęła bierzmowanie, ich rodziców i świadków
25/05/2017 Czwartek
07:00
18:00 18. urodziny Damiana
26/05/2017 Piątek
07:00 + Janina Horodyska - w dniu matki - intencja od dzieci z rodzinami
18:00 + Aniela, Józef, Andrzej
18:00 + Łucja /15 rocz./ oraz Krzysztof
27/05/2017 Sobota
07:00
18:00 + Marian i Helena Koźbiał /2 rocz./
18:00 + Janina Gawryszczak - intencja z pogrzebu
28/05/2017 Wniebowstąpienie Pańskie
08:00 + Zofia
09:30 + Edmund Wiśniewski /32 rocz./ i Helena
11:00 + Roman /40 rocz./ oraz Ewa i Kacper Wandycz
12:15 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary z okazji 80. urodzin
18:00 56. rocznica święceń ks. Ludwika Musiała
18:00 W intencji harcerek "Ventus"
14/05/2017 V Niedziela Wielkanocna
08:00 + Zofia i Czesław
09:30 + Krystyna Hromiak oraz rodzice obojga stron - int. od męża, córek i wnuków
10:30 Uroczysta I Komunia Święta
12:15 Uroczysta I Komunia Święta
18:00 + Zofia, Tadeusz, Antoni Kubiak

15/05/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Roman Ziółkowski i rodzice obojga stron
18:00 + Rodzice: Bronisława i Michał, bracia: Edward, Julian, Tadeusz i Włodzimierz
16/05/2017 Wtorek
07:00 + Janina Ceterska i Jan, Stanisław oraz z rodziny Ceterskich
18:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Jana Butkiewicza w 36.r.
święceń
18:00 Z okazji urodzin Małgorzaty i Marka
17/05/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w 36.r. święceń - intencja Grup Parafialnych i Chóru
18/05/2017 Czwartek
07:00 + Eugeniusz Górecki (z okazji urodzin), Rozalia i Walenty
18:00 + Kazimierz Michułka /19 rocz./ oraz rodzice obojga stron
18:00 + Daniel Tomczyk - intencja od sąsiadów z Okrzei
19/05/2017 Piątek
07:00
18:00 W intencji ks. Andrzeja /11 rocz. święceń/ - int. Apostolatu Margaretek
20/05/2017 Sobota
07:00
11:00 O Boże błogosławieństwo i szczęśliwy sezon dla motocyklistów
18:00 Dziękczynna za Mariolę, Roberta i Adama - o zdrowie i wiele łask Bożych na dalsze lata
21/05/2017 VI Niedziela Wielkanocna
08:00 + Bolesław /11 rocz./, Feliksa, Karol, Helena, Władysław
09:30 + Janina Żukowska /9 rocz./ oraz rodzice obojga stron
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Regina Figa /11 rocz./, Edward Figa /14 rocz./ oraz z rodzin obojga stron
18:00 + Maria - Elżbieta


30/04/2017 III Niedziela Wielkanocna

08:00 + Stanisław Jaworski /29 rocz./

09:30 + Tadeusz Woś /4 rocz./

11:00 + Ryszard Rosiak /17 rocz./ - intencja od żony i dzieci

12:15 + Stanisław Kanigowski - int. od rodziny Piaseckich i Tomaszewskich

18:00 + Z rodziny: Belchnerowskich, Różańskich, Grudziążów, Kosińskich i Macudzińskich


01/05/2017 Poniedziałek

07:00

18:00 + Stanisława Kotulska /10 rocz./

18:00 + Barbara Kulik - intencja z pogrzebu


02/05/2017 Wtorek

07:00

18:00 + Marianna /19 rocz./ i Baltazar Galwieło

03/05/2017 Środa

08:00 + Emilian, Beniamin, Magdalena

09:30 + Maria /7 rocz./, Stanisław, Jadwiga, Aleksandra, Jan i Bronisław

11:00 Za Ojczyznę

18:00 + Małgorzata Oziębło - int. od męża, dzieci i wnuków


04/05/2017 Czwartek

07:00

18:00 Za księży pracujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne - int. Ap. Margaretek

18:00 Za druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie


05/05/2017 Piątek

07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.

18:00 Za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej i do bierzmowania - int. GMB

18:00 O pomoc łaski Bożej w rozwiązaniu pewnej sprawy


06/05/2017 Sobota

07:00 Wynagradzające Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.

18:00 + Jerzy /42 rocz./, Zygmunt /4 rocz./, Józef /30 rocz./

18:00 + Zbigniew Pietrucha /4 rocz./, Józef i z rodziny Pietruchów i Złotogórskich

07/05/2017 IV Niedziela Wielkanocna

08:00 + Jadwiga /5 rocz./ i z rodziny Szablińskich i Prokopowicz

09:30 + Irena i Jan Bolebrzuch

11:00 18-te urodziny Jacka - o błogosławieństwo Boże

12:15 Rocznica I Komunii Świętej

18:00 + Eugeniusz Szatkowski i rodzice obojga stron


23/04/2017 II Niedziela Wielkanocna

08:00 30. rocznica ślubu Beaty i Zbigniewa Pawlików

09:30 75 urodziny Witolda - intencja od dzieci

11:00 70-te urodziny Jadwigi - intencja od dzieci

12:15 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i bogactwo Miłosierdzia Bożego dla wnuczek i ich rodziców

15:00 GODZINA MIŁOSIERDZIA

18:00 80-te urodziny ks. Ludwika Musiała - intencja od grup parafialnych

24/04/2017 Poniedziałek

07:00 + Maria Szymańska /56 rocz./, Władysław Szymański, Bernadeta Górecka

18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 80 urodzin mamy Stanisławy Strychalskiej - intencja od dzieci


25/04/2017 Wtorek

07:00

18:00 + Agnieszka Synoracka /24 rocz./

18:00 + Władysław Bukała /2 rocz./ z okazji 81 urodzin


26/04/2017 Środa

07:00

18:00 W intencji uczestników nowenny

18:00 W intencji ks. Proboszcza


27/04/2017 Czwartek

07:00 + Anastazja i Dominik Paczos oraz rodzice obojga stron i Agnieszka, Aniela i Jadwiga

18:00 + Karol Nartowski - intencja z pogrzebu

18:00 + Jadwiga Faryno - intencja z pogrzebu


28/04/2017 Piątek

07:00

18:00 + Ignacy Sawicki - intencja z pogrzebu

18:00 + Daniel Tomczyk - intencja z pogrzebu


29/04/2017 Sobota

07:00

18:00 + Aleksander /6 rocz./ oraz zmarli z rodziny

18:00 + Bronisław, Zdzisława oraz rodzice obojga stron


30/04/2017 III Niedziela Wielkanocna

08:00 + Stanisław Jaworski /29 rocz./

09:30 + Tadeusz Woś /4 rocz./

11:00 + Ryszard Rosiak /17 rocz./ - intencja od żony i dzieci

12:15 + Stanisław Kanigowski - int. od rodziny Piaseckich i Tomaszewskich

18:00 + Z rodz.: Belchnerowskich, Różańskich, Grudziążów, Kosińskich i Macudzińskich




16/04/2017 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

06:00 Rezurekcja - za Parafian

09:30 + Janina Kłysz /5 r. sm./ oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

11:00 + Czesław DAWID /2 rocz./ i rodzice obojga stron

12:15 Za Parafian - chrzty

18:00 + Zygmunt Sabat /4 rocz./ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

17/04/2017 Poniedziałek Wielkanocny

08:00 + Stanisław Pawliński /21 rocz./ oraz zmarli z rodziny

09:30 + Józefa Rowińska /22 rocz./ i Jan /11 rocz./ oraz zmarli z rodzin obojga stron

11:00 + Michalina Osińska /27 rocz./i mąż Kazimierz

12:15 Z okazji 10. rocz. ślubu Marii i Piotra oraz w int. syna Tomasza /2 r. ur./

18:00 + Kazimierz Kopaczewski / 1 rocz./


18/04/2017 Wtorek Wielkanocny

07:00

18:00 + Genowefa Kęprowska – intencja z pogrzebu


19/04/2017 Środa Wielkanocna

07:00

18:00 W intencji uczestników nowenny

18:00 Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Jolanty i Andrzeja


20/04/2017 Czwartek Wielkanocny

07:00

18:00 20. r. ślubu Anety i Wojciecha


21/04/2017 Piątek Wielkanocny

07:00

18:00 Wanda i Tadeusz dziękują za 60 lat wspólnego życia małżeńskiego


22/04/2017 Sobota Wielkanocna

07:00 + Franciszka /24 rocz./, Marian oraz siostry i bracia

18:00 + Marian Sawicki /15 rocz./ oraz rodzice obojga stron

18:00 + Stanisław, Stanisława, Stanisław, Bogdan, Mirosław, Bogusława


23/04/2017 II Niedziela Wielkanocna - Biała

08:00 30. rocznica ślubu Beaty i Zbigniewa Pawlików

09:30 75 urodziny Witolda - intencja od dzieci

11:00 70-te urodziny Jadwigi - intencja od dzieci

12:15 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i bogactwo Miłosierdzia Bożego dla wnuczek i ich rodziców

15:00 W intencji Caritas Parafialnej i jej dobrodziejów oraz GMB – GODZINA MIŁOSIERDZIA

18:00 80-te urodziny ks. Ludwika Musiała - intencja od grup parafialnych




09/04/2017 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

08:00 Z okazji 9. urodzin Antosia i 6. urodzin Łucji o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Mb dla nich i ich rodziców

09:30 + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz

11:00 Za Parafian - procesja palmowa

12:15 + Aleksander /45 rocz./ oraz zmarli z rodziny Pakalnickich i Chmielewskich

18:00 + Aniela i Jan Bindas

10/04/2017 Wielki Poniedziałek

07:00

18:00 + Zbigniew, Wawrzyniec, Barbara, Józef, Maria, Czesław, Stanisława i Franciszek

18:00 + Antoni Wiszniewski - intencja z pogrzebu


11/04/2017 Wielki Wtorek

07:00 + Michalina i Józef Tomczyk, rodzice obojga stron i Mieczysław

18:00 + Stanisław Kanigowski - int. od brata Janusza z żoną


12/04/2017 Wielka Środa

07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 82. urodziny Heleny - o zdrowie i opiekę MBNP na dalsze lata


13/04/2017 Wielki Czwartek

19:00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ - za kapłanów pracujących w parafii - int. grup parafialnych
19:00 W intencji pielgrzymów do Skrzatusza (8.04.17 r.)

14/04/2017 Wielki Piątek

19:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

15/04/2017 Wielka Sobota

21:00 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

16/04/2017 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

06:00 Rezurekcja - za Parafian

09:30 + Janina Kłys /5 rocz./ oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

11:00 + Czesław DAWID /2 rocz./ i rodzice obojga stron

12:15 Za Parafian - chrzty

18:00 + Zygmunt Sabat /4 rocz./ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron



02/04/2017 -  V Niedziela Wielkiego Postu

08:00 + Z rodziny Gromczyk, Jaworskich, Marczaków i Węgłowskich
09:30 + Antoni, Julian, Władysław, Michał, Maria, Feliksa, Zofia
11:00 + Franciszka, Wojciech i Krystyna Czerniec
12:15 + Józef, Jadwiga, Janusz Ćwirko oraz Stefan Andruszko
18:00 + Stanisław Kwaśnik /11 rocz./ oraz zmarli rodzice obojga stron

03/04/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Barbara /15 rocz./, Kazimierz
18:00 + Daniel Tomczyk - int. od rodziców i rodzeństwa

04/04/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Brat Ireneusz oraz zmarli z rodziny

05/04/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny

06/04/2017 Czwartek
07:00
18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne - int. Ap. Margaretek

07/04/2017 Piątek
07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.
18:00 O dobre przeżycie Triduum i Świąt Wielkanocnych - int. GMB

08/04/2017 Sobota
07:00
18:00 50-lecie małżeństwa Antoniego i Janiny Podlasińskich

09/04/2017 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
08:00 Z okazji 9. urodzin Antosia i 6. urodzin Łucji o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla nich i ich rodziców
09:30 + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz
11:00 Za Parafian - procesja palmowa
12:15 + Aleksander /45 rocz./ oraz zmarli z rodziny Pakalnickich i Chmielewskich
18:00 + Aniela i Jan Bindas

26/03/2017 IV Niedziela Wielkiego Postu

08:00 + Janina Góryń-Iwanejko /1 rocz./

09:30 O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Katarzyny z okazji 18. urodzin - intencja od dziadków i rodziców

11:00 + Zofia Suska /2 rocz./

12:15 + Wacław Bekta /11 rocz./ oraz Jabub Wójcik

18:00 + Stefan, Zbigniew Wach oraz zmarli z rodziny Ziółkowskich i Dąbrowskich

27/03/2017 Poniedziałek

07:00 + Bernadeta Górecka /9 rocz./ i Eugeniusz oraz z rodziny Góreckich i Szymańskich

18:00 + Stanisław Kanigowski - int. od szwagierki Haliny z rodziną

18:00 + Bronisław Wigowski /l.77 zmarł w Kazachstanie/

28/03/2017 Wtorek

07:00

18:00 O łaskę zdrowia dla taty Edwarda

29/03/2017 Środa

07:00

18:00 W intencji uczestników nowenny

30/03/2017 Czwartek

07:00

18:00 + Kazimierz Harchala /11 rocz./ oraz rodzice obojga stron

31/03/2017 Piątek

07:00

18:00 + Stanisław Kanigowski - intencja od szwagierki Teresy z rodziną


01/04/2017 Sobota

07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.

18:00

02/04/2017 V Niedziela Wielkiego Postu

08:00 + Z rodziny Gromczyk, Jaworskich, Marczaków i Węgłowskich

09:30 + Antoni, Julian, Władysław, Michał, Maria, Feliksa, Zofia

11:00 + Franciszka, Wojciech i Krystyna Czerniec

12:15 + Józef, Jadwiga, Janusz Ćwirko oraz Stefan Andruszko

18:00 + Stanisław Kwaśnik /10 rocz./ oraz zmarli rodzice obojga stron



19/03/2017 III Niedziela Wielkiego Postu

08:00 + Józef, Feliksa
09:30 O bł. Boże, opiekę MB i światło Ducha Świętego dla Barbary w 55-te urodziny
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Teresa, Jan, Bronisława, Józef Poreda
18:00 + Stanisława, Leon oraz rodzice obojga stron: Maria, Paweł, Helena, Aleksander


20/03/2017 Poniedziałek
07:00
11:00 Rekolekcje

18:00 + Józef, Aniela, Andrzej

21/03/2017 Wtorek

07:00
11:00 Rekolekcje
18:00 + Marian Jandy i zmarli z rodziny
18:00 + Mieczysław Grzesiak - intencja z pogrzebu

22/03/2017 Środa
07:00
11:00 Rekolekcje
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 O wielkie siły duchowe w rodzinie w dziele pojednania

23/03/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Józef i Józefa Hasik; Krzysztof Szymański
18:00 + Józefa /13 rocz./, Władysław, Stanisław i zmarli z rodziny

24/03/2017 Piątek
07:00
18:00 + Janina Olecka
18:00 + Stanisław Kanigowski - intencja z pogrzebu

25/03/2017 Sobota
07:00
18:00 + Ireneusz Wojtera - intencja od kuzyna Piotra z rodziną
18:00 + Stanisława Brzezicka - intencja z pogrzebu

26/03/2017 IV Niedziela Wielkiego Postu
08:00 + Janina Góryń-Iwanejko /1 rocz./
09:30 O bł. Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny z okazji 18. urodzin - intencja od dziadków i rodziców
11:00 + Zofia Suska /2 rocz./
12:15 + Wacław Bekta /11 rocz./ oraz Jakub Wójcik
18:00 + Stefan, Zbigniew Wach oraz zmarli z rodziny Ziółkowskich i Dąbrowskich


1
2/03/2017 II Niedziela Wielkiego Postu

08:00 + Zofia
09:30 + Wiesław i Teresa
11:00 + Maria i Michał Bolebrzuch; Maria i Tadeusz Bednarscy
12:15 + Władysław /2 rocz./ oraz Irena, Alina, Janusz i z rodziny Stefaniaków i Kicińskich - int. córki z rodziną
18:00 + Danuta Kardas /33 rocz./, Krzysztof i Stanisława Kardas oraz Tadeusz Harhala

13/03/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Wojciech Zarzycki /25 rocz./, Anna i Wasyl Mróz oraz zmarli z rodzin

14/03/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Jan Łubianek, rodzeństwo i rodzice obojga stron

15/03/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 Dziękczynna za szczęśliwy poród córki

16/03/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Petronela Zołotucho /6 rocz./
18:00 + Czesław Kuliś - intencja z pogrzebu

17/03/2017 Piątek
07:00 + Janina Horodyska - int. od męża i dzieci z rodzinami (w dniu urodzin)
18:00 + Kubacka Paulina /2 rocz./, z rodziny Kubackich: Jan i Janusz, Roman i Krystyna, Maria
18:00 + Mariusz /16 rocz./, Ryszard i zmarli z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich

18/03/2017 Sobota
07:00 + Józef, Stefania i zmarli z rodziny
18:00 + Dorota Gruszewska, Kazimierz Klepuszewski oraz zmarli z ich rodzin
18:00 + Jan Pogorzelski i rodzice obojga stron
19/03/2017 III Niedziela Wielkiego Postu
08:00 + Józef, Feliksa
09:30 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i światło Ducha Świętego dla Barbary w 55-te urodziny
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Teresa, Jan, Bronisława, Józef Poreda
18:00 + Stanisława, Leon oraz zmarli rodzice obojga stron: Maria, Paweł, Helena, Aleksander
05/03/2017 I Niedziela Wielkiego Postu

08:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 60. urodzin Heleny z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie
09:30 + Agnieszka i Andrzej /19 rocz./
11:00 + Barbara Lewandowska - int. od synów
12:15 + Władysława, Stanisław, Jan i rodzice obojga stron
18:00 + Stanisława /1 rocz./

06/03/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Krystyna Płatosz

07/03/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Jadwiga Dziemidok - intencja z pogrzebu
18:00 + Andrzej Tabaka - intencja z pogrzebu

08/03/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 W intencji harcerek "Ventus"

09/03/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Weronika Olszak /12 rocz./
18:00 + Jadwiga Dziemidok - intencja od sąsiadów

10/03/2017 Piątek
07:00
18:00 + Katarzyna Łogin /7 rocz./
18:00 + Brat Ireneusz i zmarli z rodziny

11/03/2017 Sobota
07:00
18:00 Za Parafian - chrzty

12/03/2017 II Niedziela Wielkiego Postu
08:00 + Zofia
09:30 + Wiesław i Teresa
11:00 + Maria i Michał Bolebrzuch; Maria i Tadeusz Bednarscy
12:15 + Władysław /2 rocz./ oraz Irena, Alina, Janusz i z rodziny Stefaniaków i Kicińskich - int. córki z rodziną
18:00 + Danuta Kardas /33 rocz./, Krzysztof i Stanisława Kardas oraz Tadeusz Harhala


26/02/2017 VIII Niedziela Zwykła

08:00 + Czesław /31 rocz./

09:30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Justyny i Jarosława z okazji 6.
rocznicy ślubu

11:00 + Wiesław Bialik /3 rocz./, Mieczysław Pogorzelski /6 rocz./, Leszek Fiszer /18 rocz./ oraz zmarli ich rodzice

12:15 + Józef Ramus /20 rocz./

18:00 + Stefania Lech /1 rocz./, Lubomir

27/02/2017 Poniedziałek

07:00 + Stanisław Kaniowski – int. od szwagra Zbigniewa z rodziną

18:00 + Henryk /25 rocz./ i rodzice obojga stron

28/02/2017 Wtorek

07:00

18:00 + Dariusz Burszta /22 rocz./, Bolesław /2 rocz./, Wanda Chabowska /22 rocz./

01/03/2017 Środa Popielcowa

07:00

10:00 O Boże błogosławieństwo dla Teresy (85. urodziny) i Krzysztofa (20. urodziny)

16:30 + Wanda Szczepanowicz - intencja z pogrzebu

18:00 Za uczestników nowenny o dobre przeżycie Wielkiego Postu

02/03/2017 I Czwartek

07:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Heleny z okazji urodzin i imienin

18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne - int. Ap. Margaretek

03/03/2017 I Piątek
 
07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu

18:00 O dobre przeżycie Wielkiego Postu i czasu Rekolekcji Parafialnych - int. GMB

04/03/2017 I Sobota

07:00 Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata - int. Odnowy w Duchu

18:00 + Genowefa i Bolesław Glinieccy

18:00 + Marian Michułka /22 rocz./

05/03/2017 I Niedziela Wielkiego Postu

08:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 60. urodzin Heleny z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

09:30 + Agnieszka i Andrzej /19 rocz./

11:00 + Barbara Lewandowska - int. od synów

12:15 + Władysława,Stanisław, Jan i rodzice obojga stron

18:00 + Stanisława /1 rocz./




19/02/2017 VII Niedziela Zwykła

08:00 + Stanisław Furman /4 rocz./, Zbigniew
09:30 + Anna /4 rocz./i brat Edwin
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Z rodziny Andruszko: Jan, Paweł, Eugeniusz i rodzice obojga stron
18:00 + Barbara Bagińska

20/02/2017 Poniedziałek

07:00
18:00 + Edwin Głodowski

21/02/2017 Wtorek

07:00
18:00 + Krystyna Michułka /3 rocz./ oraz rodzice
18:00 + Edmund Nowicki - intencja z pogrzebu

22/02/2017 Środa

07:00
18:00 Za uczestników nowenny

23/02/2017 Czwartek

07:00
18:00 O błogosławieństwo Boże dla Darii Drabowicz i jej rodziców

24/02/2017 Piątek

07:00 + Paweł, Urszula, Elżbieta, Juwencja

18:00 + Janina Horodyska - intencja od męża i dzieci z rodzinami

25/02/2017r. Sobota

07:00 + Aniela /6 rocz./ oraz zmarli bracia i siostry
18:00 + Teodor /2 rocz./ oraz z rodzin obojga stron
18:00 + Tadeusz Biernacki - intencja z pogrzebu

26/02/2017 VIII Niedziela Zwykła

08:00 + Czesław /31 rocz./

09:30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Justyny i Jarosława z okazji 6.
rocznicy ślubu
11:00 + Wiesław Bialik /3 rocz./, Mieczysław Pogorzelski /6 rocz./, Leszek Fiszer /18 rocz./oraz zmarli ich rodzice
12:15 + Józef Ramus /20 rocz./
18:00 + Stefania Lech /1 rocz./, Lubomir


29/01/2017 IV Niedziela Zwykła

08:00 + Michalina Skwarek /50 rocz./, Mieczysław, Wiesław i zmarli z rodziny Skwarek
09:30 + Julian, Władysław, Antoni, Michał, Maria, Feliksa i Zofia
11:00 + Ireneusz Wojtera - intencja z pogrzebu
12:15 + Ryszard Wierzbicki /7 rocz./
18:00 + Krystyna Czerniec /11 rocz./

30/01/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Tomasz Tomczyk - intencja z pogrzebu
31/01/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Michał Słysz /5 rocz./

01/02/2017 Środa
07:00 Z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Heleny
18:00 Za uczestników nowenny
18:00 W intencji chorych w parafii - int. Róż ŻR

02/02/2017 Czwartek
07:00 + Andrzej /1 rocz./
10:00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę MB dla Marii z okazji urodzin
16:30 + Marianna i Baltazar Galwieło
18:00 Za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne - int. Apostolstwa Margaretek

03/02/2017 Piątek
07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Świętym
18:00 W intencji chorych w parafii - intencja Grupy Miłosierdzia Bożego

04/02/2017 Sobota
07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.
18:00 + Bronisław Cybulski /6 rocz./ oraz rodzice obojga stron

05/02/2017 V Niedziela Zwykła
08:00 + Mirosław Turowski - intencja z pogrzebu
09:30 + Władysław /10 rocz./ oraz rodzice obojga stron
11:00 + Tomasz Tomczyk - int. od chrzestnej Haliny i rodziny
12:15 + Stanisław Bruzda /7 rocz./, Urszula
18:00 + Helena i Edmund Głodowscy

15/01/2017 II Niedziela Zwykła

08:00 + Stanisława i Mieczysław Pawlik oraz Jerzy Patan
09:30 + Stanisław Szpiler /34 rocz./, Andrzej Szpiler /14 rocz./ i rodzice obojga stron
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Leokadia Krzaczek /1 rocz./
18:00 W intencji harcerek "Ventus"

16/01/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Marek Woronicz - intencja z pogrzebu

17/01/2017 Wtorek
07:00
18:00 + Stanisława Stepek /1 rocz./

18/01/2017 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny

19/01/2017 Czwartek
07:00 + Maria Cheba /1 rocz./
18:00 + Edward /12 rocz./ i zmarli z rodziny

20/01/2017 Piątek
07:00
18:00 + Jan Olszak /34 rocz./

21/01/2017 Sobota
07:00 Imieniny Agnieszki o zdrowie i opiekę Matki Bożej
18:00 + Zdzisława /30 rocz./, Bronisława oraz rodzice obojga stron
18:00 + Teresa /3 roczn./, Tadeusz i rodzice obojga stron

22/01/2017 III Niedziela Zwykła
08:00 + Włodzimierz Puch
09:30 + Bolesław Drążek / 14 rocz./, rodzice obojga stron oraz rodzeństwo
11:00 + Helena i Stanisław Gołębiowscy
12:15 + Jarosław Seta /1 rocz./, Krystyna /9 rocz./, Janina i Edward Kowalscy
18:00 + Stanisław Chmiel /5 rocz./

08/01/2017 Niedziela Chrztu Pańskiego
08:00 + Zofia
09:30 Z okazji 38. r. ślubu Anny i Tadeusza
11:00 + Wacława Matysek - int. od bratanic Moniki i Anety z rodzinami
12:15 + Janina Chwieduk / 4 rocz./, Andrzej / 17 rocz./
18:00 + Z rodzin: Belchnerowskich, Różańskich, Macudzińskich, Grudziążów, Kosińskich

09/01/2017 Poniedziałek
07:00
18:00 + Władysław

10/01/2017 Wtorek
07:00 + Eugeniusz, Maria i Małgorzata
18:00 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego dla Patrycji, Alicji i Ani

11/01/2017 Środa
07:00 + Stanisław Lelo /1 rocz./ oraz rodzice obojga stron
18:00 W intencji uczestników nowenny

12/01/2017 Czwartek
07:00
18:00 + Władysława /5 rocz./ oraz zmarli z rodzin obojga stron

13/01/2017 Piątek
07:00
18:00 + Krystyna Matczak - intencja z pogrzebu

14/01/2017 Sobota
07:00
18:00 + Wacława Matysek - intencja od sąsiadów

15/01/2017 II Niedziela Zwykła
08:00 + Stanisława i Mieczysław Pawlik oraz Jerzy Patan
09:30 + Stanisław Szpiler /34 rocz./, Andrzej Szpiler /14 rocz./ i rodzice obojga stron
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Leokadia Krzaczek /1 rocz./
18:00 W intencji harcerek "Ventus"

01/01/2017 - NOWY ROK – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

08:00 Za Parafian – o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 2017 roku

09:30 Dziękczynna za łaski otrzymane w 2016 r. z prośbą o
błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 2017 r. dla rodzin - int. Rycerstwa
św. Michała

11:00 55. rocznica ślubu Henryka i Stanisławy

12:15 + Wacława Matysek - int. od brata Mirosława z żoną i rodziną

18:00 + Włodzimierz Sak/ 17 rocz./, z rodziny Sak, Kmak, Kaczmarek

02/01/2017 Poniedziałek

07:00
18:00 + Mariola i rodzice obojga stron

03/01/2017 Wtorek

07:00
18:00 + Józefa Michalkiewicz i mąż Józef Michalkiewicz

04/01/2017 Środa

07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny

05/01/2017 Czwartek

07:00
18:00 Za kapłanów pracujących i o powołania kapłańskie i zakonne - int. Apostolatu Margaretek

06/01/2017 Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego

00:08 + Stanisław i Julia Kania
09:30 + Baltazar i Marianna Galwieło
11:00 + Stefania Bednarz /9 rocz./, mąż Jan oraz rodzice obojga stron
12:15 Wynagradzająca za grzechy nasze i świata całego NSPJ - int. Odnowy w Duchu Św.
18:00 O błogosławieństwo Boże w roku 2017 - int. GMB
18:00 50-lecie ślubu Elżbiety i Leopolda

07/01/2017 Sobota

07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Św.
18:00 Za Parafian - chrzty

08/01/2017 Niedziela Chrztu Pańskiego

08:00 + Zofia
09:30 Z okazji 38. r. ślubu Anny i Tadeusza
11:00 + Wacława Matysek - int. od bratanic Moniki i Anety z rodzinami
12:15 + Janina Chwieduk / 4 rocz./, Andrzej / 17 rocz./
18:00 + Z rodzin: Belchnerowskich, Różańskich, Macudzińskich, Grudziążów, Kosińskich

25/12/2016 Uroczystość Narodzenia Pańskiego

08:00 + Eugeniusz Andruszko i zmarli z rodziny Maksalon
09:30 + Maria i Józef Szpiech oraz zmarłe rodzeństwo
11:00 + Józef Wołoszyn /30 rocz./ i zmarli z rodziny
12:15 Za Parafian - chrzty
18:00 + Małgorzata Oziębło - intencja od Marka, Piotra i Anny

26/12/2016 Poniedziałek – św. Szczepana
08:00 + Małgorzata Oziębło - intencja od męża, dzieci i wnuków oraz + Jacek Musiał
09:30 Z okazji 40 urodzin Katarzyny
11:00 + Franciszka /2 rocz./ i Wojciech Mazurek /26 rocz./, oraz rodzice obojga stron
12:15 + Bożena Bazylińska /2 rocz./
18:00 + Wacława Matysek - intencja od brata Tadeusza z żoną

27/12/2016 Wtorek
07:00
18:00 Za wszystkich tworzących "Margaretki" i ich rodziny
28/12/2016 Środa
07:00
18:00 Za uczestników nowenny


29/12/2016 Czwartek
07:00
18:00 O zdrowie dla Pauliny Borowskiej i jej rodziny

30/12/2016 Piątek
07:00 + Eugeniusz, Maria i Małgorzata
18:00 Krystyna i Krzysztof Kozik - 25-lecie ślubu - intencja od dzieci

31/12/2016 Sobota
07:00
18:00 Za Parafian - dziękczynna za rok 2016 - zakończenie roku

01/01/2017 Niedziela - Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi
08:00 Za Parafian – o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 2017 roku
09:30 Dziękczynna za łaski otrzymane w 2016 r. z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 2017 r. dla rodzin - int. Rycerstwa św. Michała
11:00 55. rocznica ślubu Henryka i Stanisławy
12:15 + Wacława Matysek - int. od brata Mirosława z żoną i rodziną
18:00 + Włodzimierz Sak / 17 rocz./, z rodziny Sak, Kmak, Kaczmarek

18/12/2016 - IV Niedziela Adwentu

08:00 + Zbigniew Anielski /2 rocz./, Marcin Anielski /13 roczn./
09:30 + Stefania Szczepanowicz /56 roczn./, Jan, Janina, Ryszard
11:00 Za Parafian – chrzty
12:15 Z okazji pierwszych urodzin Wojciecha
16:00 WIGILIA KARLIŃSKA
18:00 Za wnuczkę i wnuków o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. - int. od babci

19/12/2016 Poniedziałek
07:00
10:00 O dobre owoce rekolekcji adwentowych
18:00 + Janina Olecka - intencja od koleżanek
18:00 + Mieczysław /36 roczn./, Wiktor /3 roczn./ oraz z rodzin obojga stron

20/12/2016 Wtorek
07:00
10:00 Za Parafian
18:00 + Eugeniusz Andruszko i zmarli z rodziny Maksalon
18:00 + Stanisław Wojciechowicz /16 rocz./ oraz zmarli z rodziny Suchowierskich

21/12/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny

22/12/2016 Czwartek
07:00
18:00 + Michalina i zmarli z rodziny
18:00

23/12/2016 Piątek
07:00 + Eugeniusz /16 rocz./ i Bernadeta Góreccy oraz zmarli z rodziny Góreckich i Szymańskich
18:00 + Bolesław Łukaszewicz /38 rocz./ oraz syn Zdzisław

24/12/2016
Sobota – Wigilia Bożego Narodzenia
07:00
22:00 + Marianna i Baltazar Galwieło
24:00 Za Parafian

25/12/2016
Uroczystość Narodzenia Pańskiego
08:00 + Eugeniusz Andruszko i zmarli z rodziny Maksalon
09:30 Maria i Józef Szpiech oraz zmarłe rodzeństwo
11:00 + Józef Wołoszyn /30 rocz./ i zmarli z rodziny
12:15 Za Parafian – chrzty
18:00 + Małgorzata Oziębło - intencja od Marka, Piotra i Anny


04/12/2016 II Niedziela Adwentu


08:00 + Z rodziny Janulewicz: rodzice - Maria i Adolf; bracia - Czesław i Albin; siostra Genowefa i bratanek Czesław
09:30 + Barbara Lewandowska
11:00 W intencji górników ...
12:15 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże na dobre lata życia dla wnucząt i rodziców
18:00 + Piotr Nizioł /6 rocz./ oraz rodzice: Melania i Władysław
05/12/2016 Poniedziałek
07:00
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Janiny Sycz i całej rodziny
06/12/2016 Wtorek
07:00
18:00 + Władysław Wesołowski /12 rocz./ oraz zmarli z rodzin obojga stron
18:00 + Małgorzata Oziębło - intencja od mamy
07/12/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 Dziękczynna za łaski kończącego się roku - intencja ŻR
08/12/2016 Czwartek – Niepokalane Poczęcie NMP
07:00
10:00 + Rodzice Józef /19 rocz./ i Helena Denega oraz z rodzin obojga stron
18:00 + Z rodziny Alchimowicz: Mieczysław, Paweł, Maria i Janina
18:00 + Aleksander /13 rocz./, Genowefa Oleksiuk
09/12/2016 Piątek
07:00
18:00 + Piotr /16 rocz./ oraz zmarli rodzice obojga stron
18:00 + Teresa Kawałko, rodzice i rodzeństwo - int. od koleżanek
10/12/2016 Sobota
07:00
18:00 Za Parafian - chrzty
18:00 + Krzysztof Charytoniuk - intencja z pogrzebu
11/12/2016 III Niedziela Adwentu
08:00 + Zofia i Czesław
09:30 + Elżbieta Kantor /15 rocz./ oraz rodzice obojga stron
11:00 + Lubomir /9 rocz./ i Stefania Lech
12:15 + Mariola Janoś /1 rocz./
18:00 + Eugeniusz Andruszko i zmarli z rodziny Maksalon



04/12/2016 II Niedziela Adwentu

08:00+ Z rodziny Janulewicz: rodzice - Maria i Adolf; bracia - Czesław i Albin; siostra Genowefa i bratanek Czesław
09:30+ Barbara Lewandowska
11:00 W intencji górników ...
12:15 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże na dobre lata życia dla wnucząt i rodziców
18:00 + Piotr Nizioł /6 rocz./ oraz rodzice: Melania i Władysław

05/12/2016 Poniedziałek
07:00
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Janiny Sycz i całej rodziny


06/12/2016 Wtorek
07:00
18:00 + Władysław Wesołowski /12 rocz./ oraz zmarli z rodzin obojga stron
18:00 + Małgorzata Oziębło - intencja od mamy

07/12/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 Dziękczynna za łaski kończącego się roku - intencja ŻR

08/12/2016 Czwartek – Niepokalane Poczęcie NM
07:00
10:00 + Rodzice Józef /19 rocz./ i Helena Denega oraz z rodzin obojga stron
18:00 + Z rodziny Alchimowicz: Mieczysław, Paweł, Maria i Janina
18:00 + Aleksander /13 rocz./, Genowefa Oleksiuk

09/12/2016 Piątek
07:00
18:00 + Piotr /16 rocz./ oraz zmarli rodzice obojga stron
18:00 + Teresa Kawałko, rodzice i rodzeństwo - int. od koleżanek

10/12/2016 Sobota

07:00
18:00 Za Parafian - chrzty
18:00 + Krzysztof Charytoniuk - intencja z pogrzebu


11/12/2016 III Niedziela Adwentu
08:00 + Zofia i Czesław
09:30 + Elżbieta Kantor /15 rocz./ oraz
rodzice obojga stron
11:00 + Lubomir /9 rocz./ i Stefania Lech

12:15 + Mariola Janoś /1 rocz./
18:00 + Eugeniusz Andruszko i zmarli z rodziny Maksalon

13/11/2016 XXXIII Niedziela Zwykła


08:00 + Romuald i Elżbieta Madejsza
09:30 + Paweł Alchimowicz /2 rocz./ oraz Barbara i rodzice
11:00 + Emilian Lech /2 rocz./
12:15 W 40 urodziny Krystiana o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego i całej jego rodziny
18:00 + Maria Kwiatek /gr. 22/


14/11/2016 Poniedziałek
07:00 + Maria Kwiatek /gr. 23/
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Jana Kurjaty i całej rodziny


15/11/2016 Wtorek
07:00 + Józef, Aniela, Wacław, Stanisław oraz zmarli z rodziny Juraszek i z rodzin obojga stron
18:00 + Maria Kwiatek /gr. 24/
18:00 + Marian Leszczewski - intencja z pogrzebu


16/11/2016 Środa
07:00 + Maria Kwiatek /gr. 25/
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wsólnoty "Krew Przymierza" - int. od Odnowy w D.Św. "Jezus Ukrzyżowany" z Białogardu


17/11/2016 Czwartek
07:00 + Maria Kwiatek /gr. 26/
18:00 Z okazji 9. r. małżeństwa Adama i Katarzyny o zdrowie, zgodę, miłość i błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla nich oraz Antosi i Lusi
18:00 + Rodzice: Aktawina i Franciszek; Jadwiga i Władysław, Aleksander, Feliksa


18/11/2016 Piątek
07:00 Za Parafian
18:00 + Maria Kwiatek /gr. 27/
18:00 + Sławomir Polski - int. od uczestników pogrzebu


19/11/2016 Sobota
07:00 + Maria Kwiatek /gr. 28/
18:00 + Genowefa /2 rocz./, Bolesław oraz zmarli z rodziny
18:00 + Władysława Podsiadło /1 rocz./, Bolesław /29 rocz./


20/11/2016 XXXIV Niedziela - Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
08:00 W intencji Grup Parafialnych
09:30 + Jerzy Borkowski, jego rodzice i rodzeństwo
11:00 Za Parafian - chrzty
12:15 + Maria Kwiatek /gr. 29/
18:00 + Marianna Markiewicz /1 rocz./
18:00 + Wacława Matysek - int. od uczestników pogrzebu



30/10/2016 XXI Niedziela Zwykła


08:00 + Teresa Kmak /2 rocz./, Bogdan i Włodzimierz Sak oraz zmarli z rodziny Sak
09:30 + Kamila, Edward i rodzice obojga stron
11:00 Z okazji 50-lecia małżeństwa Ludwika i Krystyny Bazylińskich
12:15 + Maria Kwiatek /gr. 8/
18:00 + Jan Bednarz /6 rocz./, żona Stefania oraz rodzice obojga stron


31/10/2016 Poniedziałek
07:00
18:00 + Maria Kwiatek /gr. 9/
01/11/2016 Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych
08:00 + Bronisława Guzierowicz /18 rocz./, Marian, Jan, Antoni oraz Marek Frydrych
09:30 + Maria Kwiatek /gr. 10/
11:00 + Agnieszka, Michał Maciąg
18:00 + Kazimierz Semenowicz, jego żona Barbara i zmarli z rodziny Semenowicz
02/11/2016 Środa – Dzień Zaduszny
07:00 + Agnieszka, Andrzej, Edwin Chmielewscy, Kazimierz Pakalnicki, Czesław Zima i rodzice
10:00 + Michalina i Józef Tomczyk oraz rodzice obojga stron, Mieczysława oraz Roman Ziółkowski
16:30 + Maria Kwiatek /gr. 11/
18:00 W intencji uczestników nowenny
18:00 Za zmarłych członków Żywego Różańca
03/11/2016 Czwartek
07:00 + Maria Kwiatek /gr. 12/
18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne - int. Odnowy w D.Św.
04/11/2016 Piątek
07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy
18:00 Za zmarłych członków GMB - intencja GMB
18:00 + Maria Kwiatek /gr. 13/
05/11/2016 Sobota
07:00 Wynagradzająca Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy
18:00 + Maria Kwiatek /gr. 14/
18:00 + Alfreda Celińska - Anielska / 1 rocz./
06/11/2016 XXXII Niedziela Zwykła
08:00 + Bronisława /3 rocz./, Józef, Mirosław
09:30 + Z VI Róży i z ich rodzin
11:00 + Zygmunt Wojtasiewicz /21 rocz./, zmarli rodzice i córka Teresa
12:15 + Maria Kwiatek /gr. 15/
18:00 + Zofia Nicińska /8 rocz./, Jan Wyrwicki /28 rocz.



/09/10/2016 XXVII Niedziela Zwykła


08:00 + Rodzice: Maria i Jan oraz z rodzin obojga stron
09:30 + Stefan i Jadwiga Miloch - intencja od sąsiadów
11:00 + Krystyna Hromiak /2 rocz./ - int. od męża i córek
12:15 Z okazji urodzin Amelii, Zuzanny, Alicji, Kingi oraz Oli o błog. w r. szkolnym
18:00 + Marek, Jadwiga
18.00 † Wojciech Zieliński – int. od uczestników pogrzebu

10/10/2016 Poniedziałek
07:00 † Marian Czuchra
18:00 †† Maria (15 r. śmierci), Eugeniusz, Małgorzata

11/10/2016 Wtorek
07:00
18:00 † Janina Bielska (1 r. śm.) oraz zmarli rodzice
18:00 † Józef Krzaczek – int. od Zosi z rodziną z Koła

12/10/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny

13/10/2016 Czwartek
07:00
18:00 † Bronisław Machnicki – int. od sąsiadów
18:00 †† rodzice: Felicja i Łukasz Kaczmarek oraz zmarłe rodzeństwo – int. od Heleny Bonik

14/10/2016 Piątek
07:00
18:00 † Waldemar Tołodziecki
18:00 † Maria Hałasa – int. od uczestników pogrzebu

15/10/2016 Sobota
07:00
16:30 Ślub: Marta Bachorska – Dariusz Bortnik
18:00 †† Wacław Drabowicz (9 r. śm.) oraz rodzice: Zofia i Julian Drabowicz


16/10/2016 XXVIII Niedziela Zwykła
08:00 †† Helena, Józefa, Władysław Matczak, Melania i Eugeniusz Kłos
09:30 † Krystyna Bernatowicz (2 r. śm.)
11:00 Chrzty
12:15 † Leokadia Krzaczek
18:00 †† Dzikowski Stanisław, Weronika i zmarli z rodziny Szamruk


25/09/2016 XXVI Niedziela Zwykła


08:00 O Boże błogosławieństwo, pogłębienie więzi miłości na czas przygotowania do s. małżeństwa i dary Ducha Świętego dla Magdaleny i Jana
09:30 + Helena Jackiewicz /40 rocz./ oraz Stanisław i zmarli bracia
11:00 + Helena /4 r.śm./ i Edmund Wiśniewscy
12:15 + Eugeniusz Andruszko
18:00 + Gałan Leon, Janina, Ryszard, Jadwiga i z rodziny Kicińskich
18:00 + Rodzice: Jan i Helena Janoś

26/09/2016 Poniedziałek
07:00
18:00 + Anna Nyc /z okazji 100 urodzin/, Anna Szczepańska /1 rocz./
18:00 + Halina Grońska - intencja z pogrzebu

27/09/2016 Wtorek
07:00
18:00 + Rodzice: Wacława i Marian Borkowscy - intencja od córki
18:00 + Bogdan Bielecki - intencja z pogrzebu

28/09/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny

29/09/2016 Czwartek – ODPUST PARAFIALNY
07:00 + Olga Staśko i Konstanty oraz Konstanty i Leon
10:00 + Michalina Osińska i zmarli rodzice Maria i Franciszek
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła dla wszystkich rodzin w parafii - intencja Grupy św. Michała
18:00 Za uczestników pielgrzymki do Skrzatusza

30/09/2016 Piątek
07:00
18:00 + Michał i Michał oraz rodzice obojga stron
18:00 + Bogdan Bielecki - intencja od sąsiadów


01/10/2016 Sobota
07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy
15:30 ślub: Adam Bassek - Paulina Woźniak
18:00 + Józef Pietrucha /30 rocz./, Zbigniew oraz zmarli z rodziny Pietruchów i Złotogórskich


02/10/2016 XXVII Niedziela Zwykła
08:00 + Zofia
09:30 + Jan, Janina Wieczerzyńscy; Jan, Rozalia Bekta
11:00 + Erwin Hoffmann /2 rocz./
12:15 Z okazji 70. r. urodzin Haliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB - int. od męża, dzieci i wnuków
18:00 Dziękczynna za 75 lat życia z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Aldony


04/09/2016 XXIII Niedziela Zwykła


08:00 + Jan Semenowicz i zmarli z rodziny Semenowiczów
09:30 + Teresa, Wiesław, Anna i Józef
11:00 Dziękczynna z okazji 6. r. ślubu Michała i Karoliny oraz z ok. 3. urodzin syna Jana
12:15 + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
18:00 + Z rodziny Kwiatków


05/09/2016 Poniedziałek
07:00 + Józef i Feliksa
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Janiny Sycz i całej rodziny


06/09/2016 Wtorek
07:00 + Bolesław Lorkiewicz /18 rocz./ i Anna
18:00 + Zenona Mostowska - intencja od uczestników pogrzebu
18:00 + Jakub Wójcik /20 rocz./ i Wacław Bekta


07/09/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny


08/09/2016 Czwartek
07:00 + Maria, Eugeniusz, Małgorzata

18:00 Imieniny ks. Radosława - int. od Grup Parafialnych i chóru


09/09/2016 Piątek
07:00
18:00 W intencji kleryka Konrada
18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji córek Alicji, Patrycji i Anny


10/09/2016 Sobota
07:00
16:30 ślub: Magda Strzelecka - Łukasz Jaskuła
18:00 Za Parafian - chrzty


11/09/2016 XXIV Niedziela Zwykła
08:00 + Stefan i Władysława Tomala oraz rodzice obojga stron
09:30 + Rodzice: Romanina i Stanisław, brat Zenon oraz rodzeństwo obojga stron
11:00 + Jan Koryzma /3 rocz./
12:15 + Danuta i Melania
18:00 + Bronisław /28 rocz./, Ryszard, Mariusz i zmarli z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich


28/08/2016 XXII Niedziela Zwykła


08:00 + Robert Kozłowski /20 rocz./ oraz z rodziny Kozłowskich i Gąciarków
09:30 + Ryszard Szczepanowicz /16 rocz./, rodzice i siostra
11:00 + Rodzice obojga stron i brat
12:15 + Anna, Aniela, Bronisław, Tadeusz z rodziny Sewastynowicz
18:00 + Ryszard /17 rocz./, Mariusz oraz zmarli z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich

29/08/2016 Poniedziałek
07:00
18:00 + Zygmunt /35 rocz./, Renata oraz zmarli z rodzin ogojga stron

30/08/2016 Wtorek
07:00
18:00 + Danuta Czerwińska /2 rocz./ - intencja od męża i dzieci
18:00 + Zbigniew Ksiądz - intencja od uczestników pogrzebu

31/08/2016 Środa
07:00
18:00 W intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny

01/09/2016 Czwartek
07:00
08:00 O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli i rodziców w roku szkolnym 2016/17
09:00 O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli i rodziców w roku szkolnym 2016/17
18:00 Za kapłanów pracujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne - intencja Odnowy w Duchu Świętym

02/09/2016 Piątek
07:00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego - int. Odnowy w Duchu Świętym
18:00 O światło Ducha Świętego i dar mądrości dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017 - intencja GMB

03/09/2016 Sobota
07:00 Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego - intencja Odnowy w Duchu Świętym
18:00 + Florianna /2 rocz./, Mariusz, Ryszard i zmarli z rodziny Kuczyńskich i Zajączkowskich
18:00 + Jadwiga Lorkiewicz /3 rocz./, Władysław Kowalów

04/09/2016 XXIII Niedziela Zwykła
08:00 + Jan Semenowicz i zmarli z rodziny Semenowiczów
09:30 + Teresa, Wiesław, Anna i Józef
11:00 Dziękczynna z okazji 6. r. ślubu Michała i Karoliny oraz z ok. 3. urodzin syna Jana
12:15 + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
18:00 + Z rodziny Kwiatków

XIX Niedziela Zwykła - 07.08.2016r.


08:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń IV Róży
09:30 + Józef Suchowierski /5 rocz./ i rodzice obojga stron
11:00 + Stanisław Winiarski /25 rocz./ oraz Zofia /2 rocz./
18:00 + Stanisław Bruzda
08/08/2016 Poniedziałek
07:00 + Emilian Lech
18:00 + Maria, Eugeniusz, Małgorzata
09/08/2016 Wtorek
07:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jakuba z okazji 5. urodzin
18:00 + Andrzej Tomczyk /4 rocz./
18:00 + Maria Kwiatek /intencja od uczestników pogrzebu/
10/08/2016 Środa
07:00 O łaskę zdrowia dla Anny
18:00 W intencji uczestników nowenny
11/08/2016 Czwartek
07:00
18:00 Dziękczynno - błagalna w int. Karola za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie
12/08/2016 Piątek
07:00 + Z rodziny Wojciechowicz i Teżyk
18:00 + Rodzice: Danuta i Jan Wapniarscy; szwagier Jacek Musiał; koledzy Zbigniew Tępiński i Kazimierz Klepuszewski
13/08/2016 Sobota
07:00
18:00 Za Parafian - chrzty
18:00 1. rocznica ślubu Marioli i Łukasza Rzewników - dziękczynno - błagalna
14/08/2016 XX Niedziela Zwykła
08:00 50. rocznica ślubu Heleny i Bronisława Kowalskich
09:30 + Rodzice: Józefa i Bronisław Jursza
11:00 + Marian Starczewski /1 rocz./
18:00 40. rocznica ślubu


XVIII Niedziela Zwykła – 31 lipca 2016r.


8.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik oraz Jerzy Patan
9.30 – + Alfons i Ewa
11.00 – + Jan Szczepanowicz i Stanisław Filikowski
18.00 – + Ewa Bagińska, Jan


Poniedziałek – 1 sierpnia
7.00 –
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i o opiekę MB dla Janiny Sycz i całej rodziny


Wtorek – 2 sierpnia
7.00 –
18.00 – + Maria Harchala (30 r.śm.) i zmarłych rodziców obojga stron


Środa – 3 sierpnia
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


I Czwartek – 4 sierpnia
7. 00 –
18. 00 – Za kapłanów pracujących i o nowe powołania – int. Odnowy w Duchu Świętym


I Piątek – 5 sierpnia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – Za uzależnionych i trzeźwość w rodzinach – int. Grupy Miłosierdzia Bożego


I Sobota – 6 sierpnia
7.00 – Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego –int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Ryszard, Andrzej Nyc, rodzice oraz zmarli z rodziny

XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia
8.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń IV Rózy
9.30 – + Józef Suchowierski (5 r.śm.) i rodzice obojga stron
11.00 – + Stanisław Winiarski (25 r.śm.) i Zofia (2 r.śm.)
18.00 – + Stanisław Bruzda


XVII Niedziela Zwykła – 24 lipca 2016r.

 
8.00 – Władysław ( 6 r.śm.), Józefa, Stanisław i zmarli z rodziny
9.30 – + Edwin Chmielewski (2 r.śm.) oraz z rodziny Chmielewskich i Pakalnickich
11.00 – + Michał Narkun (3 r.śm.) oraz rodzice: Maria i Witold
18.00 – + Albert (ojciec – 10 r.śm.) i brat Albert

Poniedziałek – 25 lipca
7.00 –
18.00 – Za Parafian – poświęcenie pojazdów
18.00 – + Stanisław (6 r.śm.)


Wtorek – 26 lipca
7.00 –
18.00 – + Rodzice: Anna i Marcin Kruk
18.00 – + Teresa Kawałko – intencja od uczestników pogrzebu


Środa – 27 lipca
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – Dziękczynna Bogu za opiekę z prośbą o dalsze łaski dla rodziny


Czwartek – 28 lipca
7. 00 –
18. 00 – + Mieczysław Ingielewicz i zmarli rodzice


Piątek – 29 lipca
7.00 –
18.00 – + Barbara Semenowicz (14 r.śm.), Kazimierz i zmarli z rodziny
Sobota – 30 lipca
7.00 –
18.00 – Jan Kowalów (1 r.śm.), Władysława i Jakub oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Z rodziny: Belchnerowskich, Różańskich, Macudzińskich, Grudziążów i Kosińskich


XVIII Niedziela Zwykła – 31 lipca
8.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik oraz Jerzy Patan
9.30 – + Alfons i Ewa
11.00 – + Jan Szczepanowicz i Stanisław Filikowski
18.00 – + Ewa Bagińska, Jan


XII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 


8.00 – + ojciec Jan (19 r. śm.), brat Jan (10 r. śm.)
9.30 – W intencji wnuków: Agnieszki i Tomasza z racji ukończenia studiów oraz za Konrada z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dar pracy i łaskę wierności
11.00 – + Stanisław Jaworski oraz zmarli rodzice oboja stron
12.15 – W pewnej intencji
18.00 – † Bolesław (4 r. śm.) i żona Genowefa

Poniedziałek – 27 czerwca
7.00 – Dziękczynna z racji 7 rocznicy ślubu Iwony i Tomasza oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę św. Rodziny dla nich i ich dzieci
18.00 – † Władysław, Władysława, Wanda – o Boże miłosierdzie dla nich z okazji imienin

Wtorek – 28 czerwca
7.00 – † zmarli z rodziny Skrzyniarz
18.00 – † Genowefa i Zenon, Jan, Andrzej Ściepiuro

Środa – 29 czerwca
7.00 – + Józef Drozdek (11 r. śm.)
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 30 czerwca
7. 00 – † Maciej Walicki (6 r. śm.) oraz zmarli z rodziny Rudnickich
18. 00 – † Andrzej Woś (5 r. śm.)

Piątek – 1 lipca
7.00 – Wynagradzająca Najść. Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – Za emigrantów i ludzi potrzebujących naszego wsparcia – intencja GMB

Sobota – 2 lipca
7.00 – † Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najść. Maryi Panny za grzechy nasze i całego świata – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – † Wanda Mazurkiewicz (13 r. śm.)

XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca
8.00 – Z okazji 55 rocznicy małżeństwa Józefa i Józefy Damińskich – int. od dzieci
9.30 – † Stanisław, Władysława i Jan oraz rodzice obojga stron
11.00 – † Stanisława Sabat – int. od rodziny Łangowskich i Nostrów
18.00 – † Helena i Marian Koźbiał (1 r. śm.)


IX Niedziela Zwykła – 29 maja 2016r.


8.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Anny i Sławomira z okazji (33) urodzin i dla Oliwiera w 2. urodziny
9.30 – + Edward (31 r.śm.) oraz Helena
11.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Władysława i Cezarego oraz ich rodzin
12.15 – + Roman Klimkiewicz (10 r.śm.) oraz z rodziny Zalewskich: Jan, Zofia, Józef, Łucja, Izydor, Stanisława, Tomasz
18.00 – + Wanda Rzeszut (4 r.śm.) oraz rodzice obojga stron


Poniedziałek – 30 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Mirosława Kuś
18.00 – + Józef Mazur


Wtorek – 31 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Andrzeja Dziełto
18.00 – + Kazimierz Kopaczewski – intencja od Jarka i Ewy z Jaworzna


Środa – 1 czerwca
7.00 – + Adam
18.00 – W intencji uczestników nowenny


I Czwartek – 2 czerwca
7. 00 – + Daniel Budnik (17 r.śm.)
18. 00 – Za kapłanów pacujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne – int. Odnowy w D.Św.


I Piątek – 3 czerwca
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – O szczęśliwe zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży – intencja GMB


I Sobota – 4 czerwca
7.00 – Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Józef i Józefa Wincenciak oraz zmarłe rodzeństwo

X Niedziela Zwykła – 5 czerwca
8.00 – + Jadwiga Bączyk (13 r.śm.)
9.30 – + Kazimierz Kopaczewski – int. od Zenka i Krystyny
11.00 – + Edward Zołotucho
12.15 – + Paweł, Jan, Robert
18.00 – + Stefan Wach (26 r.śm.) oraz Zbigniew Wach i zmarli z rodziny Ziółkowskich


Niedziela – Uroczystość Trójcy Świętej - 22 maja 2016r.

8.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Małgorzaty i Marka z okazji urodzin

9.30 – + Maria Elżbieta i zmarli z rodziny

11.00 – + Krystyna Hromiak, rodzice obojga stron – int. od męża i córek

12.15 – + Rodzice: Regina (10 r.śm.) i Edward (13 r.śm.)
oraz z rodzin obojga stron

18.00 – + Janina Żukowska (8 r.śm.) oraz rodzice i Ryszard

Poniedziałek – 23 maja

7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Krystiana Sutora

18.00 – + Bolesław i Władysława Podsiadło

Wtorek – 24 maja

7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Andrzeja Sutora

18.00 – + Kazimierz Kopaczewski – intencja od rodziny Dudzików

18.00 – + Maria Płatosz

Środa – 25 maja

7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Pawła Dudzika

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Genowefy Chmielnickiej – int. od Oli Zając i Natalii

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 26 maja Uroczystość Bożego Ciała
7. 00 – + Jan (10 r.śm.), Józefa (21 r.śm.)
9.30 – Za Parafian i procesja eucharystyczna

Amfiteatr – Za ofiarodawców i budowniczych ołtarzy

18. 00 – + Anna (10 r.śm.) i Bolesław oraz Irena i Kazimierz

Piątek – 27 maja

7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Łukasza Dudzika
18.00 – + Wiktoria (6 r.śm.), Stanisław, Jadwiga, Aleksander, Jan, Bronisław

Sobota – 28 maja

7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Jarosława Kuś

18.00 – 55. rocznica kapłaństwa ks. Ludwika Musiała – int. od grup parafialnych

IX Niedziela Zwykła – 29 maja

8.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Anny i Sławomira z okazji (33) urodzin i dla Oliwiera w 2. urodziny

9.30 – + Edward (31 r.śm.) oraz Helena

11.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Władysława i Cezarego oraz ich rodzin

12.15 – + Roman Klimkiewicz (10 r.śm.) oraz z rodziny
Zalewskich: Jan, Zofia, Józef, Łucja, Izydor, Stanisława, Tomasz
18.00 – + Wanda Rzeszut (4 r.śm.) oraz rodzice obojga stron



Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 15 maja


8.00 – + Zofia i Czesław
9.30 – + Irena Bolebrzuch (2 r.śm.), Jan Bolebrzuch (10 r.śm.), Katarzyna Kuśmirek (32 r.śm.)
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – Rocznica I Komunii Świętej
18.00 – W pewnej intencji


Poniedziałek – 16 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Przemysława Kowalczyka
10.00 – Za Parafian
18.00 – + Krzysztof (5 r.śm.) oraz Danuta i Stanisława Kardas


Wtorek – 17 maja
7.00 – + Anastazja i Dominik Paczos oraz rodzice obojga stron i Agnieszka
18.00 – 35-lecie kapłaństwa ks. Proboszcza – int. od grup parafialnych
18.00 – 35-lecie kapłaństwa ks. Jana Butkiewicza – int. od Margaretek


Środa – 18 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Pawła Sutora
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Waldemara (imieninowa) i Elżbiety (urodzinowa)
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 19 maja
7. 00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Józefa Jarosika
18.00 – rez.
18. 00 – + Bolesław (10 r.śm.) oraz rodzice obojga stron


Piątek – 20 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Krzysztofa Jarosika
18.00 – + Marek
18.00 – + Roman Ziółkowski, rodzice obojga stron i Mieczysław Tomczyk


Sobota – 21 maja
7.00 – + Kazimierz Michułka (18 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Kazimierz Kopaczewski – int. od rodziny Opielów
18.00 – + Edward (15 r.śm.), Ryszard, Mariusz oraz z rodziny Kuczyńskich i Zajączkowskich


Niedziela – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 22 maja
8.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Małgorzaty i Marka z okazji urodzin
9.30 – + Maria Elżbieta i zmarli z rodziny
11.00 – + Krystyna Hromiak, rodzice obojga stron – int. od męża i córek
12.15 – + Rodzice: Regina (10 r.śm.) i Edward (13 r.śm.) oraz z rodzin obojga stron18.00 – Janina Żukowska (8 r.śm.) oraz rodzice i Ryszard

 

VII Niedziela Wielkanocna – 8 maja – Wniebowstąpienie Pańskie


8.00 – + Andrzej Anielski – intencja od Cezarego
9.30 – + Maria (2 r.śm.) i Błażej Mazurek i z rodziny Sobkowicz oraz rodzeństwo
11.00 – + Eugeniusz Szatkowski oraz rodzice obojga stron
12.15 – Za dzieci i rodziców Wczesnej Komunii Świętej
18.00 – + Kazimierz Kopaczewski – intencja od Marka Krajewskiego


Poniedziałek – 9 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Kacpra Wysopala
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Jana Kurjaty i całej rodziny


Wtorek – 10 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Mariana Niedojada
18.00 – + Renata (17 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Maria Owczarek – intencja od uczestników pogrzebu


Środa – 11 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Mariana Niedojada
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków VI Róży i ich rodzin
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 12 maja
7. 00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Jarosława Niedojada
18.00 – + Marek
18. 00 – + Jadwiga Prokopowicz (4 r.śm.) oraz z rodziny Szablińskich i Prokopowicz


Piątek – 13 maja – Dzień fatimski
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Stanisława Niedojada
18.00 – + Wacław Mazurkiewicz (15 r.śm.)
18.00 – + Bogusław Kościukiewicz (1 r.śm.)


Sobota – 14 maja
7.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od Przemysława Gąsiora
18.00 – + Natalia Stolarek (11 r.śm.) oraz mąż Mieczysław
18.00 – + Mateusz Ciećko – intencja od uczestników pogrzebu

Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 15 maja
8.00 – + Zofia i Czesław
9.30 – + Irena Bolebrzuch (2 r.śm.), Jan Bolebrzuch (10 r.śm.), Katarzyna Kuśmirek (32 r.śm.)
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – Rocznica I Komunii Świętej

18.00 – W pewnej intencji

 

VI Niedziela Wielkanocna – 1 maja 2016r.

8.00 – + Rodzice obojga stron: Maria i Zygmunt, Irmina i
Stanisław oraz z rodziny Gryczyńskich i Mrozów
9.30 – + Józef, Jadwiga, Janusz Ćwirko oraz Stefan Andruszko
11.00 – Za Parafian – za ludzi pracy
12.15 – + Ryszard Rosiak (16 r.śm.)
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 29)

Poniedziałek – 2 maja

7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 30 - ostatnia)
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o
błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Janiny Sycz i całej
rodziny

Wtorek – 3 maja – NMP Królowej Polski

8.00 – + Kazimierz Kopaczewski – intencja od Wojaka z Limanowej
9.30 – + Andrzej Anielski – intencja od szwagierki Krystyny
11.00 – Za Ojczyznę – uroczystości patriotyczne
18.00 – + Marianna i Baltazar Galwieło

Środa – 4 maja

7.00 – + Mateusz Cienko – intencja od Marcina Wysopala
18.00 – W intencji druhów OSP Karlino
18.00 – W intencji uczestników nowenny

I Czwartek – 5 maja

7. 00 – + Zbigniew Pietrucha (3 r.śm.), Józef oraz z
rodz. Pietruchów i Złotogórskich
18. 00 – Za kapłanów pracujących i o nowe powołania – int.
Odnowy w Duchu Świętym

I Piątek – 6 maja

7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego
– int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – O dostatek chleba w naszej Ojczyźnie i na całym
świecie – int. GMB

I Sobota – 7 maja

7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata
całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – Za Parafian - chrzty

VII  Niedziela Wielkanocna – 8 maja – Wniebowstąpienie Pańskie

8.00 – + Andrzej Anielski – intencja od Cezarego
9.30 – Maria (2 r.śm.) i Błażej Mazurek i z rodziny Sobkowicz
oraz rodzeństwo
11.00 – + Eugeniusz Szatkowski oraz rodzice obojga stron
12.15 – Za dzieci i rodziców Wczesnej Komunii Świętej
18.00 – + Kazimierz Kopaczewski – intencja od Marka Krajewskiego



V Niedziela Wielkanocna – 24 kwietnia 2016r.


8.00 – + Franciszek Josz (24 r.śm.) oraz rodzice obojga stron, brat Szczepan, Wacław, Wanda i Maria
9.30 – + Jan (2 r.śm.), Władysława Piotrowscy, Maria (15 r.śm.) i Stanisław Krebsztul
11.00 – + Tadeusz Woś (3 r.śm.)
12.15 – + Elżbieta Masłowska (gr. 22)
18.00 – + Marian Sawicki (14 r.śm.) oraz rodzice obojga stron


Poniedziałek – 25 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 23)
18.00 – + Agnieszka Synoracka (23 r.śm.)
18.00 – + Eugeniusz Wandycz – intencja od mieszkańców Domacyna


Wtorek – 26 kwietnia
7.00 – W pewnej intencji
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 24)
18.00 – + Janina Góryń - Iwanejko – intencja z pogrzebu


Środa – 27 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr.25)
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 28 kwietnia
7. 00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 26)
18. 00 – + Jadwiga Szukszta (11 r.śm.)
18.00 – + Stefan Osowski – intencja z pogrzebu


Piątek – 29 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 27)
18.00 – + Jan Łubianek (29 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron


Sobota – 30 kwietnia
7.00 – + Andrzej Anielski
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 28)


VI Niedziela Wielkanocna – 1 maja
8.00 – + Rodzice obojga stron: Maria i Zygmunt, Irmina i Stanisław oraz z rodziny Gryczyńskich i Mrozów
9.30 – + Józef, Jadwiga, Janusz Ćwirko oraz Stefan Andruszko
11.00 – Za Parafian – za ludzi pracy
12.15 – + Ryszard Rosiak (16 r.śm.)
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 29)


IV Niedziela Wielkanocna – 17 kwietnia 2016r.


8.00 – + Janina, Irena, Władysław, Andrzej
Połujańscy
9.30 – + Michalina Osińska (26 r.śm.) oraz Kazimierz
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Aleksander (44 r.śm.), Józefa, Kazimierz
Pakalniccy i z rodziny Chmielewskich

18.00 – + Elżbieta Masłowska
(gr. 15)

Poniedziałek – 18 kwietnia

7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 16)
7.00 – Dziekczynna za otrzymane łaski z
prośbą o dalsze łaski zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Antosia
(8. urodziny) i dla Lusi (5 . urodziny) oraz ich rodziców Katarzyny i Adama
17.00 – BIERZMOWANIE

Wtorek – 19 kwietnia

7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 17)
18.00 – + Wojciech Zarzycki (23 r.śm.), Michał Zarzycki i zmarli z rodziny; Anna i
Wasyl Mróz i zmarli z rodziny
18.00 – + Kazimierz Kiepuszewski – intencja z pogrzebu

Środa – 20 kwietnia

7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr.18)
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 21 kwietnia

7. 00 – + Mateusz Ciećko – int. od Józefa Wysopala
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 19)
18.00 – + Eugeniusz Wandycz – intencja z pogrzebu


Piątek – 22 kwietnia

7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 20)
18.00 – + Leokadia Krzaczek
– intencja od Konrada Krzaczka z rodziną

Sobota – 23 kwietnia

7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 21)
18.00 – + Jan Pogorzelski oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Franciszka (23 r.śm.), Marian i rodzeństwo

V Niedziela Wielkanocna – 24 kwietnia 


8.00 – + Franciszek Josz (24 r.śm.) oraz rodzice obojga stron, brat Szczepan, Wacław, Wanda i Maria
9.30 – + Jan (2 r.śm.), Władysława Piotrowscy, Maria (15 r.śm.) i Stanisław Krebsztul
11.00 – + Tadeusz Woś (3 r.śm.)
12.15 – Elżbieta Masłowska (gr. 22)
18.00 – + Marian Sawicki (14 r.śm.) oraz rodzice obojga stron



III Niedziela Wielkanocna – 10 kwietnia 2016r.


8.00 – + Stanisława (22 r.śm.), Leon oraz zmarli z rodziny
9.30 – + Maria, Eugeniusz, Małgorzata i z rodzin obojga stron
11.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski w 50. r. ślubu Marii i Alfreda z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę MB na dalsze lata
11.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jadwigi Makarskiej i Henryka Augustyniaka
12.15 – + Elżbieta Masłowska (gr. 8)
18.00 – + Leokadia Krzaczek – intencja od Artura Środowskiego córką Izabelą


Poniedziałek – 11 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 9)
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Jana Kuriaty i całej rodziny


Wtorek – 12 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 10)
18.00 – + Marek
18.00 – + Jan Malinowski – intencja z pogrzebu


Środa – 13 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr.11)
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 14 kwietnia
7. 00 – + Mateusz Ciećko – int. od Kazimierza Wysopala
18. 00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 12)
18.00 – + Ryszard Obodziński – intencja z pogrzebu


Piątek – 15 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 13)
18.00 – + Robert Sobkowicz i zmarli z rodziny oraz Maria i Błażej Mazurek


Sobota – 16 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 14)
18.00 – + Zygmunt Sabat (3 r.śm.), zmarli z rodziny Sabatów i Markiewiczów
18.00 – + Stanisław Pawliński (20 r.śm.) oraz zmarli z rodzin obojga stron


IV Niedziela Wielkanocna – 17 kwietnia
8.00 – + Janina, Irena, Władysław, Andrzej Połujańscy
9.30 – + Michalina Osińska (26 r.śm.) oraz Kazimierz
11.00 – Za Parafian – chrzty

12.15 – + Aleksander (44 r.śm.), Józefa, Kazimierz Pakalniccy i z rodziny Chmielewskich
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 15)

 

 

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 3 kwietnia 2016


8.00 – Za członków Caritas Parafialnej i wszystkich, którzy im pomagają
9.30 – + Antoni, Michał, Maria, Julian, Władysław, Feliksa, Zofia
11.00 – Dziękczynna z okazji 17. r. ślubu Artura i Katarzyny – o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.15 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i dalszą opiekę MB dla wnuczek i ich rodziców
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 1)
18.00 – + Władysława (10 r.śm.), Stefan Tomala oraz rodzice obojga stron


Poniedziałek – 4 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 2)
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Janiny Sycz i całej rodziny


Wtorek – 5 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 3)
18.00 – + Jadwiga i Marian Adamowicz (w kolejną rocznicę) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Leokadia Krzaczek – intencja Zofii Krzaczek z dziećmi


Środa – 6 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 4)
18.00 – W intencji uczestników nowenny


I Czwartek – 7 kwietnia
7. 00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 5)
18.00 – Za kapłanów pracujących i o nowe powołania kapłańskie i zakonne – int. Odnowy


Piątek – 8 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 6)
18.00 – Za wszystkich kapłanów i kleryka, za których powstał Apostolat „Margaretka” oraz za członków modlących się w tej intencji

Sobota – 9 kwietnia
7.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 7)
18.00 – Za Parafian - chrzty

III Niedziela Wielkanocna – 10 kwietnia
8.00 – + Stanisława (22 r.śm.), Leon oraz zmarli z rodziny
9.30 – Teresa i Adam Stępień – 50. r. ślubu
11.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jadwigi Makarskiej i Henryka Augustyniaka
12.15 – + Elżbieta Masłowska (gr. 8)
18.00 – + Leokadia Krzaczek – intencja od Artura Środowskiego córką Izabelą

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 27 marca 2016r.


6.00 – REZUREKCJA – za Parafian
9.45 – + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz
11.00 – + Zygmunt Mostowski (3 r.śm.) oraz zmarłe rodzeństwo i z rodziny
12.15 – Za Parafian – chrzty
18.00 – + Agnieszka, Renata, Józefa oraz zmarli z rodzin


Poniedziałek Wielkanocny – 28 marca
8.00 – + Władysława (10 r.śm.), Stefan Tomala oraz rodzice obojga stron
9.30 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Artura z okazji 40. urodzin
11.00 – + Zofia Suska (1 r.śm.)
12.15 – + Kazimierz Harchala (11 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marianny w 80. urodziny


Wtorek Wielkanocny – 29 marca
7.00 – + Bernadeta i Eugeniusz Góreccy
18.00 – + Leokadia Krzaczek – intencja Zofii Krzaczek z dziećmi


Środa Wielkanocna – 30 marca
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek Wielkanocny – 31 marca
7. 00 – + Paulina (11 r.śm.), Stanisław (40 r.śm.), Jan, Jerzy Wojciechowscy
18.00 – + Janina i Rudolf Gabryszewscy
18.00 – + Zdzisław Matczak – intencja z pogrzebu


Piątek Wielkanocny – 1 kwietnia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – Za dzieci i młodzież przygotowujących się do przyjęcia sakramentów – int. GMB


Sobota Wielkanocna – 2 kwietnia
7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy
18.00 – + Władysław (1 r.śm.) oraz Alina, Janusz z rodziny Stefaniaków
18.00 – + Eugeniusz Andruszko


NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 3 kwietnia
8.00 – Za członków Caritas Parafialnej i wszystkich, którzy im pomagają
9.30 – + Antoni, Michał, Maria, Julian, Władysław, Feliksa, Zofia
11.00 – Dziękczynna z okazji 17. r. ślubu Artura i Katarzyny – o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.15 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i dalszą opiekę MB dla wnuczek i ich rodziców
18.00 – + Elżbieta Masłowska (gr. 1)

 

NIEDZIELA PALMOWA – 20 marca 2016r.


8.00 – + Bronisława, Teresa, Jan, Józef Poreda
9.45 – + Krystyna Czerniec (10 r.śm.)
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Józef i Józefa Hasik, Michał Narkun, Krzysztof Szymański
18.00 – + Mariusz (14 r.śm.), Ryszard oraz z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich


Wielki Poniedziałek – 21 marca
7.00 –
18.00 – + Stanisław Lelo – intencja od Marii i Stanisława Fielubów
18.00 – + Andrzej Stabach – intencja z pogrzebu


Wielki Wtorek – 22 marca
7.00 –
18.00 – + Józefa Grzelak (12 r.śm.) i Władysław, Stanisław oraz zmarli z rodzin
18.00 – + Genowefa Ściepuro – intencja z pogrzebu


Wielka Środa – 23 marca
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


WIELKI CZWARTEK – 24 marca
19. 00 – Msza Wieczerzy Pańskiej - za kapłanów pracujących w parafii


WIELKI PIĄTEK – 25 marca
19.00 – Liturgia Meki Pańskiej


WIELKA SOBOTA – 26 marca
21.00 – WIGILIA PASCHALNA


NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 27 marca
6.00 – REZUREKCJA – za Parafian
9.30 – + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz
11.00 – + Zygmunt Mostowski (3 r.śm.) oraz zmarłe rodzeństwo i z rodziny
12.15 – Za Parafian – chrzty

18.00 – + Agnieszka, Renata, Józefa oraz zmarli z rodzin

 

V Niedziela Wielkiego Postu – 13 marca 2016r.


8.00 – + Zofia
9.30 – + Stanisław Furman (3 r.śm.)
11.00 – + Dorota Gruszczyńska oraz wszystkich zmarłych z jej rodziny – int. dzieci i rodziców
12.15 – + Wiesław, Teresa oraz rodzice: Anna i Józef
18.00 – + Stanisław Lelo – int. od Adama z rodziną ze Smolas


Poniedziałek – 14 marca
7.00 –
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Jana Kurjaty i całej rodziny


Wtorek – 15 marca
7.00 –
18.00 – + Petronela Zołotucho
18.00 – + Leokadia Krzaczek – int. od Pawła Krzaczka z rodziną


Środa – 16 marca
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 17 marca
7.00 –
18.00 – + Wacław Bekta (10 r.śm.) oraz Jakub Wójcik


Piątek – 18 marca
7.00 –
18.00 – + Stanisław Lelo – intencja od rodziny Góreckich
18.00 – + Grzegorz i Karol (10 r.śm.) oraz Ewa i Urszula (2 r.śm.)


Sobota – 19 marca
7.00 – + Józef oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Józef i Feliksa
18.00 – + Z rodziny Belchnerowskich, Różańskich, Macudzińskich, Grudziąż, Kosińskich i za zmarłych Józefów


VI Niedziela Wielkiego Postu – 20 marca – Niedziela Palmowa
8.00 – + Bronisława, Teresa, Jan, Józef Poreda
9.45 – + Krystyna Czerniec (10 r.śm.)
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Józef i Józefa Hasik, Michał Narkun, Krzysztof Szymański
18.00 – + Mariusz (14 r.śm.), Ryszard oraz z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich

 

IV Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca


8.00 – + Roman i Maria Franczukowie oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Dariusz Burszta (21 r.śm.), Bolesław (1 r.śm.)
11.00 – + Genowefa i Bolesław
12.15 – + Rodzice: Jan i Aniela Bindas oraz Marianna i Wacław Kwiecień
18.00 – + Marzena Płatosz

Poniedziałek – 7 marca
7.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla p. Heleny z okazji urodzin i imienin
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny Sycz i całej rodziny

Wtorek – 8 marca
7.00 – + Bernard, Magdalena, Wojciech
18.00 – + Weronika Olszak (11 r.śm.)
18.00 – + Leokadia Krzaczek – int. od chrześniaka Krzysztofa z rodziną


Środa – 9 marca
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 10 marca
7.00 –
18.00 – + Stanisław Lelo – int. od rodziny Nowickich i Ożogów
18.00 – + Andrzej Anielski – intencja z pogrzebu


Piątek – 11 marca
7.00 – + Katarzyna Łogin (6 r.śm.)
18.00 – + Katarzyna Łogin (6 r.śm.)
18.00 – + Krystyna Owczarz – intencja z pogrzebu


Sobota – 12 marca
7.00 – + Marek
18.00 – Za Parafian - chrzty


V Niedziela Wielkiego Postu – 13 marca
8.00 – + Zofia
9.30 – + Stanisław Furman (3 r.śm.)
11.00 – + Dorota Gruszczyńska oraz wszystkich zmarłych z jej rodziny – int. dzieci i rodziców
12.15 – + Wiesław, Teresa oraz rodzice: Anna i Józef
18.00 – + Stanisław Lelo – int. od Adama z rodziną ze Smolas

 

III Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego


8.00 – + Czesław
9.30 – Za Parafian
11.00 – O błogosławieństwo Boże dla Tomasza w 1. urodziny i dla jego rodziców
12.15 – + Bronisława Rygielska (5 r.śm.)
18.00 – + Teodor Kopiński (1 r.śm.) oraz zmarli z rodzin obojga stron

Poniedziałek – 29 lutego
7.00 – + Wojciech Korycki – intencja od Caritas
18.00 – + Baltazar (40 r.śm.), Marianna Galwieło
18.00 – + Edward Zieliński – intencja z pogrzebu
Wtorek – 1 marca
7.00 –
18.00 – Msza dziękczynna za wszystkich, którzy podjęli się modlitwy za kapłanów w Apostolstwie Margaretek oraz w Jerychu Różańcowym
Środa – 2 marca
7.00 – Z okazji 19. urodzin Krzysztofa o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
18.00 – W intencji uczestników nowenny
I Czwartek – 3 marca
7.00 – + Agnieszka, Andrzej (18 r.śm.)
18.00 – Za kapłanów pracujących w parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne – intencja od Odnowy w Duchu Świętym
I Piątek – 4 marca
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. od Odnowy w Duchu Św.
18.00 – O łaskę dobrej spowiedzi i godnej komunii wielkanocnej – int. GMB
I Sobota – 5 marca
7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Marian Michułka (21 r.śm.)
18.00 – + Kazimierz Kopaczewski – intencja z pogrzebu
IV Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca
8.00 – + Roman i Maria Franczukowie oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Dariusz Burszta (21 r.śm.), Bolesław (1 r.śm.)
11.00 – + Genowefa i Bolesław
12.15 – + Rodzice: Jan i Aniela Bindas oraz Marianna i Wacław Kwiecień
18.00 – + Marzena Płatosz

 

 

II Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2016r.


8.00 – + Regina Madejsza (w rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodziny Madejsza
9.30 – + Stefania Lech (2 r.śm.) oraz mąż Lubomir
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Krystyna Michułka oraz zmarli rodzice
18.00 – + Jerzy (15 r.śm.) i Stanisław (1 r.śm.) Szulc


Poniedziałek – 22 lutego
7.00 –
18.00 – + Mieczysław Pogorzelski (5 r.śm.), Wiesław Bialik (2 r.śm.) oraz zmarli z rodzin


Wtorek – 23 lutego
7.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Teresy (84. urodziny) i Danuty (61. ur.)
18.00 – + Stanisław Lelo – int. od Róży Męskiej ŻR
18.00 – + Maria Cheba – intencja z pogrzebu


Środa – 24 lutego
7.00 – + Jan Pogorzelski (38 r.śm.)
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 25 lutego
7.00 – + Aniela ( 5 r.śm.) oraz zmarłe rodzeństwo
18.00 – + Stanisław Lelo – int. od rodziny Pakłosów


Piątek – 26 lutego
7.00 – W 5 r. ślubu Justyny i Jarosława
18.00 - + Henryk Bednarczyk (24 r.śm.) oraz zmarli rodzice obojga stron


Sobota – 27 lutego
7.00 – + Kazimierz Kopaczewski – int. od szwagra z Limanowej
18.00 – O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Sary (17. urodziny) i dla jej rodziców


III Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego
8.00 – + Czesław
9.30 – Za Parafian
11.00 – O błogosławieństwo Boże dla Tomasza w 1. urodziny i dla jego rodziców
12.15 – + Bronisława Rygielska (5 r.śm.)
18.00 – + Teodor Kopiński (1 r.śm.) oraz zmarli z rodzin obojga stron

 

I Niedziela Wielkiego Postu – 14 lutego 2016r.


8.00 – + Maria, Tadeusz, Krystyna Bednarscy oraz Maria i Michał Bolebrzuch
9.30 – 55-lecie małżeństwa Zofii i Witolda – intencja od dzieci
11.00 – + Władysław (9 r.śm.), rodzice: Marianna i Stanisław; Janina i Bronisław
12.15 – + Jan Utowko (8 r.śm.)
18.00 – + Regina ( w rocznicę śmierci) i Antoni Bokota


Poniedziałek – 15 lutego
7.00 –
18.00 – + Władysław Ryblewski – intencja od sąsiadów
18.00 – + Leokadia Krzaczek – intencja z pogrzebu


Wtorek – 16 lutego
7.00 –
18.00 – + Irena Szymańska (1 r.śm.) oraz Stanisław i Wiesław
18.00 – + Helena Madziewicz – intencja z pogrzebu


Środa – 17 lutego
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 18 lutego
7.00 –
18.00 – + Anna Dawidowicz
18.00 – + Stanisława Woźniak – intencja z pogrzebu


Piątek – 19 lutego
7.00 – + Wanda, Zygmunt oraz zmarli z rodzin obojga stron
18.00 – + Tadeusz Michalak (1 r.śm.) – intencja od rodziny Michalaków
18.00 - + Mieczysław Stolarek (8 r.śm.) oraz żona Natalia


Sobota – 20 lutego
7.00 – + Ryszard Sudoł (6 r.śm.)
18.00 – + Edwin Głodowski
18.00 – + Leokadia Krzaczek – intencja od VIII Róży ŻR


II Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego
8.00 – + Regina Madejsza (w rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodziny Madejsza
9.30 – + Stefania Lech (2 r.śm.) oraz mąż Lubomir
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Krystyna Michułka oraz zmarli rodzice
18.00 – + Jerzy (15 r.śm.) i Stanisław (1 r.śm.) Szulc

 

V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2016r.


8.00 – + Jadwiga, Aleksander, Anna oraz zmarli z rodziny Danieluk
9.30 – + Jan Lechowicz, Barbara Lewandowska
11.00 – + Szczepan Jakuś (35 r.śm.), Marianna (12 r.śm.), Janina, Krystyna i Jarosław
12.15 – + Czesław Zima (21 r.śm.) oraz rodzice obojga stron i brat Kazimierz
18.00 – + Janina, Marian oraz rodzice


Poniedziałek – 8 lutego
7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława, Grażyny i Zdzisława
10.00 – O dobre przeżycie rekolekcji ze Św. Michałem Archaniołem
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Jana Kuriaty i całej rodziny


Wtorek – 9 lutego
7.00 –
10.00 –
18.00 – + Władysław Ryblewski – intencja z pogrzebu
18.00 – + Wiesław Sobolewski


Środa Popielcowa – 10 lutego
7.00 –
10.00 – + Rafalina i Florian (rodzice) i zmarli dziadkowie obojga stron
16.30 – O dobre przeżycie Wielkiego Postu – int. Róż Żywego Różańca
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 11 lutego
7.00 –
10.00 –
18.00 – + Władysław Bukała (1 r.śm.)
18.00 – + Stanisław Lelo – intencja z pogrzebu


Piątek – 12 lutego – pożegnanie figury św. Michała Archanioła
7.00 –
10.00 –
18.00 – + Marek
18.00 - + Marian Gajec (5 r.śm.)


Sobota – 13 lutego
7.00 –
17.00 – 60-lecie małżeństwa Janiny i Stanisława Maciąg
18.00 – Za Parafian

 

IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia


8.00 – + Stanisław Sadowy (7 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Michał Słysz (4 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
11.00 – + Czesław DAWID (1 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Mariola Janoś – int. od Kamili z dziećmi oraz od brata Józefa z żoną i dziećmi
18.00 – + Halina


Poniedziałek – 1 lutego
7.00 –
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Janiny Sycz i całej rodziny


Wtorek – 2 lutego – Matki Bożej Gromnicznej
7.00 – + Stanisław Zieliński (1 r.śm.)
10.00 – Z okazji imienin Marii – dziękując Bogu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na każdy dzień oraz za przebłaganie za grzechy
16.30 – + Marianna i Baltazar Galwieło
18.00 – + Bronisław Cybulski (5 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo


Środa – 3 lutego
7.00 –
18.00 – Dziękczynna za osoby trwające w Jerychu Różańcowym oraz za tych, którzy podjęli się modlitwy za kapłanów w Apostolacie Margaretek
18.00 – W intencji uczestników nowenny


I Czwartek – 4 lutego
7.00 – O opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej dla dzieci, wnuków i prawnuka
18.00 – Za kapłanów pracujących i o nowe powołania – int. Odnowy w Duchu Świętym


I Piątek – 5 lutego
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – O dobre przeżycie Wielkiego Postu – int. Grupy Miłosierdzia Bożego


I Sobota – 6 lutego
7.00 – Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Helena Głodowska


V Niedziela Zwykła – 7 lutego
8.00 – + Jadwiga, Aleksander, Anna oraz zmarli z rodziny Danieluk
9.30 – + Jan Lechowicz, Barbara Lewandowska
11.00 – + Szczepan Jakuś (35 r.śm.), Marianna (12 r.śm.), Janina, Krystyna i Jarosław
12.15 – + Czesław Zima (21 r.śm.) oraz rodzice obojga stron i brat Kazimierz
18.00 – + Janina, Marian oraz rodzice

 

III Niedziela Zwykła – 24 stycznia


  8.00 – + Julian, Maria, Michał, Antoni, Władysław, Feliksa, Zofia
9.30 – + Marian Jodko (3 r.śm.)
11.00 – + Zdzisława, Bronisław oraz zmarli z rodziny
12.15 – + Ryszard Wierzbicki (6 r.śm.)
18.00 – + Włodzimierz Puch (5 r.śm.)


Poniedziałek – 25 stycznia
7.00 –
18.00 – + Jan Olszak (33 r.śm.)


Wtorek – 26 stycznia
7.00 –
18.00 – + Stanisław Synoradzki (28 r.śm.)


Środa – 27 stycznia
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 28 stycznia
7.00 –
18.00 – + Eugeniusz Żbikowski – intencja z pogrzebu


Piątek – 29 stycznia
7.00 –
18.00 – + Janina Kisielewska (1 r.śm.) i jej mąż Tadeusz – intencja od chrześniaka


Sobota – 30 stycznia
7.00 –
18.00 – + Jadwiga Miloch – intencja od sąsiadów


IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia
8.00 – + Stanisław Sadowy (7 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Michał Słysz (4 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
11.00 – + Czesław DAWID (1 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Mariola Janoś – int. od Kamili z dziećmi oraz od brata Józefa z żoną i dziećmi
18.00 – + Halina

 

II Niedziela Zwykła – 17 stycznia


  8.00 – + Teresa (2 r.śm.), Tadeusz oraz z rodzin obojga stron
9.30 – + Bolesław Drążek (12 r.śm.), rodzice obojga stron i rodzeństwo
11.00 – Za Parafian
12.15
– + Krzysztof Brzozowski (14 r.śm.) oraz Łucja
18.00 – + Magdalena, Elżbieta, Grzegorz Gieza (5 r.śm.)

Poniedziałek – 18 stycznia
7.00 – + Grażyna Kaszyca
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Jana Kuriaty i całej rodziny


Wtorek – 19 stycznia
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Św. Rodziny dla Iwony i Tomasza oraz ich dzieci
18.00 – + Edward (11 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron


Środa – 20 stycznia
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 21 stycznia
7.00 – O łaskę zdrowia dla Agnieszki
18.00 – + Helena Denga (2 r.śm.)


Piątek – 22 stycznia
7.00 –
18.00 – + Maria Prus – intencja z pogrzebu


Sobota – 23 stycznia
7.00 –
18.00 – + Stanisław Chmiel (4 r.śm.)


III Niedziela Zwykła – 24 stycznia
8.00 – + Julian, Maria, Michał, Antoni, Władysław, Feliksa, Zofia
9.30 – + Marian Jodko (3 r.śm.)
11.00 – + Zdzisława, Bronisław oraz zmarli z rodziny
12.15 – + Ryszard Wierzbicki (6 r.śm.)
18.00 – + Włodzimierz Puch (5 r.śm.)

 

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia


8.00 – + Mieczysław i Stanisława Pawlik
9.30 – + Władysław
11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z dziękczynieniem za przeżyty rok oraz opiekę MBNP dla dzieci, wnuków i prawnuków
12.15 – + Eugeniusz (20 r.śm.), Maria, Małgorzata
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże dla rodziny Owczarzy


Poniedziałek – 11 stycznia
7.00 –
18.00 – Dziękczynna za trzydzieści lat małżeństwa


Wtorek – 12 stycznia
7.00 –
18.00 – + Marek
Środa – 13 stycznia
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 14 stycznia
7.00 –
18.00 – + Władysława (5 r.śm.) oraz zmarli z rodzin obojga stron


Piątek – 15 stycznia
7.00 –
18.00 – 80. urodziny Krystyny – intencja od dzieci, wnuków i prawnuków


Sobota – 16 stycznia
7.00 –
18.00 – Mariola Janoś – intencja z pogrzebu


II Niedziela Zwykła – 17 stycznia
8.00 – + Teresa (2 r.śm.), Tadeusz oraz z rodzin obojga stron
9.30 – + Bolesław Drążek (12 r.śm.), rodzice obojga stron i rodzeństwo
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Eugeniusz (20 r.śm.), Maria, Małgorzata
18.00 – + Magdalena, Elżbieta, Grzegorz Gieza (5 r.śm.)

 

II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3 stycznia 2016r.
8.00 – + Zofia
9.30 – 92. urodziny Wandy Szczepanowicz
11.00 – + Mieczysław, Ryszard, Andrzej, Krzysztof
12.15 – Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże dla rodziny Owczarzy
18.00 – + Marianna Kowalczyk – intencja z pogrzebu
Poniedziałek – 4 stycznia
7.00 –
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Janiny Sycz i całej rodziny
Wtorek – 5 stycznia
7.00 –
18.00 – + Stefania Bednarz, mąż Jan i rodzice obojga stron
Środa – 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 – + z rodziny Belchnerowskich, Różańskich, Macudzińskich, Grudziążów, Kosińskich
9.30 – + Jan Jaguścik (10 r.śm.) oraz z rodziny Jaguścików i Lewandowskich
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Józef (29 r.śm.) i Józefa Michalkiewicz
18.00 – O Boże błogosławieństwo w Roku Pańskim 2016 – int. ŻR
I Czwartek – 7 stycznia
7.00 –
18.00 – Za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne – int. Odnowy w Duchu Świętym
Piątek – 8 stycznia
7.00 –
18.00 – + Jadwiga Niścior – intencja z pogrzebu
Sobota – 9 stycznia
7.00 –
18.00 – Za Parafian - chrzty
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia
8.00 – + Mieczysław i Stanisława Pawlik
9.30 – + Władysław
11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z dziękczynieniem za przeżyty rok oraz opiekę MBNP dla dzieci, wnuków i prawnuków
12.15 – + Eugeniusz (20 r.śm.), Maria, Małgorzata
18.00 – W intencji harcerzy 1 KDH „Wyklęci” o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 2016 r.

 

Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2015r.


8.00 – Dziękczynna w 80. urodziny Heleny z prośbą o dalsze łaski – int. od dzieci i wnuka
9.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski w 2015 r. dla naszych rodzin z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski na dalsze lata – int. Rycerstwa Michała Archanioła
11.00 – 35. r. ślubu Elżbiety i Zdzisława – int. dziękczynno - błagalna
12.15 – + Zbigniew Anielski (1 r.śm.)
18.00 – + Z rodziny Sak: Bogdan (12 r.śm.), Włodzimierz (16 r.śm.), Teresa Kmak (1 r.śm.)


Poniedziałek – 28 grudnia
7.00 –
18.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla całej rodziny


Wtorek – 29 grudnia
7.00 –
18.00 – + Tomasz
18.00 – + Jan Ceterski – intencja z pogrzebu


Środa – 30 grudnia
7.00 – + Eugeniusz, Maria, Małgorzata
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 31 grudnia
7.00 –
18.00 – Za Parafian na zakończenie 2015 r.


Piątek – 1 stycznia 2016 r. – NOWY ROK
8.00 – Za Parafian – o błogosławieństwo Boże w całym 2016 r.
9.30 – O łaskę zdrowia dla Genowefy – int. od dzieci, wnuków i prawnuka
11.00 – + Franciszka Mazurek (1 r.śm.), Wojciech (25 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
12.15 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – GMB


Sobota – 2 stycznia
7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Jadwiga Miloch – intencja z pogrzebu

II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3 stycznia
8.00 – + Zofia
9.30 – 92. urodziny Wandy Szczepanowicz
11.00 – + Mieczysław, Ryszard, Andrzej, Krzysztof
12.15 – Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże dla rodziny Owczarzy
18.00 – + Marianna Kowalczyk – intencja z pogrzebu

 

IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia – Rekolekcje Adwentowe


8.00 – + Stanisław i Julia
9.30 – + Stefania Szczepanowicz (55 r.śm.), Jan, Janina, Ryszard
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Józef Grążawski i Józef Ścibisz
18.00 – + Bolesław Łukaszewicz (36 r.śm.) oraz Zdzisław


Poniedziałek – 21 grudnia
7.00 –
10.00 – + Eugeniusz (15 r.śm.) i Bernadetta Górecka
16.30 – + Marian Jandy (17 r.śm.)
18.00 – + Stanisław Brzezicki – intencja od sąsiadów
18.00 – + Władysława Podsiadło – intencja z pogrzebu


Wtorek – 22 grudnia
7.00 –
10.00 – + Stanisław Wojciechowicz (15 r.śm.) oraz z rodziny Suchowierskich
16.30 – O trwałe owoce rekolekcji
18.00 – + Andrzej i Maria Mazurek oraz rodzeństwo
18.00 – + Marianna Markiewicz – intencja z pogrzebu


Środa – 16 grudnia
7.00 – + Michał Piasecki (23 r.śm.) oraz z rodziny Piaseckich
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 24 grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia
7.00 – Dziękczynna PB za wszystkich członków naszych rodzin za wysłuchane prośby, za wszystkie otrzymane łaski i nieustanną opiekę Świętej Rodziny
22.00 – PASTERKA - + Marianna i Baltazar Galwieło
24.00 – PASTERKA – za Parafian


Piątek – 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia
8.00 – + Wojciech Filipkowski (12 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Paweł Alchimowicz (1 r.śm.) i Barbara
11.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Jakuba Rutkowskiego w 1. urodziny – int. od dziadków i pradziadka
12.15 – Za Parafian - chrzty
18.00 – + Rodzice: Jan (30 r.śm.) i Helena (19 r.śm.)


S
obota – 26 grudnia – św. Szczepana
8.00 – + Janina Chwieduk (3 r.śm.) i Andrzej
9.30 – + Rodzice: Maria i Józef oraz zmarłe rodzeństwo z rodziny Szpiech
11.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie
12.15 – + Bożena Bazylińska ( 1 r.śm.)
18.00 – + Franciszka Mazurek (1 r.śm.), Wojciech i Krystyna Czerniec

 

II Niedziela Adwentu – 6 grudnia


8.00 – + Daniela Bochniak – int. od siostry Haliny, Marysi, Wandy i Zosi z rodzinami
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – W intencji harcerzy 1.KDH „Wyklęci”
12.15 – 40-lecie małżeństwa Reginy i Stanisława Zagata
18.00 – + Wacława Chrzanowska (2 r.śm.)


Poniedziałek – 7 grudnia
7.00 – O zdrowie dla córki Agnieszki
16.30 – + Członkowie VI Róży i z ich rodzin
18.00 – + Kazimierz Semenowicz (15 r.śm.), żona Barbara oraz rodzice obojga stron


Wtorek – 8 grudnia
7.00 – + Józef Denga (18 r.śm.)
16.30 – + Barbara Milczuk, Wanda Frankowska, Mieczysław Marcinkowski
18.00 – + Lubomir Lech (8 r.śm.) i Stefania


Środa – 9 grudnia
7.00 – + Mieczysław (35 r.śm.), Wiktor (2 r.śm.)
16.30 – + Paweł Sudoł
18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 10 grudnia
7.00 –
16.30 – + Mieczysław Szczeciński – intencja od rodziny
18.00 – + Ojciec Władysław Wesołowski (11 r.śm.) – intencja od dzieci i wnuków


Piątek – 11 grudnia
7.00 –
16.30 – + Helena (1 r.śm.) oraz jej rodzice
18.00 – Piotr Nizioł (5 r.śm.) oraz rodzice: Melania i Władysław
18.00 – + Zygmunt oraz rodzice obojga stron i zmarli z rodziny


Sobota – 12 grudnia
7.00 –
18.00 – Za Parafian - chrzty


III Niedziela Adwentu – 13 grudnia
8.00 – + Anna, Stanisław Woźniak oraz zmarli z rodziny Woźniak
9.30 – + Władysława (13 r.śm.), Jan oraz rodzice obojga stron
11.00 – + Z rodziny Jankowskich, rodzice i rodzeństwo
12.15 – Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i opiekę św. Barbary dla górników „Nafty i ich rodzin
18.00 – + Marek

 

I Niedziela Adwentu – 29 listopada
8.00 – + Elżbieta Kantor (14 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Michał, Maria, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa, Zofia i Narcyz
11.00 – + Zygmunt Wojtasiewicz (20 r.śm.) oraz jego rodzice
12.15 – Tadeusz Królewiński (17 r.śm.) oraz rodzice obojga stron i Albert Barszczewski (2`1 r.śm.)
18.00 – + Rodzice: Franciszek i Oktawina Maszewscy oraz Jadwiga i Włodzimierz Jesipowicz
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo w 18-te urodziny Filipa


Poniedziałek – 30 listopada
7.00 – + Stanisława Lorkiewicz (9 r.śm.), Anna Lorkiewicz (29 r.śm.)
16.30 - O Boże błogosławieństwo dla Natalii i całej rodziny
18.00 – Imieninowa ks. Proboszcza


Wtorek – 1 grudnia
7.00 –
16.30 – + Janina Bielska – int. od znajomych i przyjaciół
18.00 – + Józef Strychalski (2 r.śm.) i zmarli z jego rodziny
18.00 – + Piotr Markowski (4 r.śm.)


Środa – 2 grudnia
7.00 –
16.30 – + Anna Matczak (3 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – Dziękczynna za łaski otrzymane w 2015 roku – int. Róż ŻR


I Czwartek – 3 grudnia
7.00 –
16.30 – + Z rodziny Augustyniak i Lader
18.00 – Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie – int. Odnowy w Duchu Świętym


I Piątek – 4 grudnia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
16.30 – + Barbara Lewandowska z okazji urodzin i imienin
18.00 – O dobre przygotowanie i przeżycie Świąt BN – int. GMB


I Sobota – 5 grudnia
7.00 – Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Barbara Szypryt (3 r.śm.)


II Niedziela Adwentu – 6 grudnia
8.00 – + Daniela Bochniak – int. od siostry Haliny, Marysi, Wandy i Zosi z rodzinami
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – W intencji harcerzy 1.KDH „Wyklęci”
12.15 – 40-lecie małżeństwa Reginy i Stanisława Zagata
18.00 – + Wacława Chrzanowska (2 r.śm.)

 

 

XXXIV Niedziela Zwykła – 22 listopada  2015r.

Uroczystość Chrystusa Króla


8.00 – W intencji Grup Parafialnych
9.30 – + Jerzy Józef oraz jego rodzice i rodzeństwo
11.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla członków chóru Passionato i p.Małgorzaty
12.15 – 80. urodziny Janiny, mamy, babci i prababci – dziękczynno-błagalna
18.00 – + Stanisław i Salomea Pawlińscy – int. od rodziny Pawlińskich ze Śremu


Poniedziałek – 23 listopada
7.00 –
18.00 – + Anna i Aleksander Chołodeccy


Wtorek – 24 listopada
7.00 – Dziękczynna za 88 lat życia z prośbą o dalsze łaski i opiekę MB Nieustającej Pomocy
18.00 – + Barbara Lewandowska (4 r.śm.)


Środa – 25 listopada
7.00 – + Katarzyna i Michał Słysz i zmarli z rodziny
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 26 listopada
7.00 – O łaskę zdrowia i wypełnienie się woli Bożej w życiu Joanny
18.00 – + Genowefa (1 r.śm.) i Bolesław Glinieccy oraz zmarli z rodziny


Piątek – 27 listopada
7.00 –
18.00 – W intencji harcerzy i ich rodzin z 1 KDH „Wyklęci”


Sobota – 29 listopada
7.00 – + syn Tadeusz (5 r.śm.) i mąż Zygmunt (9 r.śm.) Witkowscy oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Romuald (2 r.śm.) i Elżbieta
18.00 – + Krystyna Wrzeszcz – intencja z pogrzebu

 

 


I Niedziela Adwentu – 29 listopada
8.00 – + Elżbieta Kantor (14 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Michał, Maria, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa, Zofia i Narcyz
11.00 – + Zygmunt Wojtasiewicz (20 r.śm.) oraz jego rodzice
12.15 – Tadeusz Królewiński (17 r.śm.) oraz rodzice obojga stron i Albert Barszczewski (2`1 r.śm.)
18.00 – + Rodzice: Franciszek i Oktawina Maszewscy oraz Jadwiga i Włodzimierz Jesipowicz
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo w 18-te urodziny Filipa

 

 

XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 


8.00 – + Czesław
9.30 – + Robert (15 r.śm.), Józefa, Franciszek Sobkowicz oraz Maria i Błażej Mazurek
11.00 – + Rodzice: Zofia i Władysław oraz bracia: Edmund, Bogdan, Henryk oraz mąż Nikodem
12.15 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla rodziców z okazji 50-lecia sakramentu małżeństwa
18.00 – + Krystyna Bernatowicz (1 r.śm.) – intencja od koleżanek z pracy


Poniedziałek – 16 listopada
7.00 – + Rodzice: Aniela i Michał Słowik, Wanda Mroźnik, Maria Zielińska, Edward Stepek oraz zmarli znajomi i z rodziny
18.00 – + Bronisława Tomczyk (2 r.śm.), Józef, Mirosław
18.00 – + Henryk Koprowski – intencja z pogrzebu


Wtorek – 17 listopada
7.00 –
18.00 – 8. r. ślubu Adama i Katarzyny – dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o potrzebne łaski dla nich i ich dzieci
18.00 – + Zdzisław Rembowski – intencja z pogrzebu


Środa – 18 listopada
7.00 –
18.00 – O łaskę zdrowia dla Marioli oraz Boże błogosławieństwo – int. od męża i dzieci
18.00 – Za uczestników nowenny 


Czwartek – 19 listopada
7.00 – O szczęśliwą operację dla córki Bogusławy i szybki powrót do zdrowia
18.00 – + Tomasz, Magdalena, Antoni, Stanisław Wójcik
18.00 – + Janina Bielska – intencja z pogrzebu
18.00 – + Rodzice: Adela i Aleksander Bielscy oraz mąż Marian


Piątek – 20 listopada
7.00 – + Jolanta Widulińska (3 r.śm.)
18.00 – + Stanisław Brzezicki – intencja z pogrzebu
18.00 – + Emilian Lech (1 r.śm.)


Sobota – 21 listopada
7.00 – + Helena (23 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Zofia Suska


XXXIV Niedziela Zwykła – 22 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla
8.00 – W intencji Grup Parafialnych
9.30 – + Jerzy Józef oraz Jego rodzice i rodzeństwo
11.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla członków chóru Pasjonato i p.Małgorzaty
12.15 – 80. urodziny Janiny, mamy, babci i prababci – dziękczynno-błagalna
18.00 – + Stanisław i Salomea Pawlińscy – int. od rodziny Pawlińskich ze Śremu


XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada
8.00 – + Zofia
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Anna, Aniela, Bronisław, Tadeusz z rodziny Sewastynowicz
12.15 – + Paweł (19 r.śm.), Jan i rodzice obojga stron
18.00 – + Stanisława, Adam, Genowefa, Marian, Zdzisław, Piotr, Genowefa Kleszczewscy oraz Józef i Roman Falkiewicz
Poniedziałek – 9 listopada
7.00 – + Z rodziny Grażyńskich
18.00 – + Marian Starczewski – intencja od chrześniaka Pawła
Wtorek – 10 listopada
7.00 – + Wacław i Andrzej Sas
18.00 – + Kazimiera (20 r.śm.)
Środa – 11 listopada – Święto Niepodległości
7.00 – + Kazimierz i Apolonia Pogorzelscy
11.00 – Za Ojczyznę
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 12 listopada
7.00 –
18.00 – + Marek
18.00 – + Kazimierz Ruszkowski – intencja z pogrzebu
Piątek – 13 listopada
7.00 –
18.00 – + Danuta Bartold – intencja z pogrzebu
18.00 – + Rodzice: Helena i Stanisław Jackiewicz oraz brat Tadeusz i Jan
Sobota – 14 listopada
7.00 – + Marian Polita oraz Wanda
18.00 – Dziękczynna w 45. rocznicę małżeństwa Jadwigi i Andrzeja
XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada
8.00 – + Czesław
9.30 – + Robert (15 r.śm.), Józefa, Franciszek Sobkowicz oraz Maria i Błażej Mazurek
11.00 – + Rodzice: Zofia i Władysław oraz bracia: Edmund, Bogdan, Henryk oraz mąż Nikodem
12.15 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla rodziców z okazji 50-lecia sakramentu małżeństwa
18.00 – + Krystyna Bernatowicz (1 r.śm.) – intencja od koleżanek z pracy


XXXI Niedziela Zwykła – 1 listopada 2015r. – Wszystkich Świętych


8.00 – + Z rodzin Belchnerowskich, Różańskich, Mcudzińskich, Grudziążów, Kosińskich
9.30 – + Bernard Przyborowski
11.00 – + Eryka Kamińska – intencja od córki Iwony z mężem i rodziną
12.30 – UROCZYSTOŚCI NA CMENTARZU
18.00 – + Teresa Sikora – intencja od rodziny Sikorów z Kujaw


Poniedziałek – 2 listopada – Dzień Zaduszny
7.00 – + Agnieszka, Andrzej, Kazimierz Pakalnicki oraz rodzice
10.00 – + Władysława Paszkowska (2 r.śm.), Mieczysław, Janina, Rozalia, Andrzej
16.30 – + Marian Hromiak (1 r.śm.)
18.00 – + Maria Mazurkiewicz – intencja od II Róży ŻR


Wtorek – 3 listopada
7.00 – + Stanisława Tomczyk, Teresa i Bolesław Dura
18.00 – + Waldemar Tołodziecki (17 r.śm.)


Środa – 4 listopada
7.00 – + Rodzice: Agnieszka (34 r.śm.) i Michał Maciąg
18.00 – + Członkowie Żywego Różańca – intencja ŻR
18.00 – Za uczestników nowenny


I Czwartek – 5 listopada
7.00 –
18.00 – Za kapłanów i o nowe powołania – int. Odnowy w Duchu Świętym


I Piątek – 6 listopada
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Członkowie GMB i dusze częściowe – intencja

 GMB


I Sobota – 7 listopada
7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – Za Parafian - chrzty
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo na urodziny syna Jakuba


XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada
8.00 – + Zofia
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Anna, Aniela, Bronisław, Tadeusz z rodziny Sewastynowicz
12.15 – + Paweł (19 r.śm.), Jan i rodzice obojga stron
18.00 – + Stanisława, Adam, Genowefa, Marian, Zdzisław, Piotr, Genowefa Kleszczewscy oraz Józef i Roman Falkiewicz

 

XXX Niedziela Zwykła – 25 października


8.00 – + Józef Pietrucha (29 r.śm.), Zbigniew oraz z rodziny Pietrucha i Złotogińskich
9.30 – + Mieczysław Jurgielewicz oraz zmarli z rodziny
11.00 – + Teresa, syn Wiesław oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
18.00 – + Ojciec Jan (18 r.śm.) Wapniarski, żona Danuta, teściowie Ludwika i Wiktor Rodak oraz Zbigniew Tępiński i Jacek Musiał


Poniedziałek – 26 października
7.00 – + Rodzice: Franciszka i marian oraz rodzeństwo: siostry i bracia
18.00 – + Bogusława (2 r.śm.), Mirosław, Bogdan, Stanisław Brzeziccy oraz Stanisław


Wtorek – 27 października
7.00 –
18.00 – + Ks. Tadeusz oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Olga i Stanisław Proskura


Środa – 28 października
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusz i Jadwigi z okazji imienin
18.00 – Za osoby trwające w Jerychu Różańcowym oraz osoby, które podjęły modlitwę za kapłanów w Apostolacie Margaretek
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 29 października
7.00 –
18.00 – + Wanda Frankowska – intencja od 7. Róży Żywego Różańca
18.00 – + Wojciech Kulik – intencja z pogrzebu


Piątek – 30 października
7.00 –
18.00 – + Bogusława (2 r.śm.) i zmarli z rodziny
18.00 – + Urszula Gralak – intencja z pogrzebu


Sobota – 31 października
7.00 – + Zofia i Czesław
18.00 – + Marek
18.00 – + Wiesław Podolak – intencja z pogrzebu


XXXI Niedziela Zwykła – 1 listopada – Wszystkich Świętych
8.00 – + Z rodzin Belchnerowskich, Różańskich, Mcudzińskich, Grudziążów, Kosińskich
9.30 – + Bernard Przyborowski
11.00 – + Eryka Kamińska – intencja od córki Iwony z mężem i rodziną
12.30 – UROCZYSTOŚCI NA CMENTARZU
18.00 – + Teresa Sikora – intencja od rodziny Sikorów z Kujaw

 

XXIX Niedziela Zwykła – 18 października
8.00 – + Edward, Kamila oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Andrzej (11 r.śm.), Stanisław (31 r.śm.) Szpiler oraz rodzice obojga stron
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Rodzice: Józefa, Bronisław Jursza i dziadkowie obojga stron
18.00 – + Anastazja, Wincenty Dorawa, Daniel. Dominik, Jerzy
Poniedziałek – 19 października
7.00 – + Tekla i Józef Romaniuk
18.00 – + Jan Kowalów oraz Władysława i Jakub Kowalów
18.00 – + Daniela Bochniak – intencja z pogrzebu
Wtorek – 20 października
7.00 – + Jan (16 r.śm) oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Franciszek Tomczyk (7 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
Środa – 21 października
7.00 – + Roman Plak (14 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 22 października
7.00 – + Roman Ziółkowski, rodzice obojga stron oraz Mieczysław
18.00 – + Marianna i Stefan Walczak (20 r.śm.)
Piątek – 23 października
7.00 – + Janina Bielska
18.00 – + Józefa Calik (3 r.śm.)
Sobota – 24 października
7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i szczęśliwy powrót do domu
18.00 – + Julian, Zofia, Wacław Drabowicz
XXX Niedziela Zwykła – 25 października
8.00 – + Józef Pietrucha (29 r.śm.), Zbigniew oraz z rodziny Pietrucha i Złotogińskich
9.30 – + Mieczysław Jurgielewicz oraz zmarli z rodziny
11.00 – + Teresa, syn Wiesław oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
18.00 – + Ojciec Jan (18 r.śm.) Wapniarski, żona Danuta, teściowie Ludwika i Wiktor Rodak oraz Zbigniew Tępiński i Jacek Musiał

 

XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października
8.00 – + Jan, Maria
9.30 – + Krystyna Bernatowicz (1 r.śm.)
11.00 – + Maria (14 r.śm.), Eugeniusz, Małgorzata i z rodzin obojga stron
12.15 – + Renard Jabłoński ( gr. 28)
18.00 – 25-lecie slubu Beaty i Jacka – dziekczynna za łaski otrzymane z prośbą o dalszą opiekę MB, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla małżonków i ich dzieci
Poniedziałek – 12 października
7.00 – + Jan Bednarz (5 r.śm.), żonz Stefania i rodzice obojga stron
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 29)
Wtorek – 13 października
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 30 - ostatnia)
18.00 – + Mateusz i zmarli z rodziny
Środa – 14 października
7.00 – + Daniela Bochniarz –int. od siostry Haliny, Marysi, Wandy i Zosi z rodzinami
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – Za nauczycieli w Dzień Edukacji Narodowej
Czwartek – 15 października
7.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla całej rodziny
18.00 – + Jan Koryzma, Józef, Stanisław, Wiktoria i Władysław
Piątek – 16 października
7.00 – + Tadeusz Harhala (2 r.śm.) oraz zmarli z rodziny: Danuta, Krzysztof, Stanisława Kordos
18.00 – + Józef Jacykowski (27 r.śm.)
Sobota – 10 października
7.00 – O pogłębienie więzi i jedności między bpem Edwardem, a prezbiterium diecezji
18.00 – + Bogdan (5 r.śm.) zmarli z rodziny Anna, Kazimierz, Halina i Dariusz Perkowscy
18.00 – + Władysław Perun (5 r.śm.) i zmarli z rodziny Stanisława, Jan, Anna Joanny
XXVIII Niedziela Zwykła – 18 października
8.00 – + Edward, Kamila oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Andrzej (11 r.śm.), Stanisław (31 r.śm.) Szpiler oraz rodzice obojga stron
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Rodzice: Józefa, Bronisław Jursza i dziadkowie obojga stron
18.00 – _ Anastazja, Wincenty Dorawa, Daniel. Dominik, Jerzy

 

XXVII Niedziela Zwykła – 4 października


8.00 – + Józef Tomczyk oraz mama i brat
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Krystyna Hromiak (1 r.śm.) – int. od męża, córek i wnuków
12.15 – + Renard Jabłoński (gr. 21)
18.00 – + Czesława Wojtkowska (3 r.śm.), Halina i Edward
Poniedziałek – 5 października
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy z okazji imienin
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 22)
18.00 – + Zenon Rusiecki – intencja z pogrzebu
Wtorek – 6 października
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 23)
18.00 – + Helena Koźbiał – int. od sąsiadów z ul. Spokojnej 5
Środa – 7 października
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 24)
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – Za Członków Żywego Różańca – intencja ŻR
Czwartek – 8 października
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wnuków i wnuczek
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 25)
Piątek – 9 października
7.00 – Za wszystkich przyjaciół, którzy wspierali w trakcie choroby
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 26)
Sobota – 10 października
7.00 – Renard Jabłoński (gr. 27)
18.00 – Za Parafian
18.00 – Ołaskę zdrowia i pomyślny przebieg operacji dla Joanny
XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października
8.00 – + Jan Maria
9.30 – + Krystyna Bernatowicz (1 r.śm.)
11.00 – + Maria (14 r.śm.), Eugeniusz, Małgorzata i z rodzin obojga stron
12.15 – + Renard Jabłoński ( gr. 28)
18.00 – 25-lecie slubu Beaty i Jacka – dziekczynna za łaski otrzymane z prośbą o dalszą opiekę MB, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla małżonków i ich dzieci

 

XXVI Niedziela Zwykła – 27 września


8.00 – + Józef Ciuła (4 r.śm.)
9.30 – + Helena (3 r.śm.) i Edmund Wiśniewscy
11.00 – O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Michała w 18-te urodziny
12.15 – + Michał Narkun (2 r.śm.)
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 14)


Poniedziałek – 28 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 15)
18.00 – Dziękczynna za 19 lat istnienia Odnowy w Duchu Świętym z prośbą o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego na dalsze lata


Wtorek – 29 września – ODPUST PARAFIALNY
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 16)
10.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wygowskiej
18.00 – Suma odpustowa – za Parafian – int. od Rycerzy św. Michała Archanioła


Środa – 30 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 17)
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – W intencji pielgrzymów do Ziemi Świętej


I Czwartek – 1 października
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 18)
18.00 – Za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne – int. Odnowy w Duchu Świętym


I Piątek – 2 października
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – O dobre owoce Synodu diecezjalnego – int. GMB
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 19)


I Sobota – 3 października
 

7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 20)
18.00 – + Lucyna i Stanisław Krzyżek oraz z rodziny Kazimierczaków i Wilczyńskich


XXVII Niedziela Zwykła – 4 października


8.00 – + Józef Tomczyk oraz mama i brat
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Krystyna Hromiak (1 r.śm.) – int. od męża, córek i wnuków
12.15 – + Renard Jabłoński (gr. 21)
18.00 – + Czesława Wojtkowska (3 r.śm.), Halina i Edward

 

XXV Niedziela Zwykła – 20 września


8.00 – + Renard Jabłoński (gr. 7)
9.30 – + Zbigniew Butrym – int. od sąsiadów
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Melania i Danuta
18.00 – + Jan (25 r.śm.), Cecylia, Kazimierz, Elżbieta Zielińscy

 
Poniedziałek – 21 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 8)
18.00 – 30-lecie małżeństwa Małgorzaty i Andrzeja Ehrt


Wtorek – 22 września
7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wiktorii
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 9)
18.00 – + Ryszard Pełka


Środa – 23 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 10)
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – W intencji pielgrzymów skrzatuskich


Czwartek – 24 września
7.00 – + Marek
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 11)


Piątek – 25 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 12)
18.00 – + Teresa Smolarska (10 r.śm.)
18.00 – + Karol (9 r.śm.), Grzegorz (9 r.śm.), Urszula i Ewa


Sobota – 26 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 13)
18.00 – + Z rodziny Krajnik: Anna, Maria, Tymoteusz, Michał, Piotr i Piotr


XXVI Niedziela Zwykła – 27 września
8.00 – + Józef Ciuła (4 r.śm.)
9.30 – + Helena (3 r.śm.) i Edmund Wiśniewscy
11.00 – O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Michała w 18-te urodziny
12.15 – + Michał Narkun (2 r.śm.)
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 14)

 

XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2015r.


8.00 – Maria i Roman Franczuk oraz ich rodzice
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Helena, Władysław Szuccy (13 r.śm.)
12.15 – + Rodzice: Romanina i Stanisław, brat Zenon i zmarli z rodziny
18.00 – + Bronisław (27 r.śm.), z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich oraz Mariusz i Ryszard


Poniedziałek – 14 września
7.00 – + Kazimierz Jaguścik (8 r.śm.)
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 1)


Wtorek – 15 września
7.00 – + Telesfor Baranowski – int. od żony
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 2)
18.00 – + Marian Starczewski – intencja z pogrzebu


Środa – 16 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 3)
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – Za ciężko chorą Janinę o ulgę w cierpieniu – int. od chóru Passionato i przyjaciół


Czwartek – 17 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 4)
18.00 – Za synów, synowe, wnuków i wnuczki o Boże błogosławieństwo dla nich i potrzebne łaski
18.00 – Podziękowanie za łaski otrzymane z prośbą o dalsze błogosławieństwo


Piątek – 18 września
7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski
18.00 – + Renard Jabłoński (gr. 5)


Sobota – 19 września
7.00 – + Renard Jabłoński (gr. 6)
18.00 – + Robert Kozłowski (19 r.śm.) oraz z rodziny Kozłowskich i Gąciarków


XXV Niedziela Zwykła – 20 września
8.00 – + Renard Jabłoński (gr. 7)
9.30 – + Zbigniew Butrym – int. od sąsiadów
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Melania i Danuta
18.00 – + Jan (25 r.śm.), Cecylia, Kazimierz, Elżbieta Zielińscy

 

XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2015r.


8.00 – + Zygmunt Wojtasiewicz oraz zmarli rodzice
9.30 – O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi (60 urodziny) oraz w intencji wszystkich żyjących sióstr
11.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB z okazji urodzin Janka oraz dziękczynna za 5 lat małżeństwa Karoliny i Michała
12.15 – + Małgorzata (2 r.śm.), Maria i Eugeniusz
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy ( gr. 30 – ostatnia)


Poniedziałek – 7 września
7.00 – + Władysław Michalkiewicz (7 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron
18.00 – + Edward Suczyński (10 r.śm.), Stanisława oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Eryka Kamińska – int. od Zarządu Emarytów


Wtorek – 8 września
7.00 – + Wiesław i rodzice
18.00 – O światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla ks. Radosława – int. Grup parafialnych


Środa – 9 września
7.00 – + Józef i Feliksa
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków VI Róży ŻR


Czwartek – 10 września
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusza i Elżbiety
18.00 – + Marian Koźbiał – int. od sąsiadów z ul. Spokojnej 5
18.00 – + Z rodziny Wojciechowicz


Piątek – 11 września
7.00 – + Jadwiga Lorkiewicz (2 r.śm.), Bolesław (17 r.śm.)
18.00 – + Jakub Wójcik (19 r.śm.), Wacława i zmarli z rodziny
18.00 – + Zenon Rusiecki – int. od Ani z Wrocławia z rodziną


Sobota – 12 września
7.00 – + Stanisława (31 r.śm.), Tadeusz oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron
18.00 – Za Parafian - chrzty
18.00 – 40-lecie małżeństwa Zenobii i Zdzisława Pietryków – int. od dzieci z rodzinami i wnuków


XXIV Niedziela Zwykła – 13 września
8.00 – + Maria i Roman Franczuk oraz ich rodzice
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Helena, Władysław Szuccy (13 r.śm.)
12.15 – + Rodzice: Romanina i Stanisław, brat Zenon i zmarli z rodziny
18.00 – + Bronisław (27 r.śm.), z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich oraz Mariusz i Ryszard

 

XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia


8.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 23)
9.30 – 10. rocznica małżeństwa Agnieszki i Krystiana Zalewskich z prośbą o dary Boże dla nich i ich dzieci: Marysi i Witka
11.00 – + Zdzisław (5 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Zygmunt Suczyński (34 r.śm.), Renata, rodzice i rodzeństwo
18.00 – + Ryszard Szczepanowicz (15 r.śm.), rodzice i siostra


Poniedziałek – 31 sierpnia
7.00 – 45. r. ślubu Lecha i Wiesławy z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 24)
18.00 – + Danuta Czerwińska ( 1 r.śm.)


Wtorek – 1 września
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 25)
8.00 – O Boże łaski na rok nauki w szkole ( Zespół Szkól w Karlinie)
9.00 – O Boże łaski na rok nauki w szkole (Szkoła Podstawowa
18.00 – + Z rodziny Kwiatków


Środa – 2 września
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 26)
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – W intencji Parafian – intencja Żywych Róż


I Czwartek – 3 września
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 27)
18.00 – Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne – int. Odnowy


I Piątek – 4 września
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 28)
18.00 – O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla dzieci, młodzieży i nauczycieli w roku szkolnym – intencja GMB


I Sobota – 5 września
7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 29)
18.00 – 35. r. ślubu Bożeny i Ryszarda


XXIII Niedziela Zwykła – 6 września
8.00 – + Ryszard Wojtasiewicz oraz zmarli rodzice
9.30 – O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi (60 urodziny) oraz w intencji wszystkich żyjących sióstr
11.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB z okazji urodzin Janka oraz dziękczynna za 5 lat małżeństwa Karoliny i Michała
12.15 – + Małgorzata (2 r.śm.), Maria i Eugeniusz
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy ( gr. 30 – ostatnia)

 

 

XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2015 

 

8.00 – + Maria, Michał, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa

9.30 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 16)

11.00 – + Bolesław Łukaszewicz i rodzice obojga stron

18.00 – + Rodzice obojga stron oraz brat

Poniedziałek – 24 sierpnia

7.00 – + Maria Wojdanowicz (12 r.śm.), Krzysztof Wojdanowicz (4 r.śm.)

18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 17)

Wtorek – 25 sierpnia

7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 18)

18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Ludwika Musiała w dniu imienin – intencja od Grup Parafialnych

Środa – 26 sierpnia

7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 19)

18.00 – Za uczestników nowenny

18.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny

Czwartek – 27 sierpnia

7.00 – + Piotr (15 r.śm.) oraz rodzice obojga stron

18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 20)

Piątek – 28 sierpnia

7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 21)

18.00 – + Weronika – z okazji pogrzebu

18.00 – + Rodzice: Stanisława, Bolesław oraz Franciszka

Sobota – 29 sierpnia

7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 22)

18.00 – + Florianna (1 r.śm.), z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich oraz Mariusz i Ryszard

XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia

8.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 23)

9.30 – 10. rocznica małżeństwa Agnieszki i Krystiana Zalewskich z prośbą o dary Boże dla nich i ich dzieci: Marysi i Witka

11.00 – + Zdzisław (5 r.śm.) oraz rodzice obojga stron

12.15 – + Zygmunt Suczyński (34 r.śm.), Renata, rodzice i rodzeństwo

18.00 – + Ryszard Szczepanowicz (15 r.śm.), rodzice i siostra

 

XX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia


8.00 – 30. r. ślubu Marioli i Roberta o zdrowie i łaski Boże na dalsze lata
9.30 – + Arkadiusz (19 r.śm.), Zdzisław
11.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 9)


Poniedziałek – 17 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 10)
18.00 – + Michał (12 r.śm.), rodzeństwo i rodzice obojga stron


Wtorek – 18 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 11)
18.00 – + Władysław, Maria, Franciszek
18.00 – + Maria Mazurkiewicz – intencja z pogrzebu


Środa – 19 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 12)
18.00 – Za uczestników nowenny

 
Czwartek – 20 sierpnia
7.00 – + Ewa Bagińska (1 r.śm.)
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 13)


Piątek – 21 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 14)
18.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik


Sobota – 22 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 15)
18.00 – Z okazji 26. rocznicy ślubu Jolanty i Jerzego


XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia
8.00 – + Maria, Michał, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa
9.30 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 16)
11.00 – + Bolesław Łukaszewicz i rodzice obojga stron
18.00 – + Rodzice obojga stron oraz brat

 

XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia


8.00 – Z okazji 51. urodzin babci i mamy Violety z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
9.30 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 2)
11.00 – + Stefan, Józef Kolczyńscy oraz rodzice, babcie i brat z rodziny Nowowiejskich
18.00 – + Ryszard (16 r.śm.), Mariusz oraz zmarli z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich


Poniedziałek – 10 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 3)
18.00 – + Zenon Grzech (1 r.śm.)


Wtorek – 11 sierpnia
7.00 – + Daniel Buła (14 r.śm.)
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 4)
18.00 – + Salomea Pawlińska – intencja z pogrzebu


Środa – 12 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 5)
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 13 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 6)
18.00 – + Zofia Piotrowska


Piątek – 14 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 7)
18.00 – + Ewa Kiepuszewska (14 r.śm.), Alfons Narloch (12 r.śm.)


Sobota – 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
8.00 – + Ks. Józef Kapczyński – intencja od chrześnicy z mężem
9.30 – + Jan Bochniak (14 r.śm.), jego rodzice, żona Zdzisława, bracia i siostra Maria
11.00 – + Rodzice: Halina, Henryk, Rozalia, Józef, Jan
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 8)


XIX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia
8.00 – 30. r. ślubu Marioli i Roberta o zdrowie i łaski Boże na dalsze lata
9.30 – + Arkadiusz (19 r.śm.), Zdzisław
11.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 9)

 

XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia


 
8.00 – + Rodzice: Halina (20 r.śm.) i Stefan (33 r.śm.)
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Krystyna Michułka (gr. 30 - ostatnia)
18.00 – + Jan (18 r.śm.), syn Jan (9 r.śm.) Tomczyk i zmarli z rodziny
18.00 – + Jan Rodak (1 r.sm.), Tadeusz i Dariusz Kornatowscy oraz zmarli z rodziny


Poniedziałek – 3 sierpnia
7.00 – + Albert i Brygida Jankowscy
18.00 – + Z rodziny Jacykowskich: Władysław, Antonina, Józef, Karol oraz z rodziny sacharczuk: Stefan, Wiktoria, Stanisław, Rozalia, Kazimierz, Henryka, Zofia


Wtorek – 4 sierpnia
7.00 – Z okazji 34. urodzin wnuka Krzysztofa o zdrowie i potrzebne łaski dla niego i całej rodziny
18.00 – + Zygmunt Gruchot (10 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Zofia Kustra – intencja z pogrzebu


Środa – 5 sierpnia
7.00 – + Józef Suchowierski i rodzice obojga stron
18.00 – Za uczestników nowenny


I Czwartek – 6 sierpnia
7.00 – + Marek
18.00 – O powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów pracujących w parafii – int. Odnowy


I Piątek – 7 sierpnia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – O trzeźwość Narodu Polskiego i w naszych rodzinach. – int. GMB


Sobota – 8 sierpnia
7.00 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 1)
18.00 – Za Parafian - chrzty


XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia
8.00 – Z okazji 51. urodzin babci i mamy Violety z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
9.30 – + Bolesław i Genowefa Glinieccy (gr. 2)
11.00 – + Stefan, Józef Kolczyńscy oraz rodzice, babcie i brat z rodziny Nowowiejskich
18.00 – + Ryszard (16 r.śm.), Mariusz oraz zmarli z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich

 

XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2015r.


8.00 – + Bogdan (13 r.śm.), Stanisław, Mirosław, Bogusława Brzeziccy
9.30 – + Krystyna Michułka (gr. 23)
11.00 – + Władysław (5 r.śm.), Józefa, Stanisław oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Rodzice: Anna i Marcin Kruk


Poniedziałek – 27 lipca
7.00 – O dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia oraz opiekę Matki Nieustającej Pomocy dla dzieci i wnuków, aby zawsze rozpoznawali wolę Bożą i wg niej żyli
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 24)


Wtorek – 28 lipca
7.00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 25)
Środa – 29 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka ( gr. 26)
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 30 lipca
7.00 – O Boże błogosławieństwo, otwarcie się na prowadzenie Ducha Świętego oraz nieustanną opiekę Maryi w codziennym życiu Pawła
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 27)


Piątek – 31 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 28)
18.00 – + Genowefa i Władysław Długaszek, Bolesław Maksymowicz oraz zmarli z rodziny


I Sobota – 1 sierpnia
7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 29)


XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia
8.00 – + Rodzice: Halina (20 r.śm.) i Stefa (33 r.śm.)
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Krystyna Michułka (gr. 30 - ostatnia)
18.00 – + Jan (18 r.śm.), syn Jan (9 r.śm.) Tomczyk i zmarli z rodziny
18.00 – + Jan Rodak (1 r.sm.), Tadeusz i Dariusz Kornatowscy oraz zmarli z rodziny

 

 

XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca 2015r.

 
8.00 - + Zofia
9.30 - + Krystyna Michułka (gr. 16)
11.00 – W intencji dzieci nowo ochrzczonych
18.00 - + Krzysztof Znyk (19 r. śm.)


Poniedziałek – 20 lipca
7.00 – + Wilhelm Czesław
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 17)


Wtorek – 21 lipca
7.00 – + Jolanta Kalika (5 r. śm.)
18.00 – + Krystyna Michułka (18 r. śm)


Środa – 22 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 19)
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 23 lipca
7.00 – + Stanisław Jas (5 r. śmierci)
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 21)
18.00 - + Edward Piszer (int. od uczestników pogrzebu)


Piątek – 24 lipca
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa
18.00 – + Krystyna Michułka (gr.22)


Sobota – 25 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 23)
18.00 – + Józefa (29 r. śm.), Aleksander, Kazimierz Pakalniccy


XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca
8.00 - + Bogdan (13 r. śm.), Stanisław, Mirosław, Bogusława Brzeziccy
9.30 - + Krystyna Michułka (gr. 24)
11.00 - + Władysław (5 r. śm.), Józefa, Stanisław oraz wszyscy zmarli z rodziny
18.00 - + rodzice: Anna i Marcin Kruk

 

XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2015r.


8.00 – + Kazimierz Cyganek (14 r. śm.)
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Krystyna Michułka (gr. 9)
18.00 – + Narcyz Janiszewski (1 r. śm.)


Poniedziałek – 13 lipca
7.00 – + Alina Figurska (26 r. śm.) oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 10)
18.00 - + Wanda Frankowska (int. od uczestników pogrzebu)


Wtorek – 14 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 11)
18.00 – + Edwin Chmielewski (1 r. śm.11)
18.00 - + Marek Krupiński (int. od uczestników pogrzebu)


Środa – 15 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 12)
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 16 lipca
7.00 – O szczęśliwe rozwiązanie sprawy sądowej
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 13)
18.00 - + Eryka Kamińska (int. od uczestników pogrzebu)


Piątek – 17 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 14)
18.00 – + Henryk (z okazji imienin i urodzin) oraz rodzice z obojga stron


Sobota – 18 lipca
7.00 – + Edward Bochra (3 r. śm.)
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 15)


XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca
8.00 - + Zofia
9.30 - + Krystyna Michułka (gr. 16)
11.00 – W intencji dzieci nowo ochrzczonych
18.00 - + Krzysztof Znyk (19 r. śm.)

 

XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca


 
8.00 – + Grzegorz Semenowicz (10 r.śm.)
9.30 – + Stefania, Kazimierz i wszyscy zmarli z rodziny
11.00 – + Krystyna Michułka (gr. 2)
18.00 – + Irena i Leszek Sucharczuk


Poniedziałek – 6 lipca
7.00 – + Józef Drozdek (10 r. śm.)
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 3)


Wtorek – 7 lipca
7.00 – Z okazji 90. rocznicy urodzin Józefa Krzaczka
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 4)


Środa – 8 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 5)
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – Z okazji 11. rocznicy urodzin Kacpra, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Światło Ducha Świętego


Czwartek – 9 lipca
7.00 – + Wacław Ratalewski (3 r. śm.)
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 6)


Piątek – 10 lipca
7.00 – + Maria Chomicka (16 r. śm.) Zbigniew i Iwona
18.00 - + Józef Bełdyga – int. od uczestników pogrzebu
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 7)


Sobota – 11 lipca
7.00 – + Krystyna Michułka (gr. 8)
18.00 – Z okazji 40. Rocznicy zawarcia małżeństwa Anny i Włodzimierza, z prośba o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 - Chrzty


XV Niedziela Zwykła – 12 lipca
8.00 – + Kazimierz Cyganek (14 r. śm.)
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Krystyna Michułka (gr. 9)
18.00 – + Narcyz Janiszewski (1 r. śm)

 

XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca
8.00 – + Kamila, Edward i rodzice obojga stron
9.30 – + Bronisław i Józefa Jursza, Eugeniusz Szatkowski i rodzice
11.00 – 45-lecia małżeństwa Teresy i Henryka oraz 5-lecie ślubu Elżbiety i Szymona
12.15 – + Józef Dorabiała (20 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Julia Matysiak (8 r.śm.) oraz zmarli z rodziny

 
Poniedziałek – 29 czerwca – św. Apostołów Piotra i Pawła
7.00 – + Paweł i Urszula Występscy oraz Elżbieta Masłowska
10.00 – Za Parafian
18.00 – + Józef Sałamacha (2 r.śm.)


Wtorek – 30 czerwca
7.00 – + Daniela (8 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Maciej Walicki (5 r.śm.)


Środa – 1 lipca
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci na czas wakacji
18.00 – Za uczestników nowenny


I Czwartek – 2 lipca
7.00 – Dziękczynna za 6 lat małżeństwa Iwony i Tomasza z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla nich i ich dzieci
18.00 – O powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów – int. Odnowy w Duchu Świętym


I Piątek – 3 lipca
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Aniołów Stróżów i Michała Archanioła dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich wypoczywających w czasie wakacji – int. GMB


I Sobota – 4 lipca
7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy
18.00 – + Krystyna Michułka (gr. 1)


XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca
8.00 – + Grzegorz Semenowicz (10 r.śm.)
9.30 – + Stefania, Kazimierz i wszyscy zmarli z rodziny
11.00 – + Krystyna Michułka (gr. 2)
18.00 – + Irena i Leszek Sucharczuk

 

XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca
8.00 – + Ewa, Andrzej, Krzysztof oraz zmarli z rodziny Kiepuszewskich
9.30 – + Józefa, Aniela, Wacław, Stanisław z rodziny Juraszek oraz Krystyna, Eleonora, Jan, Edward z rodziny Lendzion
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Zdzisława Augustyniak – int. od Józefa Pilarza z synami
18.00 – + Franciszek Sobierajski (22 r.śm.)


Poniedziałek – 22 czerwca
7.00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Janiny Sycz
18.00 – 35-lecie małżeństwa Danuty i Jerzego
18.00 – Dziękczynna za roczne zmaganie się ze zdrowiem z prośbą o dalsze łaski


Wtorek – 23 czerwca
7.00 –
18.00 – + Wanda Rzeszut (3 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Krystyna Sudoł – intencja od sąsiadów


Środa – 24 czerwca
7.00 – + Jan i Władysława; Maria i Stanisław
18.00 – Za uczestników nowenny

 
Czwartek – 25 czerwca
7.00 –
18.00 – + Jan Szczepanowicz (16 r.śm.), rodzice oraz Stanisław Filikowski i Mieczysław Szałas
18.00 – + Halina Woś – intencja z pogrzebu


Piątek – 26 czerwca
7.00 – + Bolesław Giniecki (3 r.śm.) oraz żona Genowefa
8.00/9.00 – Zakończenie Roku Szkolnego Gimnazjum/SP
18.00 – + Roman Ziółkowski, zmarli rodzice obojga stron oraz Mieczysław Tomczyk
18.00 – + Helena Koźbiał i Marian Koźbiał – intencja z pogrzebu


Sobota – 27 czerwca
7.00 –
18.00 – + Eleonora Malinowska
18.00 – + Wacława Juraszek – intencja z pogrzebu


XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca
8.00 – + Kamila, Edward i rodzice obojga stron
9.30 – + Bronisław i Józefa Jursza, Eugeniusz Szatkowski i rodzice
11.00 – 45-lecia małżeństwa Teresy i Henryka oraz 5-lecie ślubu Elżbiety i Szymona
12.15 – + Józef Dorabiała (20 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Julia Matysiak (8 r.śm.) oraz zmarli z rodziny XI

 

Niedziela Zwykła – 14 czerwca
8.00 – + Zdzisława Augustyniak – int. od rodziny z Solca Kujawskiego
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Edwin Chmielewski
12.15 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla taty Antoniego z okazji urodzin i imienin – int. od dzieci
18.00 – + Tadeusz Michalak – intencja od Teściowej
Poniedziałek – 15 czerwca
7.00 –
18.00 – + Teresa Malinowska (1 r.śm.)
18.00 – + Bogusław Kościukiewicz – intencja z pogrzebu
Wtorek – 16 czerwca
7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Aliny – int. od Odnowy
18.00 – + Mirosław, Ryszard, Andrzej, Krzysztof
Środa – 17 czerwca
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 18 czerwca
7.00 –
18.00 – + Zdzisława Augustyniak – int. od Renaty, Marioli i Ewy z rodzinami
Piątek – 19 czerwca
7.00 – + Andrzej Tomczyk
18.00 – + Ryszard, Andrzej Nyc oraz zmarli rodzice i bracia
18.00 – + Wanda Frankowska – int. od CARITAS Parafialnej
Sobota –20 czerwca
7.00 – + Selwina Musił z okazji urodzin
18.00 – + Edward (15 r.śm.), Ryszard, Mariusz oraz z rodziny Zajączkowskich i Kuczyńskich
18.00 – + Wanda Frankowska – int. od pracowników przedszkola
XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca
8.00 – + Ewa, Andrzej, Krzysztof oraz zmarli z rodziny Kiepuszewskich
9.30 – + Józefa, Aniela, Wacław, Stanisław z rodziny Juraszek oraz Krystyna, Eleonora, Jan, Edward z rodziny Lendzion
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Zdzisława Augustyniak – int. od Józefa Pilarza z synami
18.00 – + Franciszek Sobierajski (22 r.śm.)


X Niedziela Zwykła – 7 czerwca


8.00 – + Elżbieta (2 r.śm.) i Romuald Madejsza
9.30 – + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz
11.00 – + Zdzisław Łukaszewicz (42 r.śm.) oraz wnuk Krzysztof
12.15 – + Robert Jacek Chamera (14 r.śm.)
18.00 – + Tadeusz Śliwa ( 3 r.śm.), Tadeusz Sikora ( 4 r.śm.) oraz Helena i Jan Strzałkowscy


Poniedziałek – 8 czerwca
7.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i szybki powrót do pełni sił dla Bogdana
18.00 – + Edward Zołotucho (8 r.śm,.)
18.00 – + Alicja Kościukiewicz – intencja z pogrzebu


Wtorek – 9 czerwca
7.00 – + Feliksa i Józef
18.00 – O Boże łaski dla ks. Radosława w 3. rocznicę święceń – int. od Grup Parafialnych


Środa – 10 czerwca
7.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i światło Ducha Świętego dla Bogusławy i Marka z okazji urodzin
18.00 – Za uczestników nowenny 


Czwartek – 11 czerwca
7.00 – + Anastazja i Dominik Paczos, rodzice obojga stron, zmarli z rodziny i Agnieszka
18.00 – + Katarzyna Słysz (4 r.śm.) i zmarli z rodziny
18.00 – + Krystyna Sudoł – intencja z pogrzebu 


Piątek – 12 czerwca
7.00 –
18.00 – + Maria Harchala, Władysław, Kazimierz i Tadeusz
18.00 – + Krystyna Sudoł – intencja od sąsiadów


Sobota – 13 czerwca
7.00 –
18.00 – Za Parafian - chrzest
18.00 – 17. r. ślubu Małgorzaty i Marka oraz 12. urodziny Mateusza – dziękczynno - błagalna


XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca
8.00 – + Zdzisława Augustyniak – int. od rodziny z Solca Kujawskiego
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Edwin Chmielewski
12.15 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla taty Antoniego z okazji urodzin i imienin – int. od dzieci
18.00 – + Tadeusz Michalak – intencja od Teściowej


Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 31 maja 2015r.


8.00 – + Janina Kwiatkowska (10 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
9.30 – + Z rodziny Gromczyk, Jaworskich, Marczak i Helena Węgłowska
11.00 – + Edmund (30 r.śm.), Helena i zmarli z rodziny
12.15 – + Rodzice: Regina Figa (9 r.śm.), Edward (12 r.śm.) i zmarli rodzin obojga stron
18.00 – + Teresa Dobrzyniewska (3 r.śm.), Tamara Staniak
18.00 – + Adam i Michalina, Stanisława, Stefan i Stanisława Krysiak
Poniedziałek – 1 czerwca
7.00 – + Bogusław Kościukiewicz – int. od mieszkańców Domacyna
18.00 – + Marian Bielski i zmarli jego bracia
18.00 – + Jan Lal (harcerz 69 r.śm.) i poświęcenie pomnika
Wtorek – 2 czerwca
7.00 – + Daniel Budnik (16 r.śm.)
18.00 – + Kazimierz oraz rodzice
18.00 – + Marian Koźbiał – int. z pogrzebu
Środa – 3 czerwca
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – O łaskę wiary dla rodzin w parafii – int. Żywego Różańca
I Czwartek – 4 czerwca – Boże Ciało
8.00 – + Zofia Piasecka (12 r.śm.) i zmarli z rodziny Romańskich
9.30 – Za Parafian i procesja do czterech ołtarzy
Amfiteatr – Za budowniczych ołtarzy
18.00 – O powołania kapłańskie i zakonne i za kapłanów – int. Odnowy w Duchu Świętym
I Piątek – 5 czerwca
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – O szczęśliwe zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży – int. GMB
I Sobota – 6 czerwca
7.00 – Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Zofia – int. od męża, córki i syna z rodzinami
X Niedziela Zwykła – 7 czerwca
8.00 – + Elżbieta (2 r.śm.) i Romuald Madejsza
9.30 – + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz
11.00 – + Zdzisław Łukaszewicz (42 r.śm.) oraz wnuk Krzysztof
12.15 – + Robert Jacek Chamera (14 r.śm.)
18.00 – + Tadeusz Śliwa ( 3 r.śm.), Tadeusz Sikora ( 4 r.śm.) oraz Helena i Jan Strzałkowscy

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 24 maja


8.00 – + Rodzice: Marianna (3 r.śm.) i Czesław oraz zmarli z rodzin obojga stron
9.30 – + Janina Żukowska (7 r.śm.), rodzice i brat
11.00 – + Irena (1 r.śm.) i Jan Bolebrzuch
12.15 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Janiny
18.00 – + Maria Jeżyna

Poniedziałek – 25 maja
7.00 – O łaskę zdrowia dla siostry Zofii, kuzynki Zofii, przyjaciółki Zofii oraz o Boże błogosławieństwo dla nich
18.00 – + Tadeusz Woś (2 r.śm.)
18.00 – + Zbigniew Butrym – int. z pogrzebu

Wtorek – 26 maja
7.00 –
18.00 – + Katarzyna Słysz i zmarli z rodziny
18.00 – + Jan Uliński – int. z pogrzebu

Środa – 27 maja
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny

Czwartek – 28 maja
7.00 –
18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla ks. Ludwika Musiała z okazji 54. rocznicy święceń

Piątek – 29 maja
7.00 –
18.00 – + Adolf Więcławski – intencja z pogrzebu
18.00 – + Więcesława Grzybowska – intencja od sąsiadów z ul. Szczecińskiej

Sobota – 30 maja
7.00 – + Zofia
18.00 – + Stanisława (4 r.śm.) i Szczepań (31 r.śm.) Felińscy; Krzysztof (6 r.śm.), Szczepan (3 r.śm.)

Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 31 maja
8.00 – + Janina Kwiatkowska (10 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
9.30 – + Z rodziny Gromczyk, Jaworskich, Marczak i Helena Węgłowska
11.00 – + Edmund (30 r.śm.), Helena i zmarli z rodziny
12.15 – + Rodzice: Regina Figa (9 r.śm.), Edward (12 r.śm.) i zmarli rodzin obojga stron
18.00 – + Teresa Dobrzyniewska (3 r.śm.), Tamara Staniak
18.00 – + Adam i Michalina, Stanisława, Stefan i Stanisława Krysiak

 

VII Niedziela Wielkanocna – 17 maja - Wniebowstąpienie
 

8.00 – 34. rocznica święceń – intencja grup parafialnych
9.30 – + Maria (19 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
11.00 – Za Parafian
12.15 – Rocznica I Komunii Świętej
18.00 – + Krystyna Hromiak – int. od męża, córek i wnuków
Poniedziałek – 18 maja
7.00 – + Eugeniusz, Rozalia, Walenty Góreccy
18.00 – + Kazimierz Michałka (17 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Janina Oleksik – int. z pogrzebu
Wtorek – 19 maja
7.00 – Dziękczynna w 40. rocznicę daru sakramentu Eucharystii i pokuty
18.00 – + Andrzej Woś (4 r.śm.)
18.00 – + Czesław Paszkowski – int. z pogrzebu
Środa – 20 maja
7.00 – + Elżbieta Masłowska
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 21 maja
7.00 – Z okazji 32 urodzin Anny i Sławomira z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – + Marek (20 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
Piątek – 22 maja
7.00 – + Krystyna Sudoł i Alicja Kościukiewicz – int. od znajomych
18.00 – + Jan Woś (14 r.śm.) – int. od żony
18.00 – + Żona Ewa (1 r.śm.), rodzice: Bronisława i Wacław
Sobota – 23 maja
7.00 – + Dariusz Maciejewski (25 r.śm.) oraz Stanisława i Marian Żebrowscy
18.00 – + Marianna (3 r.śm.) oraz Czesław i Franciszek
Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 24 maja
8.00 – + Rodzice: Marianna (3 r.śm.) i Czesław oraz zmarli z rodzin obojga stron
9.30 – + Janina Żukowska (7 r.śm.), rodzice i brat
11.00 – + Irena (1 r.śm.) i Jan Bolebrzuch
12.15 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Janiny
18.00 – + Maria Jeżyna

 

 

\VI Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2015r.


8.00 – + Mąż Bolesław, rodzice: Adela i Adolf Chmielniccy
9.30 – + Maria Mazurek (1 r.śm.), Błażej oraz zmarli z rodziny Sobkowiczów
10.30 – UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ
12.15 – + Jerzy (40 r.śm.), Józef (28 r.śm.), Zygmunt (2 r.śm.)
18.00 – + Renata (16 r.śm.), Zygmunt i zmarli z rodzin obojga stron


Poniedziałek – 11 maja
7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (3 r.śm.)
16.30 – Biały Tydzień
18.00 – + Natalia Stolarek (10 r.śm.) i mąż Mieczysław
18.00 – + Marian Michalski – int. z pogrzebu


Wtorek – 12 maja
7.00 – + Stefan, Józefa, Jan Szczepanków
16.30 – + Nina Gnitecka (43 r.śm.)
18.00 – + Henryk (16 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Anna Sosińska – int. z pogrzebu


Środa – 13 maja
7.00 – + Edward i Leontyna Porowscy
16.30 – + Zofia, Franciszek Semenowicz
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 14 maja
7.00 –
16.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żony – int. od męża i dzieci
18.00 – + Edwin Chmielewski


Piątek – 15 maja
7.00 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Zofii z okazji imienin – int. Odnowy
16.30 – Biały Tydzień
18.00 – + Bolesław (9 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Jan Kowalów – int. z pogrzebu


Sobota – 16 maja
7.00 – + Eugeniusz Strychalski
18.00 – + Rodzice: Marceli i Gertruda oraz rodzeństwo: Irena i Jan Pozorscy


VII Niedziela Wielkanocna – 17 maja - Wniebowstąpienie
8.00 – 34. rocznica święceń – intencja grup parafialnych
9.30 – + Maria (19 r.śm.)
11.00 – Za Parafian
12.15 – Rocznica I Komunii Świętej
18.00 – + Krystyna Hromiak – int. od męża, córek i wnuków

 

V Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2015r. 


8.00 – + Zbigniew Pietrucha (2 r.śm.), Józef Pietrucha oraz z rodziny Pietruchów i Złotogórskich
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Marianna i Baltazar Galwieło
12.15 – Za Ojczyznę i mieszkańców Karlina
18.00 – + Wiktoria (5 r.śm.), Stanisław, Jadwiga, Aleksander, Jan i Bronisław

Poniedziałek – 4 maja
7.00 – + Zygmunt i Stanisław
18.00 – W intencji strażaków OSP Karlino


Wtorek – 5 maja
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin Waldemara oraz nadchodzących urodzin Elżbiety
18.00 – + Stanisław Jaworski (27 r.śm.)
18.00 – + Bronisław (3 r.śm.), Zdzisława oraz zmarli z rodziny


Środa – 6 maja
7.00 – + Zygmunt (9 r.śm.), Tadeusz (4 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – Za uczestników nowenny


I Czwartek – 7 maja
7.00 – O powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów – int. Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Mirosław (7 r.śm.), Bogusława, Stanisław, Bogdan Brzeziccy


Piątek – 8 maja
7.00 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Stanisława z okazji imienin
18.00 – Dziękując PB za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i o opiekę MB w 7 ur. Antosia i 4 ur. Łucji oraz o łaski dla ich rodziców Katarzynę i Adama
18.00 – W intencji Ojczyzny – int. Róż Żywego Różańca


Sobota – 9 maja
7.00 – + Augustyniak Szczepan, Marianna i zmarli z rodziny Lader Stanisław
15.00 – ślubna
18.00 – Za Parafian - chrzty


VI Niedziela Wielkanocna– 10 maja
8.00 – + Mąż Bolesław, rodzice: Adela i Adolf Chmielniccy
9.30 – + Maria Mazurek (1 r.śm.), Błażej oraz zmarli z rodziny Sobkowiczów
10.30 – UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ
12.15 – + Jerzy (40 r.śm.), Józef (28 r.śm.), Zygmunt (2 r.śm.)
18.00 – + Renata (16 r.śm.), Zygmunt i zmarli z rodzin obojga stron

 

IV Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia


  8.00 – + Franciszek Josz (23 r.śm.), rodzice obojga stron oraz Wacław, Wanda i Szczepan
9.30 – + Tadeusz Woś (2 r.śm.)
11.00 – + Ryszard Rosiak (15 r.śm.)
12.15 – 20. r. ślubu Elżbiety i Marka
18.00 – + Marian Sawicki (13 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
Poniedziałek – 27 kwietnia
7.00 –
18.00 – W intencji ks. Proboszcza – int. od Grup Parafialnych
Wtorek – 28 kwietnia
7.00 –
18.00 – + Michalina Osińska (25 r.śm.) i Kazimierz
18.00 – + Robert Malczewski – int. z pogrzebu
Środa – 29 kwietnia
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 30 kwietnia
7.00 –
17.00 – BIERZMOWANIE
17.00 – + Aleksandra (5 r.śm.)
I Piątek – 1 maja
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego – int. od Odnowy w Duchu Św.
18.00 – Za dzieci, a szczególnie za pierwszokomunijne
I Sobota – 2 maja
7.00 – Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata – int. od Odnowy w Duchu Św.
18.00 – + Maria Płatasz
18.00 – + Zofia Suska – int. z pogrzebu
V Niedziela Wielkanocna– 3 maja
8.00 – + Zbigniew Pietrucha (2 r.śm.), Józef Pietrucha oraz z rodziny Pietruchów i Złotogórskich
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – + Marianna i Baltazar Galwieło
12.15 – Za mieszkańców Karlina
18.00 – + Wiktoria (5 r.śm.), Stanisław, Jadwiga, Aleksander, Jan i Bronisław

 

III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia


8.00 – Halina i Julian dziękują za otrzymane łaski i proszą przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej o błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Jadwiga Szukszta (10 r.śm.)
18.00 – + Stanisław Pawliński (19 r.śm.)

Poniedziałek – 20 kwietnia
7.00 –
18.00 – + Janina Zwolińska – int. od koleżanek
18.00 – + Zdzisława Augustyniak – int. z pogrzebu

Wtorek – 21 kwietnia
7.00 – O światło Ducha Świętego dla gimnazjalistów w czasie testów
18.00 – + Zbigniew, Wawrzyniec, Barbara, Józef, Maria, Czesław, Stanisława, Franciszek
18.00 – + Anna Szczepańska – int. z pogrzebu

Środa – 22 kwietnia
7.00 – + Franciszka (22 r.śm.), Marian, siostry: Aniela i Zofia, bracia: Wacław, Zygmunt, Antoni, Stanisław, Henryk
18.00 – Za uczestników nowenny

Czwartek – 23 kwietnia
7.00 – + Wiesława (35 r.śm.), Roman (30 r.śm.)
18.00 – + Wojciech Zarzycki (22 r.śm.), zmarli z rodziny oraz Anna i Wasyl Mróz i zm. z rodziny
18.00 – + Adam Sankiewicz – int. z pogrzebu

Piątek – 24 kwietnia
7.00 – + Maria (64 r.śm.) i Władysław Szymańscy oraz Bernadeta Górecka
18.00 – + Józef Jerzy oraz za jego rodziców i rodzeństwo
18.00 – + Paulina Kubacka – int. z pogrzebu

Sobota – 25 kwietnia
7.00 – 35. r. ślubu Wiesławy i Kazimierza
18.00 – + Agnieszka Synoracka (22 r.śm.)

IV Niedziela Wielkanocna– 26 kwietnia
8.00 – + Franciszek Josz (23 r.śm.), rodzice obojga stron oraz Wacław, Wanda i Szczepan
9.30 – + Tadeusz Woś (2 r.śm.)
11.00 – + Ryszard Rosiak (15 r.śm.)
12.15 – 20. r. ślubu Elżbiety i Marka
18.00 – + Marian Sawicki (13 r.śm.) oraz rodzice obojga stron

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego - Biała – 12 kwietnia


  8.00 – W intencji członków Caritas Parafialnej i ich dobrodziejów
9.30 – + Robert Sobkowicz (syn) oraz rodzice: Maria, Błażej, Franciszek i Józefa
11.00 – + Jan (4 r.śm.), Paweł (19 r.śm.)
12.15 – Dziękczynno – błagalna w intencji synów i ich rodzin
18.00 – + Irena i Edmund Kochańscy

Poniedziałek – 13 kwietnia
7.00 – + Józef Suczyński (20 r.śm.), Rodzice i rodzeństwo
18.00 – + Maria, Tadeusz Bednarscy; Michał i Maria Bolebrzuch
18.00 – + Irena Szymańska – int. od rodz. Szymańskich z Poznania

Wtorek – 14 kwietnia
7.00 –
18.00 – + Edwin Chmielewski
18.00 – + Więcesława Grzybowska – int. z pogrzebu

Środa – 15 kwietnia
7.00 – + Marian Michalski – int. od rodz. Winiarzów
18.00 – Za uczestników nowenny

Czwartek – 16 kwietnia
7.00 – O Boże błogosławieństwo, wiarę, miłość i opiekę św. Rodziny la Iwony i Tomasza oraz dla ich dzieci
18.00 – + Tadeusz Michalak – int. od sąsiadów z ul. Okrzei

Piątek – 17 kwietnia
7.00 –
18.00 – + Zygmunt Sabat (2 r.śm.), rodzice i rodzeństwo obojga stron
18.00 – + Jan Krawczyński – int. z pogrzebu

Sobota Wielkanocna – 18 kwietnia
7.00 –
18.00 – + Alina i Jan Komar; Feliks Stefaniak

III Niedziela Wielkanocna– 19 kwietnia 
 

8.00 – Halina i Julian dziękują za otrzymane łski i proszą przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej o błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
9.30 – + Emilian Lech
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Jadwiga Szukszta (10 r.śm.)
18.00 – + Stanisław Pawliński (19 r.śm.)

 

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 5 kwietnia 2015r.


6.00 – Za Parafian – procesja rezurekcyjna
9.30 – + Janina Kłysz (3 r.śm.) i wszystkich zmarłych z rodziny
11.00 – + Krzysztof Kardas (4 r.śm.), Danuta i Stanisława oraz Kruszewscy Alina, Stanisław, Józef
12.15 – Za Parafian – chrzty
18.00 – + Rodzice i rodzeństwo


Poniedziałek Wielkanocny – 6 kwietnia
8.00 – Dziękczynna za 70 lat małżeństwa Stanisławy i Stanisława Brzezickich
9.30 – + Józefa (20 r.śm.) i Jan (9 r.śm.) Rowińskich oraz z rodzin obojga stron
11.00 – + Józef Frelich (26 r.śm.), jego rodzice i z rodzin obojga stron oraz Teresa i Jacenty
12.15 – + Jadwiga Bączyk (10 r.śm.)
18.00 – Podziękowanie za szczęśliwe wyjście z wypadku wnuka Dawida z prośbą o dalsze łaski


Wtorek Wielkanocny
7.00 – + Marian Michalski – int. od Maziarzów
18.00 – + Rozalia i Romuald Aleksiuk


Środa Wielkanocna – 8 kwietnia
7.00 – + Aleksander (43 r.śm.), Józefa, Kazimierz Pakalniccy
18.00 – 40-lecie małżeństwa Krystyny i Leszka Radzińskich – int. od dzieci i wnuków
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek Wielkanocny – 9 kwietnia
7.00 –
18.00 – + Urszula (1 r.śm.), Ewa (1 r.śm.), Grzegorz i Karol (9 r.śm.)


Piątek Wielkanocny – 10 kwietnia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego
18.00 – Dziękczynna z okazji 80. urodzin Heleny z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej


Sobota Wielkanocna – 11 kwietnia
7.00 – Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i świata całego
18.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – 40-lecie małżeństwa Leokadii i Franciszka


Niedziela Miłosierdzia Bożego - Biała – 12 kwietnia
8.00 – W intencji członków Caritas Parafialnej i ich dobrodziejów
9.30 – + Robert Sobkowicz (syn) oraz rodzice: Maria, Błażej, Franciszek i Józefa
11.00 – + Jan (4 r.śm.), Paweł (19 r.śm.)
12.15 – Dziękczynno – błagalna w intencji synów i ich rodzin
18.00 – + Irena i Edmund Kochańscy

 

VI Niedziela Wielkiego Postu – 29 marca – Niedziela Palmowa

 

8.00 – + Bronisława, Teresa, Jan, Józef Poreda
9.30 – + Antoni, Michał, Maria, Feliksa, Julian, Władysław
11.00 – Za Parafian – procesja palmowa
12.15 – + Emilian Lech18.00 – O potrzebne łaski i opiekę Maryi dla Krystyny z racji 70. urodzin


Wielki Poniedziałek – 30 marca
7.00 – + Paulina (10 r.śm.), Jerzy (1 r.śm.), Stanisław (39 r.śm.) oraz Jan i Stanisława
18.00 – + Halina Brożyna – int. od rodzin Markowicz, Słaboń, Podkówka


Wielki Wtorek – 24 marca
7.00 –
18.00 – + Franciszek Jan Łubianek (28 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Teodor Kopiński – intencja z pogrzebu


Wielka Środa – 1 kwietnia
7.00 – + Tadeusz Woźniak (5 r.śm.) – intencja od żony
18.00 – Za uczestników nowenny


Wielki Czwartek – 2 kwietnia
19.00 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ – za kapłanów


Wielki Piątek – 3 kwietnia
19.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ


Wielka Sobota – 4 kwietnia
21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ – o żywą i wytrwałą wiarę dla naszej parafii – int.GMB


NIEDZIELA ZMARTWCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 5 kwietnia
6.00 – Za Parafian – procesja rezurekcyjna
9.30 – + Janina Kłysz (3 r.śm.) i wszystkich zmarłych z rodziny
11.00 – + Krzysztof Kardas (4 r.śm.), Danuta i Stanisława oraz Kruszewscy Alina, Stanisław, Józef
12.15 – Za Parafian – chrzty
18.00 – + Rodzice i rodzeństwo

 

V Niedziela Wielkiego Postu – 22 marca


8.00 – + Józef i Feliksa
9.30 – + Józef, Jadwiga, Janusz Ćwirko oraz Stefan Andruszko
11.00 – + Stanisława (21 r.śm.), Leon i zmarli z rodziny
12.15 – + Mąż Stefan Wach, syn Zbigniew Wach oraz rodzice Ziółkowscy
18.00 – + Stanisław Buczek (1 r.śm.)
Poniedziałek – 23 marca
7.00 – + Bogusława Brzezicka (z racji 55. urodzin), Mirosław, Stanisław, Bogdan, Zbigniew
18.00 – + Józefa (11 r.śm.), Władysław, Stanisław i Bogusława ( z racji urodzin)
18.00 – + Irena Szymańska – int. od rodziny Kapuścińskich z Konina
Wtorek – 24 marca
7.00 – + Rodzice: Helena i Jan oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Barbara Pełka (10 r.śm.)
Środa – 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – + O dary Boże i opiekę Maryi dla Andrzeja
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 26 marca
7.00 – + Bernadetta (7 r.śm.) i Eugeniusz Góreccy
18.00 – 80. urodziny Michała i Jadwigi – o dary Boże i opiekę Maryi
Piątek – 27 marca
7.00 – + Zygmunt Mostowski (2 r.śm.), rodzice i rodzeństwo
18.00 – + Andrzej Kogut (1 r.śm.)
18.00 – + Halina Wojtkowska – Brożyna – int. od sąsiadów z ul. Szczecińskiej
Sobota – 28 marca
7.00 – + Kazimierz Harchala (10 r.śm.)
18.00 – + Józef Ramus (18 r.śm.), Zdzisław
18.00 – + Stanisław Szulc – intencja z pogrzebu

VI Niedziela Wielkiego Postu – 29 marca – NIEDZIELA PALMOWA
8.00 – + Bronisława, Teresa, Jan, Józef Poreda
9.30 – + Antoni, Michał, Maria, Feliksa, Julian, Władysław
11.00 – Za Parafian – procesja palmowa
12.15 – + Emilian Lech
18.00 – O potrzebne łaski i opiekę Maryi dla Krystyny z racji 70. urodzin

 

 

IV Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 2015r.


8.00 – + Urszula Bruzda (15 r.śm.) i zmarli z rodziny
9.30 – + Wiesław, Teresa oraz rodzice: Anna i Józef
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Katarzyna Łogin (5 r.śm.)
18.00 – + Petronela Zołotucho (4 r.śm.)


Poniedziałek – 16 marca
7.00 –
18.00 – + Wacław Bekta (9 r.śm.), Jakub Wójcik
18.00 – + Tadeusz Michalak – intencja z pogrzebu


Wtorek – 17 marca
7.00 –
18.00 – + Z rodziny: Różańskich, Belchnerowskich, Macudzińskich, Grudziążów, Kosińskich i zmarłych Józefów


Środa – 18 marca
7.00 – + Rodzice: Feliksa i Józef, Zofia, Józef, Zbigniew
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 19 marca – uroczystość św. Józefa
7.00 – + Józef i zmarli z rodziny
18.00 – + Józef i Kazimiera Sobolewscy

 
Piątek – 20 marca
7.00 –
18.00 – + Jan Pogorzelski oraz dziadkowie obojga stron
18.00 – + Irena Szymańska – intencja z pogrzebu


Sobota – 21 marca
7.00 – + Zofia
18.00 – + Władysława, Stanisław, Jan
18.00 – + Mariusz (13 r.śm.), Ryszard oraz zmarli z rodziny Zajączkowskich i Kaczyńskich 

 
V Niedziela Wielkiego Postu – 22 marca
8.00 – + Józef i Feliksa
9.30 – + Józef, Jadwiga, Janusz Ćwirko oraz Stefan Andruszko
11.00 – + Stanisława (21 r.śm.), Leon i zmarli z rodziny
12.15 – + Mąż Stefan Wach, syn Zbigniew Wach oraz rodzice Ziółkowscy
18.00 – + Stanisław Buczek (1 r.śm.)

 

III Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca


  8.00 – + Weronika Olszak (10 r.śm.)
9.30 – + Rodzice: Helena i Stanisław Gołębiewscy
11.00 – + Katarzyna Łogin (5 r.śm.)
12.15 – + Kazimierz i Marcin Pakalniccy i zmarli rodzice
18.00 - + Krystyna Czerniec, Franciszka i Wojciech Mazurek


Poniedziałek – 9 marca
7.00 – O zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Heleny – int. Odnowy
18.00 – + Marzena Płatosz
18.00 – + Janina Zwolińska – intencja z pogrzebu


Wtorek – 10 marca
7.00 – Dziękczynna za 78 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MBNP
18.00 – + Czesław Dawid


Środa – 11 marca
7.00 – + Stanisława
18.00 – Za uczestników nowenny


Czwartek – 12 marca
7.00 –
18.00 – + Halina Brożyna – intencja z pogrzebu


Piątek – 13 marca
7.00 – Imieninowa Krystyny – int. Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – + Dorota Gruszczyńska – intencja od dzieci i rodziny
18.00 – + Józef Malec – intencja z pogrzebu


Sobota – 14 marca

7.00 –
18.00 – + Edwin Chmielewski


IV Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 

8.00 – + Urszula Bruzda (15 r.śm.) i zmarli z rodziny
9.30 – + Wiesław, Teresa oraz rodzice: Anna i Józef
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Katarzyna Łogin (5 r.śm.)
18.00 – + Petronela Zołotucho (4 r.śm.)

 

II Niedziela Wielkiego Postu – 1 marca


8.00 – + O łaskę zbawienia dla śp. Andrzeja Góry – int. od sąsiadów
9.30 – + Dariusz Burszta (20 r.śm.)
11.00 – + Bazyli Miroń (30 r.śm.)
12.15 – + Genowefa i Bolesław Glinieccy
15.00 – Za Parafian – o dobre przeżycie rekolekcji
18.00 – + Jerzy Szulc (14 r.śm.) oraz zmarli z rodziny Szulc i Nowowiejskich

Poniedziałek – 2 marca
10.30 – Z okazji 90. urodzin Heleny o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
18.00 – + Kazimierz Majszewski (10 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Stanisław Zieliński – intencja z pogrzebu

Wtorek – 3 marca
10.30 – + Agnieszka (17 r.śm.), Andrzej
18.00 – + Ks. Tadeusz (20 r.śm.) i zmarli z rodziny
18.00 – + Helena Głodowska – intencja z pogrzebu

Środa – 4 marca
10.30 – + Teresa i Kazimierz Sosnowscy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i szczęśliwą operację dla córki Angeliki
18.00 – Za uczestników nowenny

I Czwartek – 5 marca
7.00 – Z okazji imienin Kazimiery z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – + Marian Michułka (20 r.śm.), rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

I Piątek – 6 marca
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata
18.00 – O dobre przeżycie Wielkiego Postu – intencja GMB 

I Sobota – 7 marca
7.00 – Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata
18.00 – Za Parafian - chrzty

III Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 
8.00 – + Weronika Olszak (10 r.śm.)
9.30 – + Rodzice: Helena i Stanisław Gołębiewscy
11.00 – + Katarzyna Łogin (5 r.śm.)
12.15 – + Kazimierz i Marcin Pakalniccy i zmarli rodzice
18.00 - + Krystyna Czerniec, Franciszka i Wojciech Mazurek

 

I Niedziela Wielkiego Postu Zwykła – 22 lutego


8.00 – + Ryszard Sudoł (5 r.śm.)
9.30 – + Jan Utowko (7 r.śm.)
11.00 – + Stefania (1 r.śm.) i Lubomir Lech
12.15 – W 16. urodziny wnuczki Sary
19.00 – + Edwin Głodowski (1 r.śm.) – int. od żony z rodziną
Poniedziałek – 23 lutego
7.00 –
18.00 – + Halina Wojtkowska – Brożyna – int. od sąsiadów z ul. Szczecińskiej
Wtorek – 24 lutego
7.00 – + Paweł i Ula
18.00 – + Emilian Lech
Środa – 25 lutego
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 26 lutego
7.00 – Z okazji 4. r. ślubu Justyny i Jarosława – int. od rodziców i babci
18.00 – 60. urodziny Cecyli o łaski Boże, zdrowie i opiekę MB – int. sióstr
Piątek – 27 lutego
7.00 – + Aniela (4 r.śm.), Zofia oraz bracia
18.00 – + Henryk Bednarczyk (23 r.śm.), rodzice obojga stron i zmarli z rodziny
Sobota – 28 lutego
7.00 – 85. ur. Mamy Leokadii – podziękowanie za łaskę życia z prośbą o Boże łaski, zdrowie i opiekę MB
18.00 – + Zbigniew Chomicki (5 r.śm.) oraz Maria i Iwona Chomickie
II Niedziela Wielkiego Postu – 1 marca
8.00 – + O łaskę zbawienia dla śp. Andrzeja Góry – int. od sąsiadów
9.30 – + Dariusz Burszta (20 r.śm.)
11.00 – + Bazyli Miroń (30 r.śm.)
12.15 – + Genowefa i Bolesław Glinieccy
18.00 – + Jerzy Szulc (14 r.śm.) oraz zmarli z rodziny Szulc i Nowowiejskich

 

VI Niedziela Zwykła – 15 lutego


8.00 – + Stanisław (2 r.śm.) i Zbigniew Furman
9.30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Katarzyny
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Agata Sych (6 r.śm.)
18.00 – + Stanisław (17 r.śm.), Bogdan, Mirosław, Bogusława Brzeziccy

 
Poniedziałek – 16 lutego
7.00 –
18.00 – + Halina Sułkowska – Brożyna – int. od Edyty
Wtorek – 17 lutego
7.00 –
18.00 – + Anna (2 r.śm.)
Środa Popielcowa – 18 lutego
7.00 –
10.00 – + Rodzice: Rafalina i Florian
16.30 – + Mieczysław Stolarek (7 r.śm.) i żona Natalia
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – W intencji Żywego Różańca – o dobre przeżycie Wielkiego Postu
Czwartek – 19 lutego
7.00 – + Michalina, Józef, Mieczysław Tomczyk
18.00 – + Marian Grajec (4 r.sm.)
Piątek – 20 lutego
7.00 –
18.00 – + Edwin Głodowski (1 r.śm.) – int. od matki z rodziną
Sobota – 21 lutego
7.00 –
18.00 – + Krystyna Michałka (1 r.śm.)


I Niedziela Wielkiego Postu – 22 lutego
8.00 – + Ryszard Sudoł (5 r.śm.)
9.30 – + Jan Utowko (7 r.śm.)
11.00 – + Stefania (1 r.śm.) i Lubomir Lech
12.15 – W 16. urodziny wnuczki Sary
19.00 – + Edwin Głodowski (1 r
.śm.) – int. od żony z rodziną

 

V Niedziela Zwykła – 8 lutego


8.00 – + Władysława Tomala (9 r.śm.) i Stefan Tomala oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Władysław (8 r.śm.) i rodzice obojga stron
11.00 – 40-lecie małżeństwa Alicji i Tadeusza
12.15 – Za parafian – chrzest
18.00 – + Szczepan (34 r.śm.) i Marianna (11 r.śm.) Jakuś oraz Janina Kowalska i Krystyna Seta
Poniedziałek – 9 lutego
7.00 – + Janina (10 r.śm.), Bogusław (28 r.śm.), Anna, Wiktoria i Zofia
18.00 – W dniu urodzin (55) Jolanty i Mirosława o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
Wtorek – 10 lutego
7.00 –
18.00 – + Regina i Antoni oraz zmarli z rodziny
Środa – 11 lutego – Dzień Chorego
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
18.00 – Za chorych i cierpiących – udzielanie sakramentu chorych
Czwartek – 12 lutego
7.00 –
18.00 – + Hanna Siwka (3 r.śm.)
Piątek – 13 lutego
7.00 –
18.00 – + Zofia Winiarska (1 r.śm.) i Stanisław Winiarski (24 r.śm.)
Sobota – 14 lutego
7.00 –
18.00 – + Edwin Chmielewski
VI Niedziela Zwykła – 15 lutego
8.00 – + Stanisław (2 r.śm.) i Zbigniew Furman
9.30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Katarzyny
11.00 – Za Parafian – chrzty
12.15 – + Agata Sych (6 r.śm.)
18.00 – + Stanisław (17 r.śm.), Bogdan, Mirosław, Bogusława Brzeziccy

 

IV Niedziela Zwykła – 1 lutego


8.00 – + Czesław Zima (20 r.śm.)
9.30 – + Zdzisława (rocznica śm.), Bronisław oraz zmarli z rodzin obojga stron
11.00 – + Marianna i Baltazar Galwieło
12.15 – + Stanisław Bruzda (5 r.śm.)
18.00 – + Wiesław Sobolewski (1 r.śm.)

Poniedziałek – 2 lutego – Ofiarowanie Pańskie
7.00 –
10.00 – Dziękczynna z okazji imienin Marii z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB na każdy dzień życia Marii i jej rodziny
18.00 – + Bronisław Cybulski (4 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo
Wtorek – 3 lutego
7.00 –
18.00 – + Czesław
Środa – 4 lutego
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
I Czwartek – 5 lutego
7.00 –
18.00 – + Zofia Rugała – intencja z pogrzebu
I Piątek – 6 lutego
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i świata całego
18.00 – Za umierających – intencja GMB
I Sobota – 7 lutego

7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego
18.00 – Za parafian - chrzty

V Niedziela Zwykła – 8 lutego
8.00 – + Władysława Tomala (9 r.śm.) i Stefan Tomala oraz rodzice obojga stron
9.30 – + Władysław (8 r.śm.) i rodzice obojga stron
11.00 – 40-lecie małżeństwa Alicji i Tadeusza
12.15 – Za parafian – chrzest
18.00 – + Szczepan (34 r.śm.) i Marianna (11 r.śm.) Juśko oraz Janina Kowalska i Krystyna Seta

 

III Niedziela Zwykła – 25 stycznia

 
8.00 – + Julian, Maria, Michał, Antoni, Władysław, Feliksa
9.30 – Z okazji 50. urodzin syna Zbigniewa o dalsze błogosławieństwo Boże na całe życie
11.00 – + Mąż Marian Jodko i rodzice obojga stron
12.15 – + Ryszard Wierzbicki (5 r.śm.)
18.00 – + Mieczysław Pogorzelski (4 r.śm.) oraz zmarli z rodziny Fiszer i Pogorzelskich

Poniedziałek – 26 stycznia
7.00 –
18.00 – + Stanisław Synoracki (27 r.śm.)
Wtorek – 27 stycznia
7.00 –
18.00 – + Bożena Bazyliańska – intencja z pogrzebu
Środa – 28 stycznia
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 29 stycznia
7.00 –
18.00 – + Jan Olszak
Piątek – 30 stycznia
7.00 –
18.00 – + Helena Ziora – intencja z pogrzebu
Sobota – 31 stycznia
7.00 – + Stanisław Sadowy (6 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Michał (3 r.śm.) i zmarli z rodziny
IV Niedziela Zwykła – 1 lutego
8.00 – + Czesław Zima (20 r.śm.)
9.30 – + Zdzisława (rocznica śm.), Bronisław oraz zmarli z rodzin obojga stron
11.00 – + Marianna i Baltazar Galwieło
12.15 – + Stanisław Bruzda (5 r.śm.)
18.00 – + Wiesław Sobolewski (1 r.śm.)

 

II Niedziela Zwykła – 18 stycznia
8.00 – + Krzysztof Brzozowski (13 r.śm.) oraz Łucja
9.30 – + Bolesław Drążek (11 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron
11.00 – Za Parafian
12.15 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa (57 ur.), Nicoli (5 ur.), Dominika (4 ur.)
18.00 – + Teresa (1 r.śm.) i mąż Tadeusz


 Poniedziałek – 19 stycznia
7.00 –
18.00 – + Edward i zmarli z rodziny

Wtorek – 20 stycznia
7.00 –
18.00 – + Helena (1 r.śm.) i Józef Denega
Środa – 21 stycznia
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 22 stycznia
7.00 –
18.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny Filipiuk
Piątek – 23 stycznia
7.00 –
18.00 – O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w całym 2015 r. – int. Żywego Różańca
Sobota – 24 stycznia
7.00 –
18.00 – + Rodzice: Bronisław i Marianna oraz Kazimiera i Władysława
III Niedziela Zwykła – 25 stycznia
8.00 – + Julian, Maria, Michał, Antoni, Władysław, Feliksa
9.30 – Z okazji 50. urodzin syna Zbigniewa o dalsze błogosławieństwo Boże na całe życie
11.00 – + Mąż Marian Jodko i rodzice obojga stron
12.15 – + Ryszard Wierzbicki (5 r.śm.)
18.00 – + Mieczysław Pogorzelski (4 r.śm.) oraz zmarli z rodziny Fiszer i Pogorzelskich

 

Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2015r.


8.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik
9.30 – + Władysław
11.00 – + Stanisław Kania (9 r.śm.)
12.15 – + Eugeniusz (19 r.śm.), Maria, Małgorzata i z rodzin obojga stron
18.00 – + Władysława (4 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron
 

Poniedziałek – 12 stycznia
7.00 –
18.00 – + Helena Ciemięga – intencja z pogrzebu

Wtorek – 13 stycznia
7.00 –
18.00 – + Wiesław Iskierski – intencja z pogrzebu

Środa – 14 stycznia
7.00 – + Edwin Chmielewski
18.00 – Za uczestników nowenny

Czwartek – 15 stycznia
7.00 –
18.00 – + Henryk Walicki (15 r.śm.)

Piątek – 16 stycznia
7.00 –
18.00 – + Marianna, Stanisław, Henryk Kiełbasa

Sobota – 17 stycznia
7.00 –
18.00 – + Jan Olszak (32 r.śm.)

II Niedziela Zwykła – 18 stycznia
8.00 – + Krzysztof Brzozowski (13 r.śm.) oraz Łucja
9.30 – + Bolesław Drążek (11 r.śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron
11.00 – Za Parafian
12.15 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa (57 ur.), Nicoli (5 ur.), Dominika (4 ur.)
18.00 – + Teresa (1 r.śm.) i mąż Tadeusz

 

II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 4 stycznia 2015r.


8.00 – + Z rodziny Sak: Bogdan, Włodzimierz (15 r.śm.)
9.30 – + Weronika Kośnicka (50 r.śm.)
11.00 – + Adam Szymanek (25 r.śm.) – int. od żony, dzieci i rodziców
12.15 – + Kochani bracia: Paweł, Jan, Robert
18.00 – + Stanisław Dzinkowski (22 r.śm.)
Poniedziałek – 5 stycznia
7.00 –
18.00 – + Stanisław Święcicki – intencja z pogrzebu
Wtorek – 6 stycznia – Uroczystość Trzech Króli
8.00 – + Franciszka Mazurek – intencja z pogrzebu
9.30 – + Z rodziny: Belchnerowskich, Różańskich, Macudzińskich, Grudziążów oraz Józef i Władysława Kosińscy
11.00 – + Baltazar i Marianna Galwieło
12.15 – + Stefania Bednarz (7 r.śm.), mąż Jan i rodzice obojga stron
18.00 – + Jan Jaguścik (9 r.śm.) i z rodziny Jaguścik i Lewandowskich
Środa – 7 stycznia
7.00 –
18.00 – Za uczestników nowenny
Czwartek – 8 stycznia
7.00 –
18.00 – + Wiesław Bialik (1 r.śm.)
Piątek – 9 stycznia
7.00 –
18.00 – + Paweł Ronowski
Sobota – 10 stycznia
7.00 – Z okazji 70. urodzin Krystyny
18.00 – Za Parafian
Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia
8.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik
9.30 – + Władysław
11.00 – + Stanisław Kania (9 r.śm.)
12.15 – + Eugeniusz (19 r.śm.), Maria, Małgorzata i z rodzin obojga stron
18.00 – + Władysława (4 r.śm.) oraz z rodzin obojga stron

 

Niedziela Świętej Rodziny – 28 grudnia


8.00 –
9.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w naszych rodzinach
11.00 – + Sabino Motto (1 r.śm.)
12.15 – + Franciszka Mazurek – int. od chrześniaka Jana z Tuszowa Narodowa
18.00 –
Poniedziałek – 29 grudnia
7.00 –
18.00 – + Włodzimierz Puch (4 r.śm.)
Wtorek – 30 grudnia
7.00 –
18.00 – + Eugeniusz, Maria, Małgorzata
Środa – 31 grudnia
7.00 – + Janina Gałan (11 r.śm.)
18.00 – ZAKOŃCZENIE ROKU – za Parafian
Czwartek – 1 stycznia – NOWY ROK
8.00 – Za Parafian – o błogosławieństwo Boże w roku 2015
9.30 –
11.00 – + Franciszka Mazurek – int. od całej rodziny Łoginów z Padwy Narodowej
12.15 –
18.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla rodziny Jesipowicz i Wigowski
I Piątek – 2 stycznia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy naszego miasta
18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 2015 r. – int. GMB
I Sobota – 3 stycznia
7.00 –
18.00 – + Genowefa (w dniu imienin) i jej mąż Bolesław
II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 4 stycznia
8.00 – + Z rodziny Sak: Bogdan, Włodzimierz (15 r.śm.)
9.30 – + Weronika Kośnicka (50 r.śm.)
11.00 – + Adam Szymanek (25 r.śm.) – int. od żony, dzieci i rodziców
12.15 – + Kochani bracia: Paweł, Jan, Robert
18.00 – + Stanisław Dzinkowski (22 r.śm.)

 

IV Niedziela Adwentu – 21 grudnia


  8.00 – + Zofia (23 r.śm.) i Marian Rakowscy
9.30 – + Stefania (54 r.śm.) Szczepanowicz, Janina, Ryszard i Jan
11.00 – Władysława (12 r.śm.), Jan Pietrowscy i rodzice obojga stron
12.15 – + + Edward limianin (1 r.śm.), Stanisław Krzewiński (16 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – O potrzebne łaski dla Aleksandry z okazji 18. urodzin – int. od rodziców, brata i babci


 Poniedziałek – 22 grudnia
7.00 –
18.00 – + Marian Jandy (16 r.śm.)
Wtorek – 23 grudnia


  7.00 – + Eugeniusz (14 r.śm.) i Bernadeta Góreccy
18.00 – + Bolesław (23 r.śm.) i rodzice obojga stron


Środa – 24 grudnia – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
7.00 – O błogosławieństwo Boże dla Ewy – int. od Odnowy w Duchu Świętym
22.00 – + Marianna i Baltazar Galwieło
24.00 – PASTERKA – za Parafian


Czwartek – 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia
8.00 – + Maria Relisko (13 r.śm.)
9.30 – + Janina Chwieduk, Andrzej Chwieduk oraz zmarli z rodziny
11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i Cezariusza oraz ich synów z okazji 20 r. małżeństwa
12.15 – Za Parafian - chrzty
18.00 – + Erwin Hoffmann


Piątek – 26 grudnia – św. Szczepana
8.00 – + Józef (27 r.śm.) i zmarli z rodziny
9.30 – + Maria, Józef i rodzeństwo z rodziny Szpiech
11.00 – + Michał Piasecki (23 r.śm.) i zmarli rodzice oraz Adela
12.15 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny
18.00 –


Sobota – 27 grudnia
7.00 – + Ks. Jan Borzyszkowski
18.00 – O łaskę zdrowia dla mamy Bożeny


Niedziela Świętej Rodziny – 28 grudnia
8.00 –
9.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w naszych rodzinach
11.00 – + Sabino Motto (1 r.śm.)
12.15 – + Franciszka Mazurek – int. od chrześniaka Jana z rodziną z Tuszowa Narodowa
18.00 –

 

III Niedziela Adwentu – 14 grudnia – REKOLEKCJE ADWENTOWE


8.00 – + Krystyna Hromiak – int. od męża, córek i wnuków
9.30 – + Edwin Chmielewski (5 m-c) – int. od żony
11.00 – Dziękczynna za przeżytych 90 lat z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB na dalsze lata dla Marii
12.15 – + Jerzy Rybacki – int. od siostry z rodziną
18.00 – O łaskę zdrowia dla Patryka – int. od Olka i Danusi
 

Poniedziałek – 15 grudnia
7.00 – + Czesław (12 r.śm.) oraz zmarli z rodziny
10.00 – Za Parafian – o dobre owoce rekolekcji
16.30 –
18.00 – + Zofia Tyrakowska – int. z pogrzebu


Wtorek – 16 grudnia
7.00 –
10.00 – Za Parafian – o dobre owoce rekolekcji
16.30 – + Franciszka Mazurek – int. od szwagierki Stanisławy i rodziny Kłaków i Nowaków z Malina
18.00 – + Zbigniew Anielski – int. z pogrzebu

Środa – 17 grudnia
7.00 –
16.30 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 18 grudnia
7.00 –
16.30 – +
18.00 – + Genowefa Gliniecka – int. z pogrzebu

Piątek – 19 grudnia
7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaskidla całej rodziny
16.30 –
18.00 – + Emilian Lech – int. z pogrzebu

Sobota – 20 grudnia
7.00 –
17.00 – WIGILIA KARLIŃSKA

IV Niedziela Adwentu – 21 grudnia
8.00 – + Zofia (23 r.śm.) i Marian Rakowscy
9.30 – + Stefania Szczepanowicz (54 r.śm.), Janina, Ryszard i Jan
11.00 – + Władysława (12 r.śm.) i Jan Pietrowscy oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Edward Limianin (1 r.śm.), Stanisław Krzewiński (16 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – W intencji Aleksandry z okazji 18. urodzin – int. od rodziców, brata i babci

 

II Niedziela Adwentu – 7 grudnia 2014r.
 
8.00 – + Barbara Szypryt (2 r.śm.)
9.30 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Anety w 18-te urodziny
11.00 – + Elżbieta Kantor (13 r.śm.) i rodzice obojga stron
12.15 – + Genowefa i Aleksander Aleksiuk
18.00 – + + Piotr Nizioł (4 r.śm.) oraz rodzice: Melania i Władysław


 Poniedziałek – 8 grudnia – Niepokalane Poczęcie NMP
7.00 –
16.30 – + Mieczysław Marcinkowski, Barbara Pilczuk zd. Marcinkowska
18.00 – + Wiktor Szukiełowicz (1 r.śm.)

Wtorek – 9 grudnia
7.00 –
16.30 – + Mieczysław, Andrzej, Ryszard, Krzysztof Bagińscy
18.00 – + Rodzice: Helena i Józef (17 r.śm.) Denega

Środa – 10 grudnia
7.00 –
16.30 – + Stanisław Wojciechowicz oraz z rodziny Suchowierskich
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 11 grudnia
7.00 –
16.30 – + Genowefa Gliniecka – int. II Róży ŻR
18.00 – + Krystyna – int. od sąsiadów

Piątek – 12 grudnia
7.00 – + Wiktor Gilewski i zmarli z rodziny Cieplak
16.30 –
18.00 – + Emilian Lech – int. od sąsiadów z ul. Szczecińskiej

Sobota – 13 grudnia
7.00 –
18.00 – Za Parafian - chrzty

III Niedziela Adwentu – 14 grudnia - REKOLEKCJE

8.00 – + Krystyna Hromiak – int. od męża, córek i wnuków
9.30 – + Edwin Chmielewski (5 m-c) – int. od żony
11.00 – Dziękczynna za przeżytych 90 lat z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB na dalsze lata dla Marii
12.15 – + Jerzy Rybacki – int. od siostry z rodziną
18.00 – rezerwacja

 

I Niedziela Adwentu – 30 listopada

 
8.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Renaty i Józefa Fajfer – int. od wnucząt
9.30 – + Józef Strychalski (1 r.śm.)
11.00 – Intencja Grup Parafialnych
12.15 – + Józefa, Aniela, Wacław, Stanisław z rodziny Juraszek
18.00 – + Rodzice Adela (45 r.śm.) i Aleksander Bielscy oraz zmarli z rodziny

Poniedziałek – 1 grudnia
7.00 –
16.30 – + Tadeusz Witkowski (3 r.śm.), Zygmunt (8 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Wacława Chrzanowska (1 r.śm.)

Wtorek – 2 grudnia
7.00 –
16.30 – + Emilian Lech – int. Róży Męskiej ŻR
18.00 – + Tadeusz Ostrowski (9 r.śm.)

Środa – 3 grudnia
7.00 –
16.30 – Dziękczynna od 8. Róży
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – Dziękczynna za łaski roku 2014 – int. Żywych Róż

I Czwartek – 4 grudnia
7.00 –
16.30 – + Emilian Lech – int. od sąsiadów z ul. Szczecińskiej
18.00 – + Barbara Lewandowska (4 r.śm.)

I Piątek – 5 grudnia
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy naszego miasta
16.30 –
18.00 – Intencja Grupy Miłosierdzia Bożego

I Sobota – 6 grudnia
7.00 –
18.00 – + Rodzice i rodzeństwo obojga stron, rodzice rodziny Nyc – int. od Krystyny Żuchowskiej

II Niedziela Adwentu – 7 grudnia
8.00 – + Barbara Szypryt (2 r.śm.)
9.30 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Anety w 18-te urodziny
11.00 – + Elżbieta Kantor (13 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
12.15 – + Genowefa i Aleksander Aleksiuk
18.00 – + Piotr Nizioł (4 r.śm.) oraz rodzice: Melania i Władysław

 

XXXIV Niedziela – 23 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla

 
 
8.00 – + Michał, Maria, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa, Narcyz
9.30 – + Barbara Lewandowska (4 r.śm.)
11.00 – + Władysław Wesołowski (10 r.śm.)
12.15 – + Wojciech Filipkowski (11 r.śm.) oraz rodzice obojga stron
18.00 – + Jerzy, jego rodzice i rodzeństwo


Poniedziałek – 24 listopada
7.00 –
18.00 – + Paweł (3 r.śm.)


Wtorek – 25 listopada
7.00 –
18.00 – + Katarzyna, Michał Słysz

Środa – 26 listopada
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 27 listopada
7.00 –
18.00 – + + Anna i Andrzej Mazurek oraz rodzeństwo

Piątek – 28 listopada
7.00 –
18.00 – + Anna Matczak (2 r.śm.) i z rodzin obojga stron

Sobota – 29 listopada
8.00 –
18.00 – + Michał, Katarzyna Słysz

I Niedziela Adwentu – 30 listopada
8.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Renaty i Józefa Fajfer – int. od wnucząt
9.30 – + Józef Strychalski (1 r.śm.)
11.00 – Intencja Grup Parafialnych
12.15 – + Józefa, Aniela, Wacław, Stanisław z rodziny Juraszek
18.00 – + Rodzice: Adela (45 r.śm.) i Aleksander Bielscy i zmarli z rodziny

 

XXXIII Niedziela Zwykła – 16 listopada 

 

8.00 – + + Romuald Madejsza (1 r.śm.) i Elżbieta
9.30 – W 7. r. ślubu dziękując Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o zgodę, miłość i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Adama oraz ich dzieci: Łucji i Antosia
11.00 – Za Parafian - chrzty
12.15 – + Andrzej (10 r.śm.) i Rafał (6 r.śm.) Krzewińscy
18.00 – + Jerzy, jego rodzice i rodzeństwo


 Poniedziałek – 17 listopada
7.00 –
18.00 – + Irena Gertruda Nasiadka – intencja z pogrzebu


Wtorek – 18 listopada
7.00 –
18.00 – + Irena Góral – intencja z pogrzebu
18.00 – + Paweł Alchimowicz – intencja z pogrzebu


Środa – 19 listopada
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 20 listopada
7.00 –
18.00 – + Jolanta Widulińska (2 r.śm.)

Piątek – 21 listopada
7.00 – + Helena (22 r.śm.) i zmarli z rodziny
18.00 – + Lubomir (7 r.śm.) i Stefania Lech
18.00 – + Członkowie Żywych Róż

Sobota – 22 listopada
8.00 –
18.00 – + W rodziny Wojtkowskich i Kwiatkowskich
18.00 – + Rodzice i rodzeństwo: Jan Szczepanowicz, Stanisław Filikowski, Mieczysław Szałas

XXXIV Niedziela – 23 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla
8.00 – + Michał, Maria, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa, Narcyz
9.30 – + Barbara Lewandowska (4 r.śm.)
11.00 – + Władysław Wesołowski (10 r.śm.)
12.15 – + Wojciech Filipkowski (11 r.śm.) i zmarli rodzice obojga stron
18.00 – + Bogdan (11 r.śm.), Włodzimierz i z rodziny Sak

 

XXXII Niedziela Zwykła – 9 listopada 


8.00 – + Zygmunt Wojtasiewicz (19 r.śm.) i rodzice
9.30 – 14. r. ślubu Sylwestra i Magdaleny – dziękczynno-błagalna – int. od mamy i brata Piotra
11.00 – W pewnej intencji
12.15 – + Krystyna Hromiak – intencja z pogrzebu
18.00 – + Michał Witkowski – intencja z pogrzebu

 


Poniedziałek – 10 listopada
  7.00 –
18.00 – + Janina, Bogusław, Zofia, Jan, Wiktoria oraz z rodziny

Fiszer i Mierzwińskich


 

Wtorek – 11 listopada – Dzień Niepodległości
7.00 –
11.00 – W intencji Ojczyzny
18.00 – + Apolonia Pogorzelska (3 r.śm.) i Kazimierz
18.00 – + Krystyna Bernatowicz – intencja z pogrzebu


 

Środa – 12 listopada
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – Za pielgrzymów do Wilna

Czwartek – 13 listopada
7.00 –
18.00 – + Krystyna Hromiak – intencja od sąsiadów

Piątek – 14 listopada
7.00 –
18.00 – + Edwin Chmielewski – intencja od rodziny Limanów
18.00 – + Genowefa Kordek (1 r.śm.) i Stanisław

Sobota – 15 listopada
8.00 –
18.00 – + Robert Sobkowicz (14 r.śm.) oraz Maria i Błażej
18.00 – + Michał Maźnik (5 r.śm.)

 

XXXI Niedziela – 2 listopada – Dzień Zaduszny


8.00 – + Rodzice: Maria i Jan oraz z rodzin obojga stron
9.30 – + Z rodziny Kujawka: Wawrzyniec, Stanisława, Stanisław, Janina, Tadeusz i mąż Józef
11.00 – + Adela, Adolf, Bolesław, Kazimierz Chmielnnicy, Adam i Michalina Krysiak
12.15 – + Józef i Józefa Michalkiewicz, Marianna, Janina, Władysław Kozłowscy
18.00 – + Marian Hromiak – int. od Eugeniusz z rodziną z Sycowa
 

Poniedziałek – 3 listopada
7.00 –
18.00 – + Piotr Markowski (3 r.śm.)
18.00 – + Krystyna Bernatowicz – int. od przyjaciół Caritas

Wtorek – 4 listopada
7.00 – + Agnieszka i Michał Maciąg oarz rodzeństwo
18.00 – + Za zmarłych z II Róży i ich rodzin

Środa – 5 listopada
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – Za pielgrzymów do Skrztusza

I Czwartek – 6 listopada
7.00 – + Józef Błaszczyk (3 r.śm.)
18.00 – + Bronisława Tomczyk (1 r.śm.), Józef Błaszczyk (3 r.śm.)

I Piątek – 7 listopada
7.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy naszego miasta
18.00 – + Za wszystkich zmarłych – int. GMB
18.00 – + Kazimierz Semenowicz (14 r.śm.), Barbara i rodzice z obojga stron

Sobota – 8 listopada
8.00 –
18.00 – Za Parafian – chrzty

 

 

XXX Niedziela Zwykła – 26 października

8.00 – + Bogusława (1 r.śm.), Mirosław, Bogdan, Stanisław Brzeziccy

9.30 – + Bronisława Tomczyk (gr. 27)

11.00 – + Jan (6 m-c), Władysława (12 r.śm.) Pietrowscy

12.15 – + Katarzyna Łogin, z rodziny Łogin: Katarzyna, Maria, Michał, Marian i Anna Maćkowiak

18.00 – + Bronisław i Józefa Jursza oraz Eugeniusz
Szatkowski


Poniedziałek – 27 października

7.00 –

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 28)

18.00 – + Zygmunt (25 r.śm.), Wanda, Anna, Stanisław

Wtorek – 28 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 29)

18.00 – + Ks. Tadeusz i zmarli z rodziny

18.00 – + Aleksandra Karnol (30 r.śm.)

Środa – 29 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 30 - ostatnia)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 30 października

7.00 –

18.00 – + Olga, Stanisław Prokura i zmarli z rodziny

Piątek – 31 października

7.00 –
18.00 – + Marian Hromiak – int. z pogrzebu
18.00 – + Kazimierz Krempa i rodzice obojga stron


Sobota – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00 – Za Parafian

9.30 – + Bronisława, Feliks, Ryszard, Stanisława Nowosielscy, Jadwiga, Jan, Wiktor

11.00 – + Maria, Eugeniusz, Małgorzata i zmarli z rodzin obojga stron

12.30 – UROCZYSTOŚCI NA CMENTARZU

18.00 –



XXIX Niedziela Zwykła – 19 października

8.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 20)

9.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigi i Michała 55. r. ślubu

11.00 – Za Parafian

12.15 – + Władysława Paczkowska (1 r.śm.), siostra Janina, ojciec Mieczysław, dziadkowie: Rozalia i Andrzej

18.00 – + Maria Majsterkiewicz (1 r.śm.), zmarli z rodziny Majsterkiewicz i Mistrzak


Poniedziałek – 20 października


7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 21)

18.00 – + Franciszek Tomczyk (6 r.śm.), rodzice obojga stron oraz Agnieszka

18.00 – + Józefa Calik (2 r.śm.)





Wtorek – 21 października

7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 22)

18.00 – + Krystyna Hromiak – int. od sąsiadów

Środa – 22 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 23)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 -  Z okazji 29. urodzin Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – int. od rodziców i babci

Czwartek – 23 października

7.00 – + Rodzice: Michalina i Józef Tomczyk i zmarli z rodziny

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 24)

18.00 – + Edmund Głodowski (5 r.śm.), Edwin Głodowski –
int. od rodziny

Piątek – 24 października

7.00 – + Marian (41 r.śm.), Franciszka oraz za braci i siostry
18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 25)
18.00 – + Bogusława (1 r.śm.) i zmarli z rodziny


Sobota – 25 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 26)

18.00 – Z okazji urodzin o boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Alicji

18.00 – 40. r. ślubu Anny i Mieczysława z podziękowaniem za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę MB


XXVIII Niedziela Zwykła – 12 października

8.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 13)

9.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Ireny i Jana w 30. r. ślubu

11.00 – + Jan Koryzma (1 r.śm.)

12.15 – + Z rodziny Paszkowskich i Woźniaków

18.00 – + Edward, Kamila i rodzice obojga stron

Poniedziałek – 13 października

7.00 – + Jan (15 r.śm.) oraz zmarli z rodziny

18.00 – + Maria Grześkiewicz – intencja z pogrzebu

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 14)

Wtorek – 14 października

7.00 – +Bronisława Tomczyk (gr. 15)

7.00 – + Edwin Chmielewski

16.00 – W intencji nauczycieli i wychowawców

18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę MB Różańcowej dla II Róży i ich rodzin

18.00 – Dziękczynna za dar życia z prośbą o dalsze łaski

Środa – 15 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 916

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – Z okazji 60. urodzin Marioli z prośbą o Boże
błogosławieństwo i potrzebne łaski – int. od męża z dziećmi

Czwartek – 16 października

7.00 – + Rodzice: Emilia i Adam Krzaczek, Małgorzata i Władysław Gruchot oraz zmarli z obojga stron

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 17)


18.00 – + Narcyz w dniu urodzin

Piątek – 17 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 18)
18.00 – + Bogdan (4 r.śm.), Anna, Halina, Kazimierz,
Dariusz Perkowscy
18.00 – + Władysław Urbańczyk – intencja z pogrzebu

Sobota – 18 października

7.00 – + Krystyny Bernatowicz – int. od koleżanek i kolegów z pracy

18.00 – + Z rodziny Ksiądz, Zielińskich i rodzeństwo obojga stron

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 19)



XVII Niedziela Zwykła – 5 października

8.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 6)

9.30 – + Józef Pietrucha (28 r.śm.), Zbigniew i z rodziny Pietruchów i Złotogórskich

11.00 – Za Parafian

12.15 – + Albert Barszczewski (20 r.śm.), Tadeusz Królewiński (16 r.śm.) i zmarli z rodziny

18.00 – + Marianna Borkowska, dzieci i rodzice – int. od dzieci i
rodzeństwa; Danuta Czerwińska – int.


Poniedziałek – 6 października

7.00 – + Jadwiga, Wincenty, Czesław – int. od córki

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 7)

Wtorek – 7 października

7.00 –

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 8)

18.00 – + Tadeusz Harhala (1 r.śm.) i zmarli z rodziny

Środa – 8 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 9)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Czwartek – 9 października

7.00 – + Jan Bednarz (4 r.śm.), żona Stefania i rodzice obojga stron

18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 10)

18.00 – + Jerzy Nasiadka – intencja z pogrzebu

Piątek – 10 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 11)
18.00 – + Maria (13 r.śm.), Eugeniusz, Małgorzata i zmarli z rodziny
18.00 – + Wiesław Kokaszyński – intencja z pogrzebu

Sobota – 11 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 12)

18.00 – Za Parafian

18.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Pawła w 10 r.ślubu oraz dla Krystyny i Henryka w 35 r.ślubu



XXVI Niedziela Zwykła – 28 września 


8.00 – + Zygmunt, Marek, Zbigniew Suckiel
9.30 – + Helena (2 r.śm.) i Edmund
11.00 – + Jarosław Wołoszyn (1 r.śm.)
12.15 – FESTYN PARAFIALNY
18.00 – + Jan Wiśniewski
Poniedziałek – 29 września – Odpust Parafialny
7.00 – + Katarzyna, Michał Słysz
10.00 – Dziękczynna za 18. lat Odnowy w Duchu Świętym w naszej Parafii
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej Parafii – int. Rycerstwa św. Michała Archanioła
Wtorek – 30 września
7.00 – + Rodzice obojga stron: Maria, Zygmunt, Irmina, Stanisław, rodzeństwo i z rodziny
18.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 1)
18.00 – + Florianna Zajączkowska – int. z pogrzebu

Środa – 1 października
7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 2)
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Żywych Róż

I Czwartek – 2 października
7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 3)
18.00 – + Władysław Owczarz (3 r.śm.)

I Piątek – 3 października

7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr. 4)
18.00 – Z okazji imienin córki o Boże błogosławieństwo i opiekę MB w całym jej życiu i powołaniu
Sobota – 4 października
7.00 – + Bronisława Tomczyk (gr 5)
18.00 – + Czesława Wojtkowska (2 r.śm.)

 

XXV Niedziela Zwykła – 21 września

8.00 – + Edwin Chmielewski – int. od rodziny Piaseckich, Gudaniec, Pietrowskich, Krebsztul, Kubackich

9.30 – O miłosierdzie Boże dla Anny, Bazylego, Marii,
Anny, Wacława i zm. z ich rodzin

11.00 – Za Parafian

12.15 – + Czesław WILHELM (1 r.śm.), Stanisław Skoczyk (2 r.śm.)

18.00 – + Erwin Hoffmann


Poniedziałek – 22 września

7.00 –

18.00 – + Maciej Hromiak (4 r.śm.) i zmarłych z rodziny

Wtorek – 23 września

7.00 –

18.00 –

Środa – 24 września

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – Za uczestników pielgrzymki do Częstochowy


Czwartek – 25 września

7.00 –

18.00 – + Marian Guzierowski – int. od rodziny

Piątek – 26 września

7.00 – + Bogusława (11 m-c), Mirosław i Henryk
18.00 – + Anna, Tymoteusz, Maria, Piotr, Michał Krajnik
18.00 – + + Marian Guzierowicz – intencja z pogrzebu


Sobota – 27 września

7.00 –

18.00 – + Irena i Kazimierz Szeremeta; Anna i Edmund Bernchard


XXIV Niedziela Zwykła – 14 września – Podwyższenia Krzyża Świętego
8.00 – + Mateusz (7 r.śm.), rodzice obojga stron 


9.30 – + Romanina, Stanisław, Zenon i za ich rodziców


11.00 – W 50. urodziny syna i 25 lat jego małżeństwa, rodzice dziękują za otrzymane przez niego łaski Boże, proszą o dalsze błogosławieństwo oraz nieustającą opiekę Matki Bożej na dalsze lata przykładnego życia małżeńskiego i osobistego


12.15 – + Tadeusz (14 r.śm.)


18.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik

Poniedziałek – 15 września – MB Bolesnej 


7.00 – O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla ks. Radosława – int. Odnowy


18.00 – + Henryka Zawada – intencja z pogrzebu


18.00 – + Kazimierz Jaguścik i rodzice obojga stron

Wtorek – 16 września
7.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zofii
18.00 – + Narcyz Janiszewski – int. od Janiny Żak z Łodzi
18.00 – + Bogusława i Mirosław z okazji 35 r. ślubu

Środa – 17 września
7.00 –
18.00 – W intencji uczestników nowenny
18.00 – 40-lecie ślubu Albiny i Ryszarda (dziękczynno – błagalna)

Czwartek – 18 września – św. Stanisława Kostki
7.00 –
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marioli – int. od męża i dzieci

Piątek – 19 września

7.00 –
18.00 – + Karol (8 r.śm.), Grzegorz, Urszula, Ewa
18.00 – + Anna Chodecka (6 r.śm.), Aleksander


Sobota – 20 września
7.00 –
18.00 – + Maria, Konrad, Jan, Leonard, Zofia, Jan
18.00 – + Bronisław (26 r.śm.), z rodziny: Zajączkowskich, Kuczyńskich oraz Ryszard i Mariusz


XXIII Niedziela Zwykła – 7 września

8.00 – O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Św. dla Pawła w 15-te urodziny

9.30 – + Teresa (15 r.śm.), Wiesław i rodzice obojga stron

11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana w 1. urodziny oraz dla rodziców Karoliny i Michała w 4. r.ślubu

12.15 – + Anna, Aniela, Bronisław, Tadeusz z rodziny Sewastynowicz

18.00 – + Irena i Stanisław Wudarczyk i rodzice obojga stron


Poniedziałek – 8 września


7.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla ks. Radosława w dniu imienin

18.00 – + Józef (22 r.śm.) i Feliksa (ona)

18.00 – + Edwin Chmielewski – int. od rodziny Grabowskich z Oświęcimia


Wtorek – 9 września

7.00 – + Petronela Babicka i zmarli z rodziny

7.00 – + Jarosław Wołoszyn (1 r.śm.)

18.00 – + Narcyz Janiszewski – int. od sąsiadów z ul. Okrzei

18.00 – + Piotr Ciesielski – int. od sąsiadów JP II nr 9


Środa – 10 września

7.00 – + Sieroża z okazji urodzin

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Grażyny – int. od
koleżanek ze Służby Zdr.


Czwartek – 11 września

7.00 – + Małgorzata (1 r.śm.), Maria, Eugeniusz i zmarli z rodziny

18.00 – + Bolesław Glinecki

18.00 – + Wacław, Marian, Ewa, Stanisław

Piątek – 12 września

7.00 – 

18.00 – + Ewa Bagińska – intencja z pogrzebu
18.00 – + Leontyna i Edward Porowscy i zmarli z rodziny Gajewskich


Sobota – 13 września

7.00 – + Teresa i Kazimierz Sosnowscy

16.00 – ślubna

18.00 – + Za Parafian - chrzty



XXII Niedziela Zwykła – 31 sierpnia

8.00 – + Robert Kozłowski (18 r.śm.) i rodzice z Kozłowskich i Gąciarków

9.30 – + Ryszard Szczepanowicz (14 r.śm.), rodzice i siostra

11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stanisławy w 80-te urodziny

12.15 – Za Parafian

18.00 – + Maria (11 r.śm.), Krzysztof (3 r.śm.) Wojtanowicz




Poniedziałek – 1 września

7.00 –

8.00 – Za uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół w Karlinie

9.00 – Za uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Karlinie

18.00 – Dziękczynna Panu Bogu za całe życie


Wtorek – 2 września

7.00 –

18.00 – 40-lecie ślubu Ryszarda i Albiny (dziękczynno – błagalna)


Środa – 3 września

7.00 – + Jadwiga Lorkiewicz (1 r.śm.)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – Z okazji urodzin wnuczek: Amelia, Alicja, Zuzanna, Kinga, Aleksandra oraz o błogosławieństwo w roku szkolnym


I Czwartek – 4 września

7.00 –

18.00 – + Władysław Michalkiewicz (6 r.śm.), rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18.00 – + Edwin Chmielewski – int. od rodziny Zima z gór


I Piątek – 5 września


7.00 – + Bolesław Lorkiewicz (16 r.śm.)


18.00 – O łaski Boże dla dzieci w rozpoczętym roku szkolnym – int. GMB


18.00 – Z okazji ślubu wnuczki Martyny z Grzegorzem o łaski Boże i opiekę MB



I Sobota – 6 września

7.00 – + Franciszek Burszta – intencja z pogrzebu

18.00 – + Jakub Wójcik (18 r.śm.), Wacława i zmarli z rodziny

18.00 – + Józef Jacykowski (26 r.śm.)



XXII Niedziela Zwykła – 24 sierpnia

 

8.00 – + Maria, Michał, Antoni, Julian, Władysław, Feliksa

 

9.30 – + Dziadkowie obojga stron i wujek

 

11.00 – + Arkadiusz (18 r.śm.), Zdzisław

 

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 25

 

Poniedziałek – 25 sierpnia

 

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 26)

 

18.00 – O boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Grażyny i Haliny

 

Wtorek – 26 sierpnia

 

7.00 – + Bogusława (10 m-c) i zmarli z rodziny

 

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 27) 18.00 –

 

Środa – 27 sierpnia

 

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 28)

 

18.00 – W intencji uczestników nowenny

 

18.00 – W intencji ks. Ludwika Musiała z okazji imienin – int. Grup Paraf.

 

Czwartek – 28 sierpnia

 

7.00 – + Z rodziny Paszkowskich i Woźniak

 

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 29)

 

18.00 – + Halina Ślubowska – int. od rodziny Gołba i Głąb z Miejsca

 

Piątek – 29 sierpnia

 

7.00 – + Paweł Szczepanik

 

18.00 – + Kazimiera Chojnowska ( gr. 30 – ostatnia)

 

18.00 – + Narcyz Janiszewski – int. od siostry Krystyny Stachowicz z rodziną

 

Sobota – 30 sierpnia

 

7.00 – + Maria, Elżbieta, Andrzej, rodzice obojga stron i rodzeństwo

 

18.00 – + Zygmunt (33 r.śm.) i zmarli z rodziny

 

18.00 – + Piotr (10 r.śm.)

 

XIX Niedziela Zwykła – 17 sierpnia

8.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr.18)

9.30 – + Jozef Suchowierski (3 r.śm)

11.00 –

18.00 – + Stanisław (32 r.śm.) zmarłych rodziców i rodzeństwo oraz Irena, Regina, Romuald


Poniedziałek – 18 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 19)

18.00 – + Marian Wacławę Borkowskich int. od córki

Wtorek –19 sierpnia

7.00 – + Antonina Mielnik

18.00 – + Bolesław Zdzisław i rodziców obojga stron

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 20)


Środa – 20 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 21)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

I Czwartek – 21 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 22)

18.00 – + Edwin Chmielewski – int. z pogrzebu


Piątek – 22 sierpnia

7.00 –
18.00 - + Kazimiera Chojnowska (gr. 23)
18.00 - + Zenon Grzech – int. z pogrzebu

Sobota – 23 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 24)

18.00 – + Piotr (14 r.śm) i zmarłych rodziców obojga stron

18.00 – + Jan Rodak int. z pogrzebu



XIX Niedziela Zwykła – 10 sierpnia

8.00 – + Paweł (18r.śm) Jan Andruszko

9.30 – + Kazimiera Chojnowska (gr.11)

11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marian w 60-te urodziny – int. od żony i dzieci

18.00 – + Zygmunt Gruchot (9 r.śm.), i zmarłych rodziców i rodzeństwo z obojga stron


Poniedziałek – 11 sierpnia

7.00 – + Daniel Buła (13r.śm)

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 12)

18.00 – + Halina Ślubowska – int. z pogrzebu

Wtorek –12 sierpnia

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wiktorii

18.00 – + Narcyz Januszewski – int. z pogrzebu

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 13)


Środa – 13 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 14)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jakuba w 3-cie urodziny i Jego rodziców

I Czwartek – 14 sierpnia

7.00 – + Telesfor Baranowski – int. od żony

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 15)

18.00 – + Maria (1r.śm) i zmarłych rodziców z obojga stron

Piątek – 15 sierpnia

7.00 – + Maria i Eugeniusz i zmarłych z rodziny z obojga stron


9.30 – + Jan Bochniak (10r.śm) zmarłą żonę Zdzisławę i zmarłych rodziców i braci


11.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 16)
18.00 - + Maria, Błażej Mazurek, Robert Sobkowicz i zmarłych z rodziny Sobkowiczów


Sobota – 16 sierpnia

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jolanty i Jerzego w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeńskiego

18.00 – + Ryszard (15r.śm) i zmarłych Edward, Mariusz, Bronisław

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 17)



XVIII Niedziela Zwykła – 3 sierpnia

8.00 – Dziękczynno – błagalna w intencji Natalii z okazji 80. urodzin i imienin – int. od przyjaciółki

9.30 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 4)

11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ani w 18-te urodziny

18.00 – + Maria Chomicka (15 r.śm.), Zbigniew i Iwona Chomiccy

Poniedziałek – 4 sierpnia

7.00 – Za zniewolonych alkoholizmem i o nawrócenie dla nich – int. Odnowy w Duchu Św.

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 5)

18.00 – + Halina Ślubowska – int. od Rozalii z Miejsca

Wtorek – 5 sierpnia

7.00 – + Janina Bernecka

18.00 – O miłosierdzie Boże dla śp. Marii i Antoniego i zmarłych z ich rodzin

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 6)


Środa – 6 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 7)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – Z podziękowaniem za pracę w naszej parafii ks. Sebastianowi – int. Grup Paraf.

I Czwartek – 7 sierpnia

7.00 – O zdrowie dla Krzysztofa i opiekę Matki Bożej

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 8)

18.00 – + Z rodziny Reszczyńskich, Madejskich, Snoch


Piątek – 8 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 9)


18.00 – O błog. Boże i opiekę MB dla Mirosława w 50-te urodziny i dla Nicol w 18-te ur.


18.00 – O trzeźwość dla Narodu Polskiego i w naszej Parafii – int. GMB


Sobota – 9 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 10)

18.00 – Za Parafian - chrzty



XVII Niedziela Zwykła – 27 lipca

8.00 – Dziękczynna w 50-te urodziny Wiolety

9.30 – 60. urodziny Grażyny – int. dziękczynno - błagalna

11.00 – 35. r. ślubu Marka i Elżbiety

18.00 – + Bronisława i Józef Tomczyk


Poniedziałek – 28 lipca 


7.00 – + Dominika, Anastazja i Anastazja Paczos oraz Agnieszka

18.00 – + Anna Matczak, Anna Płatosz oraz z rodzin
obojga stron

18.00 – + Halina Ślubowska – int. od rodziny Anny Szarek z Miejsca

Wtorek – 29 lipca

7.00 –

18.00 – Za Waldemara i Izabelę oraz Huberta – dziękczynna z prośbą o dalsze łaski

Środa – 30 lipca

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – 15. r. ślubu Agnieszki i Krzysztofa oraz 15 urodziny Natalii

Czwartek – 31 lipca

7.00 –

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 1)

18.00 – + Jan Wapniarski (11 r.śm.), Danuta i rodzeństwo

I Piątek – 1 sierpnia

7.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 2)

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana w 80-te urodziny

I Sobota – 2 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Kazimiera Chojnowska (gr. 3)



XVI Niedziela Zwykła – 20 lipca

8.00 -  + Bogdan (12 r.śm.), Stanisław, Bogusława, Mirosław Brzeziccy

9.30 – 80. urodziny Jadwigi Lewandowskiej – int. dziękczynno - błagalna

11.00 – Za Parafian

18.00 – + Józef Ciuła (3 r.śm.)



Poniedziałek – 21 lipca

7.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Izabeli 25. urodziny – intencja od rodziców

18.00 – + Rodzice: Łukasz i Felicja Kaczmarek, rodzeństwo i mąż Władysław Stańczyk

18.00 – + Halina Ślubowska – int. od rodziny Ciupek z
Miejsca

Wtorek – 22 lipca

7.00 – + Stanisław Jas (4 r.śm.)

18.00 – 80-te urodziny Tadeusza – int. dziękczynno –błagalna – int. od żony

Środa – 23 lipca

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – O zdrowie dla Grażyny

Czwartek – 24 lipca

7.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Pawła

18.00 – + Janusz Jasiński – int. z pogrzebu

18.00 – + Czesław Figurski (33 r.śm.)


Piątek – 25 lipca

7.00 – + Jadwiga (15 r.śm.), Czesław i zmarli z rodziny


18.00 – + Bogusława (9 m-c), Władysław (4 r.śm.) i zmarli z rodziny
18.00 – + Mieczysław, Ryszard, Andrzej i Krzysztof

Sobota – 26 lipca

7.00 – + Anna, Tymoteusz, Michał, Maria,
Piotr Krajnik

18.00 – + Rodzice: Anna i Marcin Kruk


XV Niedziela Zwykła – 13 lipca

8.00 + Stefan Niciński (22 r.śm.), rodzice i brat

9.30 – + Krzysztof Znyk (18 r.śm.)

11.00 – + Rodzice: Stefania i Kazimierz oraz wszyscy zmarli z rodziny

18.00 – + Rozalia i Romuald oraz rodzice obojga stron

Poniedziałek – 14 lipca

7.00 – + Alina Figurska (25 r.śm.)

18.00 – + Teresa Malinowska i jej mąż – int. od sąsiadów z klatki

Wtorek – 15 lipca

7.00 –

18.00 – + Henryk z racji urodzin i imienin i zmarli rodzice obojga stron

Środa – 16 lipca

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – O łaskę zdrowia dla Grażyny

Czwartek – 17 lipca

7.00 –

18.00 – + Adam Szczepaniak – int. z pogrzebu

18.00 – + Z rodziny Jankowskich: Eufemia, Franciszka, Maksymilian, Bogumiła, Jan, Kazimierz


Piątek – 18 lipca

7.00 –
18.00 - + Z rodziny Kwiatków
18.00 – + Halina Ślubowska – int. od rodziny Jana Biela z Miejsca

Sobota – 19 lipca

7.00 –

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dniu 50. urodzin dla Lidii – int. od Matki Chrzestnej i Mamy



XIV Niedziela Zwykła – 6 lipca

8.00 - + mąż Stefan, syn Józef z rodziny Kolczyńskich i rodziców Wowowiejskich

9.30 – + Grzegorz Semenowicz (9 r.śm.), Alfred Bagiński (20 r.śm.)

11.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla mamy – int. dzieci

18.00 – + Wacław Ratalewski (2 r.śm.)

Poniedziałek – 7 lipca

7.00 –

18.00 – + Teresa Malinowska – int. z pogrzebu

18.00 – + Waldemar Tołodziecki

Wtorek – 8 lipca

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla
Elżbiety – int. Odnowy w D.Św.

18.00 – + Jerzy Warpachowicz, Jan, Maria i Bronisław Niewiadomscy

Środa – 9 lipca

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 10 lipca

7.00 – + Antoni i Wiktoia Sycz oraz Emil i Józefa
18.00 – + Katarzyna Słysz i zmarli z rodziny

Piątek – 11 lipca

7.00 –
18.00 -+ Józef Kozorowski – intencja z pogrzebu
18.00 – + Jolanta Kalika (4 r.śm.)


Sobota – 12 lipca

7.00 –

18.00 – Za Parafian - chrzty




XIII Niedziela Zw. – 29.06.14 r. – św. św. Piotra
i Pawła

8.00 – + Jan Pietrowski – int. od rodziny Piaseckich, Tomaszewskich, Kaniowskich i Karola

9.30 – + Władysława, Jan, Stanisław i zmarli rodzice

11.00 – + Władysław (1 r.śm.)

12.15 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Marka z okazji 40 urodzin z prośbą o dalsze
łaski

18.00 – + Mieczysław Pacek (33 r.śm.)


Poniedziałek – 30 czerwca

7.00 – + Kazimiera, Władysława i zmarli rodzice

18.00 – + Maciej Walicki (4 r.śm.)

18.00 – + Maria Dolacińska (pół roku po śmierci)

Wtorek – 1 lipca

7.00 – + Zdzisław Figurski (43 r.śm.)

18.00 – + Eleonora Malinowska (7 r.śm.)

Środa – 2 lipca

7.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny

18.00 – W intencji uczestników nowenny


I Czwartek – 3 lipca

7.00 – O zdrowie dla córki Grażyny

18.00 – + Natalia Kosidło (10 r.śm.) i Andrzej (27 r.śm.) i zmarli z rodziny

I Piątek – 4 lipca

7.00 –
18.00 – Za dzieci szkolne o godne przeżycie z Bogiem wakacji – int. GMB

I Sobota – 5 lipca

7.00 –

18.00 – 30. rocznica ślubu Stanisławy i Andrzeja



XII Niedziela Zwykła – 22.06.14 r.


8.00 – + Edward Matysek (15 r.śm.), Henryk (59 r.śm.)

9.30 – + Jan Bolebrzuch (8 r.śm.)

11.00 – Za Parafian

12.15 – + Wanda Rzeszut (2 r.śm.) i zmarli rodzice obojga stron

18.00 – + Jan Szczepanowicz (15 r.śm.), Stanisław Filikowski, Rozalia i Jan Żmuda

Poniedziałek – 23 czerwca

7.00 – + Józef Drozdek (9 r.śm.)

18.00 – 5 rocznica ślubu Hanny i Sebastiana 4 urodziny Julii i    1 urodziny Macieja


Wtorek – 24 czerwca – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

7.00 – + Jan i Władysława

18.00 – + Ewa Ralcewicz – intencja z pogrzebu

18.00 – + Józef Mazur – intencja z pogrzebu


Środa – 25 czerwca

7.00 – + Wanda Rzeszut (2 r.śm.) i rodzice obojga stron

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków VI Róży i ich rodzin


Czwartek – 26 czerwca

7.00 – + Bogusława Brzezicka (8 m-c), Mirosław, Henryk i zmarli dziadkowie

18.00 – + Bolesław Gliniecki ( 2 r.śm.)

18.00 – + Z rodziny Jacykowskich: Władysław, Antonina, Karol, Józef i z rodziny Sacharczuk: Stanisław, Rozalia, Kazimierz, Henryka

Piątek – 27 czerwca – uroczystość NSPJ

7.00 – 18.00 - GMB
18.00 - + Alfons Narloch (11 r.śm.), Ewa Kiepuszewska (17 r.śm.)

Sobota – 28 czerwca

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Emilii – int. Odnowy w Duchu Św.

18.00 – + Jan Tomczyk (17 r.śm.) i zmarli z rodziny Tomczyków

18.00 – + Stanisława, Genowefa, Adam, Marian, Zdzisław, Piotr z rodziny Leszczewskich i Roman Falkiewicz



Niedziela – Trójcy Przenajświętszej – 15.06.14 r.

8.00 – + Ewa, Andrzej,
Krzysztof z rodziny Klepuszewskich

9.30 – + Elżbieta (1 r.śm.) i
Romuald Madejsza

11.00 – + Wojciech Mazurek,
Krystyna Czerniec i rodzice obojga stron

11.00 – Za Parafian - chrzty

12.15 – + Helena i Władysław
Succy w 11 r.śm.

18.00 – + + Józef (30 r.śm.) – int. od dzieci





Poniedziałek – 16
czerwca





7.00 – Dziękczynna z prośbą
o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Aliny z racji urodzin i imienin

18.00 – + Eugeniusz Strychalski (8 rśm.)

18.00 – + Irena Bolebrzuch –
int. z pogrzebu





Wtorek – 17 czerwca

7.00 –

18.00 – O Boże
błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Wigłowskich i Sipowicz

18.00 – W dniu imienin Aliny – int. Odnowy w Duchu Świętym







Środa – 18 czerwca

7.00 –

18.00 – W intencji
uczestników nowenny

18.00 – O łaski potrzebne do kroczenia w życiu dobrą drogą dla Dawida







Czwartek – 19 czerwca –
Uroczystość Bożego Ciała

8.00 – + Feliksa i Józef

9.30 – + Stefania Niedźdiwcka – int. od
sąsiadów i przyjaciół

Amfiteatr – W intencji
budowniczych i ofiarodawców procesji Bożego Ciała

18.00 – + Halina Niedzielska – int. z
pogrzebu








Piątek – 20 czerwca






7.00 – + +
Teresa i Bolesław Dura
18.00
– + Barbara i Ryszard Pełkowie
18.00 - + Barbara Bąkowska-Dobek, Eugenia i
Władysław Bąkowscy







Sobota – 21 czerwca

7.00 –

18.00 – + Czesława, Janusz,
Edward Wojtkowscy

18.00 – + Andrzej Tomczyk (2 r.śm)



Niedziela – Zesłanie Ducha Świętego – 8.06.14 r.

8.00 – + Zofia Piasecka (10 r.śm.) i z rodziny Romańskich

9.30 – + Joanna

11.00 – + Kamila (17 r.śm.), Edward i rodzice obojga stron

12.15 – + Maria Harhala (32 r.śm.)

18.00 – + Edward Zołotucho


Poniedziałek – 9 czerwca – NMP Matki Kościoła

7.00 – W dniu imienin Bogusława (on) – int. Odnowy w Duchu Świętym

9.00 – Za Parafian

18.00 – + Melania i Danuta

18.00 – + Zygmunt Witkowski, syn Tadeusz Witkowski (2 r.śm.) i rodzice obojga stron

Wtorek – 10 czerwca

7.00 – + Eugeniusz Staszewski i rodzice obojga stron:
Stanisława i Michał oraz Tekla i Piotr Chudziccy

18.00 – + Leokadia Radziejewska i brat Józef Strychalski

18.00 – + Nina Gniadecka – intencja z pogrzebu


Środa – 11 czerwca

7.00 – + Katarzyna Słysz (3 r.śm.) i zmarli z rodziny

18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 12 czerwca

7.00 –

18.00 – + Michał, Bronisława, bracia: Edward, Julian, Tadeusz, Włodzimierz oraz mąż Zenon

18.00 – + Maria Mazurek – intencja z pogrzebu



Piątek – 13 czerwca – Dzień fatimski

7.00 – 18.00 - + Teresa Fiszer (5 r.śm.) i śp. Józef, Leszek, Łucja, Emilia, Stanisław oraz Wiesław Bialik i Mieczysław Pogorzelski


18.00 - + Zdzisław Łukaszewicz (41 r.śm.) i za wnuka Krzysztofa


Sobota – 14 czerwca

7.00 – + Antonina Skórska i Stanisław Skórski

18.00 – Za Parafian

18.00 – Elżbieta i Grzegorz Bronikowscy – 25-lecie małżeństwa – int. od dzieci i rodziców



Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie – 1.06.14 r.

8.00 – + Feliksa, Karol, Bolesław

9.30 – + Edmund (29 r.śm.) i Helena Wiśniewscy

11.00 – + Ryszard, Andrzej Nyc oraz zmarli rodzice i bracia

12.15 – W intencji SKC

18.00 – + Józef Dorabiała (18 r.śm.) i rodzice obojga stron


Poniedziałek – 2 czerwca

7.00 –

17.00 – Pro se ipso

Wtorek – 3 czerwca

7.00 –

18.00 – + Daniel Budnik (15 r.śm.)

18.00 – + Michał Kuchar (11 r.śm.), zmarli rodzice obojga stron i mama Zofia

Środa – 4 czerwca

7.00 –

18.00 – Dziękczynna za 3 lata kapłaństwa ks. Marka – int. grup parafialnych

18.00 – W intencji uczestników nowenny


I Czwartek – 5 czerwca

7.00 –

18.00 – O zdrowie dla żony Emilii i potrzebne łaski dla całej rodziny

I Piątek – 6 czerwca

7.00 – 18.00 - Intencja GMB
18.00 - + Łucja Brzozowska (12 r.śm.) i Krzysztof


I Sobota – 7 czerwca

7.00 – + Tomasz Semenowicz, Anna i rodzice

18.00 – Za Parafian



VI Niedziela Wielkanocy – 25.05.14 r.

 

 8.00 – + W kolejną r. śm.: Roman i Anna Pacuła, Danuta Leśniewska, Stanisław Stabach

 

9.30 – O błogosławieństwo Boże w małżeństwie Agnieszki i Grzegorza

 

11.00 – 19. urodziny Marty i 30. urodziny Justyny

 

12.15 – + Regina Figa (8 r.śm.), Edward (11 r.śm.) oraz z rodzin obojga stron 18.00 – + Janina i Tadeusz Pioś

 

Poniedziałek – 26 maja

 

7.00 – Dziękczynna za narodziny dziecka z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Iwony i Tomasza oraz dla wszystkich ich dzieci

 

18.00 – + Bogusława (7 m-c), Stanisław (50 r.śm.)

 

18.00 – + Władysław Kołodziej i rodzice: Maria i Franciszek

 

Wtorek – 27 maja

7.00 – 18.00 – + Agnieszka Wojciechowska (20 r.śm.) – int. od chrześniaka Wojciecha

18.00 – + Robert Jacek Chamera (13 r.śm.) i z rodziny Machniów

 

Środa – 28 maja

 

7.00 – 18.00 – Dziękczynna za 53 lata kapłaństwa ks. Ludwika Musiała

 

18.00 – W intencji uczestników nowenny

 

Czwartek – 29 maja

7.00 – 18.00 – Podziękowanie Trójcy Świętej za szczęśliwą operację i trwałe jej owoce

18.00 – 4 ur. Bartosza oraz o pomyślność dla Szymona i rodziców

 

Piątek – 30 maja

7.00 – Za Sławomira w 31 rocznicę urodzin

18.00 – Dziękczynna za 5 lat kapłaństwa ks. Sebastiana

 

Sobota – 31 maja

7.00 – 18.00 – + Adam i Michalina, Stanisława, Stefan Krysiak

 

 18.00 – + Julia Matysiak (7 r.śm.)

 

V Niedziela Wielkanocy – 18.05.14 r.


8.00 – + Janina Żukowska (6 r.śm.), rodzice i brat

9.30 – + Maria, Elżbieta i zmarli z rodziny

11.00 – Za Parafian

12.15 – I Rocznica Komunii Świętej

18.00 – + Kazimierz Michałka (16 r.śm.),

Piotr Michałka (10.śm.)


Poniedziałek – 19 maja

7.00 –

17.00 – Bierzmowanie – J.E. ks. bp Edward Dajczak



Wtorek – 20 maja

7.00 –

18.00 – + Leon (1 r.śm.), Brygida (5 r.śm.), Albert, Marek, rodzice i dziadkowie obojga stron

18.00 – + Jan i Helena (w rocznice śm.) i z rodzin obojga stron


Środa – 21 maja

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 22 maja

7.00 – O Boże błogosławieństwo i drowie dla
Heleny i jej rodziny z okazji imienin

18.00 – W intencji III Róży św. Ryty

18.00 – + Jarosław Wołoszyn


Piątek – 23 maja

7.00 – 


18.00 - + Roman Ziółkowski (2 r.śm.) i zmarli rodzice
18.00 – + Janina Zacharek – intencja z pogrzebu



Sobota – 24 maja

7.00 – + Julia (25 r.śm.)

18.00 – + Edward (14 r.śm.), Bronisław, Mariusz, Ryszard

18.00 – + Marianna i Czesław Najdzionek oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron



IV Niedziela Wielkanocy – 11.05.14 r.


8.00 – + Danuta, Jan Wapniarscy i szwagier Jacek Musiał

9.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusza Biernackiego z okazji 90. urodzin

11.00 – Uroczystość I Komunii Świętej

12.15 – + Natalia Stolarek ( 9 r.śm.) i mąż Mieczysław

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jacka w 15. urodziny

Poniedziałek – 12 maja

7.00 –

16.30 – + Jadwiga (2 r.śm.) i z rodziny Prokopowicz i
Szablińskich

18.00 – + Teresa Dobrzyniewska (3 r.śm.)





Wtorek – 13 maja

7.00 –

16.30 – + Andrzej Kornabis – intencja z pogrzebu

18.00 – + Andrzej Kogut – intencja z pogrzebu

Środa – 14 maja

7.00 – + Edward (70 r.śm.) i Leontyna (16 r.śm.) Porowscy

16.30 – + Stanisław Jaworski ( 26 r.śm.)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 15 maja

7.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Zosi i int. od Odnowy w D.Św.

16.30 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB w 85. urodziny

18.00 – + Ryszard Ostrowski ( 2 r.śm.)

18.00 – Za Pielgrzymujących do Skrzatusza

Piątek – 16 maja

7.00 – Dziękczynna w 31. urodziny Anny


16.30 -  + Kazimierz Pakalnicki (10 r.śm.) – intencja od sióstr
18.00 – + Bolesław (8 r.śm.), Helena, Władysław

Sobota – 17 maja

7.00 – + Eugeniusz Górecki z racji urodzin

18.00 – O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i opiekę MB dla ks. Proboszcza

18.00 – Dziękczynna za 40. lat życia z prośbą o dalsze łaski i
błogosławieństwo dla Małgorzaty i Marka oraz ich dzieci




III Niedziela Wielkanocy – 4.05.14 r.


8.00 – W intencji rodziny Pawlik

9.30 – O zdrowie dla dziadków: Józefy, Emiliana i Marii

11.00 – Za strażaków

12.15 – + Tadeusz Woś (1 r.śm.)

18.00 – + Marzena i Maria Płatosz

Poniedziałek – 5 maja

7.00 –

18.00 – + Zbigniew Pietrucha ( 1 r.śm.), Józef i zmarli z rodziny Pietruchów i Złotogórskich

Wtorek Wielkanocny – 6 maja

7.00 –

18.00 – + Irena i Leszek Sucharczuk

18.00 – + Bolesław i rodzice: Adela i Adolf


Środa – 7 maja

7.00 – O zdrowie syna i jego rodziny, o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w ich domu

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 8 maja

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne
łaski dla Elżbiety z okazji urodzin i dla Waldemara z okazji imienin – intencja od mamy

18.00 – + Mirosław (6 r.śm.), Bogusława, Bogdan, Stanisław Brzeziccy

18.00 – + Wacław (13 r.śm.), Wanda i zmarli rodzice

Piątek – 9 maja

7.00 – O Boże łaski dla Julii w 9-te urodziny


18.00 -+ Renata (15 r.śm.) i zmarli z rodziny


18.00 – Z okazji 6 ur. Antosia i 3 ur. Łucji i dla ich rodziców o zdrowie, opiekę MB i Boże błogosławieństwo

Sobota – 10 maja

7.00 –

11.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę św. Krzysztofa na cały sezon motorowy

18.00 – Za Parafian



Niedziela Miłosierdzia Bożego - 27.04.14 r.


8.00 – 40. rocznica ślubu Andrzeja i Grażyny

9.30 – + Franciszek Josz (22 r.śm.), rodzice obojga stron i brat Wacław

11.00 – Za członków CARITAS i ich darczyńców

12.15 – W intencjiolontariuszy SKC i wszystkich, którzy im pomagają

18.00 – + Ryszard Rosiak (14 r.śm.)

Poniedziałek – 28 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Tadeusz Woś ( 1 r.śm.)

18.00 – + Jadwiga Szukszta ( 9 r.śm.)


Wtorek Wielkanocny – 29 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Antoni Michalak ( 10 r.śm.)

18.00 – + Stanisław Buczek – intencja z pogrzebu

Środa – 30 kwietnia

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

I Czwartek – 1 maja

7.00 – + Janina Kwiatkowska (9 r.śm.) i zmarli z rodziny

10.00 – W intencji ludzi pracy

18.00 – + Wiktoria (4 r.śm.), Stanisław, Jadwiga, Aleksander, Jan, Bronisław

18.00 – + Urszula Michalak – intencja z pogrzebu

I Piątek – 2 maja 


7.00 – + Anna Lorkiewicz (28 r.śm.) i wszystkich zmarłych z rodziny

18.00 - GMB – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla przygotowujących się do I Komunii i bierzmowania
18.00 – + Marianna (16 r.śm.) i Baltazar Galwieło

I Sobota – 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

8.00 – + Aleksandra ( 3 r.śm.)

9.30 - + Piotr – intencja od dzieci i wnuków

11.00 – Za Ojczyznę i społeczność lokalną

18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Aleksandra w I urodziny



Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 20.04.14 r.


6.00 – Rezurekcja – za Parafian

9.30 – + Józefa (19 rśm.), Jan ( 8 r.śm.) Rowińscy

11.00 – 50-lecie Zenony i Zdzisława; 18-lecie Urszuli i Bogdana – int. od dzieci, wnuków i rodziców

12.15 – Za Parafian - chrzty

18.00 – + Jan Woś (13 r.śm.)

Poniedziałek Wielkanocny – 21 kwietnia

8.00 – + Stanisław Pawliński ( 18 r.śm.) i rodzice obojga stron

9.30 – Msza dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mamy Danuty z okazji 60. urodzin

11.00 – + Marian i rodzice obojga stron

12.15 – + Rodzice: Władysław i Natalia Długosz

18.00 – + Michalina (24 r.śm.) i Kazimierz Osińscy

Wtorek Wielkanocny – 22 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Franciszka i Marian oraz zmarłe rodzeństwo

Środa Wielkanocna – 23 kwietnia

7.00 – + Maria Szymańska (53 r.śm.), Władysław Szymański, Bernadetta Górecka

18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek Wielkanocny – 24 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Jerzy Borkowski, jego rodzice i rodzeństwo

18.00 – + Bogusława Brzezicka (6 m-c po śm.),

Mirosław (7 r.śm.)

Piątek Wielkanocny – 25 kwietnia

7.00 – +
Agnieszka Synoracka (21 r.śm.) oraz Stanisław i brat Stanisław
18.00 – O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla ks. Marka w dniu imienin – intencja od wszystkich grup
parafialnych


Sobota Wielkanocna – 26 kwietnia

7.00 – Pro se ipso

18.00 – + Marian Sawicki (12 r.śm.) i rodzice obojga stron

18.00 – + Marian Bielski (2 r.śm.)



Niedziela Palmowa – 13.04.14 r.

8.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Jerzego i Bożeny Piwowar w 27. r. ślubu

9.30 – + Janina, Irena,
Władysław, Andrzej Połujańscy

11.00 – Za Parafian –
procesja palmowa

12.15 – O Boże
błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Emilii w 50-te urodziny – int. od męża i
dzieci

18.00 – + Stefan Weich (24 r.śm.)





Wielki Poniedziałek
– 14 kwietnia





7.00 – + Michalina, Józef
Tomczyk i zmarli z rodziny

18.00 – + Bronisław (2
r.śm.), Zdzisława i zmarli z rodzin obojga stron







Wielki Wtorek – 15 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Zygmunt Sabat (1
r.śm.)

18.00 – + Krzysztof Kardas (3 r.śm.), Stanisława i Danuta Kardas







Wielka Środa – 16 kwietnia

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny







Wielki Czwartek – 17 kwietnia

19.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej – za kapłanów – intencja grup
modlitewnych








Wielki Piątek – 18 kwietnia
15.00
– DROGA KZRYŻOWA






19.00 – Liturgia
Meki Pańskiej







Wielka Sobota – 19 kwietnia

11.00 – 15.00 – Poświęcenie
pokarmów co pół godziny

21.00 – Liturgia Wigilii
Paschalnej – przynosimy paschaliki

Niedziela
Zmartwychwstania Pańskiego – 20.04.14 r.

6.00
– REZUREKCJA – Za Parafian

9.30
– + Józefa (19 r.śm.), Jan (8 r.śm.) Rowińscy

11.00 – 50-lecie Zenony i Zdzisława; 18-lecie
Urszuli i Bogdana – int. od dzieci, wnuków i rodziców

12.15 – Za Parafian – chrzty

18.00 -  + Jan Woś (13 r.śm.)



V Niedziela Wielkiego Postu – 6.04.14 r.

8.00 – + Jan (3 r.śm.),Paweł Andruszko i rodzice obojga stron

9.30 – + Janina Kłysz i zmarli z rodziny

11.00 – + Józef i Józefa Michałkiewcz

12.15 – + Z rodziny Bober i Szczuryk

18.00 – 15 r. śmierci Mamy i 15-te urodziny syna





Poniedziałek – 7 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Jadwiga, Józef Ćwirko, Stefan Andruszko

18.00 – + Kazimierz,Tadeusz, Elżbieta i rodzice z rodziny Harhala


Wtorek – 8 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Krystyna Michułko - int. od Kolegów i koleżanek z pracy (zmiana A)

18.00 – + Aleksander (42 r.śm.) i Józefa Pakalniccy, Chmielewscy Kazimierz i Zenon

Środa – 9 kwietnia

7.00 –

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych o Boże miłosierdzie – intencja VIII Róży

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 10 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Tadeusz Śliwa (2 r.śm.), Tadeusz Sikora i zmarli z rodziny


Piątek – 11 kwietnia

7.00 – 7.00 – 


17.00 – DROGA KZRYŻOWA ulicami miasta

18.00 – +
Stanisława Felińska (3 r.śm.), Szczepan (31 r.śm.), Krzysztof (5 r.śm.), Szczepanek (2 r.śm.)

Sobota – 12 kwietnia

7.00 –

18.00 – 48. r. ślubu Marii i Alfreda – o zdrowie, opiekę na każdy dzień dla małżonków, ich dzieci i wnuków

18.00 – Za Parafian



IV Niedziela Wielkiego Postu – 30.03.14 r.


8.00 – + Antoni, Maria,Julian, Władysław, Michał, Feliksa

9.30 – + Z rodziny Gromczyków,Jaworskich, Marczaków i Węgłowskich

11.00 – + Jan Koryzma

12.15 – + Andrzej Woś ( 3 r.śm.)

18.00 – O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego dla Katarzyny w 15. urodziny

Poniedziałek – 31 marca

7.00 –

18.00 – + Stanisław (16 r.śm.), Bogdan, Mirosław,
Bogusława Brzeziccy

18.00 – + Elżbieta Ostrowska (6 r.śm.)

Wtorek – 1 kwietnia - Rekolekcje

7.00 –

17.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny z okazji 75 urodzin

17.00 – Za Parafian – o owocne przeżycie rekolekcji wielkopostnych

Środa – 2 kwietnia - Rekolekcje

7.00 – + Stanisław Kwaśnik i zmarli z rodzin obojga stron

17.00 – W intencji uczestników nowenny

I Czwartek – 3 kwietnia - Rekolekcje

7.00 –

17.00 – + Barbara (12 r.śm.) i mąż Kazimierz (14 r.śm.)

17.00 – + Stefania Lech (40 dzień po śmierci)

I Piątek – 4 kwietnia – zakończenie Rekolekcji

7.00 –

17.00 - O dobre owoce rekolekcji i dobre przeżycie Świąt Wielkanocnych – int. GMB

17.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB dla Katarzyny i Artura w 15. r. ślubu oraz o łaski dla dzieci

I Sobota – 5 kwietnia

7.00 –

18.00 – + Michał Smukowski, Antoni Sapiere

18.00 – + Józefa, Aniela, Wacław, Stanisław z rodziny Juraszek



III Niedziela Wielkiego Postu - 23.03.14 r.

8.00 – + Bronisława, Józef Poreda i zmarli z rodziny

9.30 – + Jadwiga Bączyk (11 r.śm.)

11.00 – + Maria, Michał Bolebrzuch

12.15 – + Stefania Anusz

18.00 – + Bogusława Brzezicka z okazji 54. urodzin

Poniedziałek – 24 marca

7.00 –

18.00 – + Edwin Głodowski – intencja z pogrzebu

18.00 – + Krystyna Michułko - intencja z pogrzebu

Wtorek – 25 marca – Zwiastowanie Pańskie

7.00 –

10.00 – Podziękowanie Panu Bogu za 70 lat życia

18.00 – + Bogusława Brzezicka (5 m-c), Józefa

18.00 – + Janusz Ćwirko – intencja z pogrzebu

Środa – 26 marca

7.00 – + Bernadetta Górecka ( 6 r.śm.)

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 27 marca

7.00 –

18.00 – + Zygmunt Mostowski ( 1 r.śm.), Jerzy i zmarli z rodziny

18.00 – + Jadwiga, Marian Adamowicz i zmarli z rodziny

Piątek – 28 marca 


7.00 –


18.00 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze – intencja VII Róży

Sobota – 29 marca

7.00 –

18.00 – + Józef Ramus (17 r.śm.), Zdzisław Ramus

18.00 – + Stefania Lech (30 dzień po śmierci)

18.00 – + Janina (5 r.śm.), mąż Stefan i rodzice obojga stron


II Niedziela Wielkiego Postu – 16.03.14 r.


8.00 – + Józef i Feliksa
9.30 – + Wacław (8 r.śm.), Janub
11.00 – + Mariusz (12 r.śm.), Ryszard, Edward, Bronisław
12.15 – + Zofia Pilarczyk (1 r.śm.)
18.00 – + Stanisława (20 r.śm.), Leon i zmarłych rodziców i ich rodzeństwo
Poniedziałek – 17 marca
7.00 – Za rekolekcje parafialne – intencja Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – + Rozalia Aleksiuk – intencja z pogrzebu
18.00 – + Leszek Zagrodny – intencja z pogrzebu

Wtorek – 18 marca
7.00 –
18.00 – + Józef Ścibisz, Józef Grężawski
18.00 – + Artur Nowak (10 r.śm.), Krystyna, Zofia, Jan Nowak i śp. Z rodziny Sikora i Śliwa

Środa – 19 marca – uroczystość św. Józefa
7.00 – + Józef i zmarli z rodziny
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 20 marca
7.00 – + Stefan (21 r.śm.), zmarli rodzice obojga stron i śp. Helena, Stanisław Franczak
18.00 – + Rodzice: Józef i Józefa Wincenciak i zmarłe rodzeństwo
18.00 – + Józef Drozdek – intencja od Przyjaciół

Piątek – 21 marca
7.00 – 7.00 –
18.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Sobota – 22 marca
7.00 – + Grzegorz Michalak (8 r.śm.), Karol Lepiarz (7,5 r.śm.)
18.00 – + Urszula Bruzda (14 r.śm.) i zmarli z rodzin obojga stron
18.00 – + Wiesław, Teresa i rodzice obojga stron

 

I Niedziela Wielkiego Postu – 9.03.14 r.

8.00 – + Henryk Marciniak (15 r.śm.) i rodzice obojga stron

9.30 – + Katarzyna Łogin (4 r.śm.) – intencja męża i rodziny

11.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zosi Lorkiewicz w 4 urodziny

12.15 – + Maria, Mikołaj, Irena, Kazimierz Sułtan i Jan Werygo

18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Huberta (18 ur.)

Poniedziałek – 10 marca

7.00 –

18.00 – + Marzena i Maria Płatosz

18.00 – + Wiesław Bialik –intencja z pogrzebu

Wtorek – 11 marca

7.00 –

18.00 – + Wojciech Zarzycki ( 21 r.śm.) i zm. z rodziny; Anna i Wasyl Mróz i zm. z rodziny

18.00 – + Jan (15 r.śm.)

Środa – 12 marca

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 13 marca

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krystyny – int. Odnowy w Duchu Św.

18.00 – W intencji pap. Franciszka w I rocznicę wyboru

Piątek – 14 marca

7.00 –

18.00 – + Jan Łubianek (27 r.śm.), rodzice obojga stron i rodzeństwo

Sobota – 15 marca

7.00 –

18.00 – + Petronela Zołotucho (3 r.śm.)

18.00 – + Dorota Gruszczyńska – intencja od rodziców i dzieci



VIII Niedziela Zwykła – 2.03.14 r


8.00 – Krzysztof 17.rocznica urodzin

9.30 – + Danuta Kardas (30
r.śm.), Krzysztof Kardas

11.00 – + Dariusz Burszta
(19 r.śm.)

12.15 – + Stanisław
Urbańczyk (1 r.śm.)

18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Elwiry w 16
urodziny





Poniedziałek – 3
marca





7.00 – + Agnieszka i Andrzej
(16 r.śm.)

18.00 – + Ks. Tadeusz Korpusik

18.00 – + Stefania Butrym –
intencja z pogrzebu







Wtorek – 4 marca

7.00 –

18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB
dla Osadników







Środa Popielcowa – 5 marca

7.00 – + Janusz Ćwirko –
intencja Mietka Bujniewicza z rodziną

10.00 – + Marian (19 r.śm.)
i rodzice obojga stron: Adela, Aleksander, Katarzyna, Jan

16.30 – + Wiesław Jan
Sobolewski – intencja z pogrzebu

18.00 – O dobre przeżycie
Wielkiego Postu – int. Żywego Różańca

18.00 – W intencji uczestników nowenny







I Czwartek – 6 marca

7.00 –

18.00 – + Helena Denega –
int. III Róży

18.00 – + Dariusz Perkowski – intencja z pogrzebu







I Piątek – 7 marca

7.00 –

18.00 – O dobre przeżycie Wielkiego Postu – intencja Grupy Miłosierdzia
Bożego







Sobota – 8 marca

7.00 –

18.00 – Za Parafian



VII Niedziela Zwykła – 23.02.14 r.


8.00 – + Ryszard Sudoł (4 r.śm.)
9.30 – + Czesław
11.00 – + Andrzej Chwieduk (14 r.śm.)
12.15 – + Grażyna Waszyńska – intencja z pogrzebu
18.00 – + Jadwiga i Wincenty Prunscy – int. od córki
 

Poniedziałek – 24 lutego
7.00 –
18.00 –

Wtorek – 25 lutego
7.00 –
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB dla Julii z okazji 11 urodzin

Środa – 26 lutego
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Justyny i Jarosława w III r. ślubu i dla syna Jakuba
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 27 lutego
7.00 – + Aniela (3 r.śm.) i zmarłe rodzeństwo
18.00 – + Bogusława Brzezicka (4 m-c), Henryk (22 r.śm.)

Piątek – 28 lutego
7.00 –
18.00 – + Józef Wanowski – intencja z pogrzebu

I Sobota – 1 marca
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Heleny – int. od Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – + Rodzice: Stefania i Roman Kornaccy i Henryk Rydzewski
18.00 – W intencji poległych i pomordowanych żołnierzy podziemia antykomunistycznego w latach 1944 – 1963 – int. od środowiska Karlińskiego ZHR

 

VI Niedziela Zwykła – 16.02.14 r.


8.00 – + Stanisław Furman (1 r.śm.)
9.30 – + Szczepan Jakuś (33 r.śm.), Marianna (10 r.śm.), Janina, Krystyna i z rodziny Jakuś
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Jan Pogorzelski i rodzice obojga stron
18.00 – + Maria Jeżyna (1 r.śm.)


Poniedziałek – 17 lutego
7.00 – + Regina, Antoni i zmarłych z rodziny
18.00 – + Mieczysław Stolarek (6 r.śm.) oraz żona Natalia
18.00 – W intencji chorych z naszej parafii by w swoim cierpieniu odnaleźli miłosiernego Ojca – int. Odnowy w Duchu Świętym

Wtorek – 18 lutego
7.00 –
18.00 – + Marian Grajec (3 r.śm.)

Środa – 19 lutego
7.00 – W intencji wiadomej Panu Bogu
18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 20 lutego
7.00 –
18.00 – + Teresa Wójcik – intencja z pogrzebu

Piątek – 21 lutego
7.00 –
18.00 – + Genowefa Jachimowicz (15 r.śm.), Mirosława, Kazimierz

Sobota – 22 lutego
7.00 –
18.00 – + Helena Denega
18.00 – + Selwina Musił

 

V Niedziela Zwykła – 9.02.14 r.

8.00 – + Władysława Tomala, Stefan Tomala i ich rodzice obojga stron

9.30 – + Rodzice: Jan i Michalina oraz rodzeństwo

11.00 – O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i potrzebne zdrowie dla Adama w 18-te urodziny

12.15 – + Rodzice: Rafalina (14 r.śm.) i Florian oraz dziadkowie z obojga stron

18.00 – + Władysław (7 r.śm.), Marianna, Stanisław

Poniedziałek – 10 lutego

7.00 –

18.00 – + Mieczysław, Andrzej, Ryszard, Krzysztof z
rodziny Bagińskich

18.00 – + Tadeusz Sewastynowicz

Wtorek – 11 lutego

7.00 –

18.00 – W intencji chorych i cierpiących

Środa – 12 lutego

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 13 lutego

7.00 –

18.00 – + Agata Sych (5 r.śm.)

Piątek – 14 lutego

7.00 –

18.00 –

Sobota – 15 lutego

7.00 –

18.00 – + Jan Utowko (6 r.śm.)

18.00 – + Jadwiga Bylina (miesiąc po śmierci) oraz rodzice obojga stron



IV Niedziela Zwykła – 2.02.14 r. – MB Gromnicznej

8.00 – + Maria i Tadeusz Bednarscy

9.30 – + Marianna i Baltazar Galwieło

11.00 – Z okazji imienin Marii dziękując Bogu za otrzymane łaski prosząc o zdrowie i błogosławieństwo Boże na każdy dzień oraz przebłaganie za grzechy

12.15 – + Stanisław Bruzda ( 4 r.śm.)

18.00 – + Bronisław Cybulski (3 r.śm.), rodzice obojga stron i
rodzeństwo

Poniedziałek – 3 lutego

7.00 –

18.00 – + Antoni Rakowski – intencja z pogrzebu

Wtorek – 4 lutego

7.00 –

18.00 – + Czesław Zima (19 r.śm.) i rodziców obojga stron oraz
Kazimierz Pakalnicki


Środa – 5 lutego

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla I Róży i o Boże Miłosierdzie dla zmarłych

I Czwartek – 6 lutego

7.00 –

18.00 – + Roman, Agnieszka, Kazimierz, Wanda, Anastazja, Ral i
Kazimierz


I Piątek – 7 lutego

7.00 –

18.00 – Intencja Grupy Miłosierdzia Bożego

18.00 – Za chorych i umierających – intencja Żywych Róż Różańca

Sobota – 8 lutego

7.00 –

18.00 – Za Parafian



III Niedziela Zwykła – 26.01.14 r.


8.00 – + Julian, Władysław, Antoni, Feliksa; rodzice: Maria i Michał

9.30 – + Bolesław Drążek (10 r.śm.), rodzice, teściowie, rodzeństwo

11.00 – + Ryszard Wierzbicki ( 4 r.śm.)

12.15 – + Henryk i zmarli z rodziny

18.00 – + Bronisław i Marianna Wysoccy, Kazimiera, Władysława

Poniedziałek – 27 stycznia

7.00 –

18.00 – + Bogusława Brzezicka (3 m-c po śmierci)

18.00 – + Zofia Dalkowska ( 12 r.śm.), Lucyna Gibasiewicz (4 r.śm.)

Wtorek – 28 stycznia

7.00 –

18.00 – Uwielbiam Cię Boże w Trójcy Jedyny za wszystko i wszystkich i za łaski, które zsyłasz


środa – 29 stycznia

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny


Czwartek – 30 stycznia

7.00 –

18.00 – + Jan Sinkiewicz – intencja z pogrzebu

Piątek – 31 stycznia

7.00 –

18.00 – + Michał Słysz (2 r.śm.) i zmarli z rodziny

I Sobota – 1 lutego

7.00 –

18.00 – + Krystyna Czerniec ( 8 r.śm.)

18.00 – + Stanisław Sadowy i rodzice obojga stron



II Niedziela Zwykła – 19.01.2014 r.



8.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Renaty i Jacka w 20 r. ślubu – intencja od córek
9.30 – + Henryk Kiełbasa i jego rodzice
11.00 – Za Parafian
12.15 – + Edward Dziura (9 r.śm.)
18.00 – + Maria (10 r.śm.) i Stanisław (25 r.śm.) Burszta

Poniedziałek – 20 stycznia


7.00 –
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Sebastiana z okazji imienin –intencja od wszystkich grup modlitewnych


Wtorek – 21 stycznia

7.00 –

18.00 – 35 r. ślubu Haliny i Adama – o potrzebne łaski dla nich i ich  dzieci i wnuki

Środa – 22 stycznia

7.00 –

18.00 – W intencji uczestników nowenny

Czwartek – 23 stycznia

7.00 –

18.00 – O błogosławieństwo Boże dla mamy

Piątek – 24 stycznia

7.00 –

18.00 – + Bolesław Gliniecki, rodzice i rodzeństwo obojga stron


Sobota – 25 stycznia

7.00 –

18.00 – + Marian Jodko (1 r.śm.) i rodzice obojga stron

18.00 – + Edmund Baranowski (1 r.śm.)



Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.14 r.

8.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik

9.30 – + Władysława (3 r.śm.) i z rodziny
Mielnik i Kozorowskich

11.00 – + Władysław

12.15 – + Paweł Sudoł – intencja z pogrzebu

18.00 – + Henryk Walicki (14 r.śm.)



Poniedziałek – 13 stycznia

7.00 – Za Odnowę w Duchu Świętym i za ich rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

18.00 – + Genowefa, Aleksander Aleksiuk



Wtorek – 14 stycznia

7.00 – 30-lecie małżeństwa Elżbiety i Waldemara

18.00 – + Stanisław Chmiel (2 r.śm.)



Środa – 15 stycznia


7.00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla wnuczki, wnuków i prawnuków

18.00 – W intencji uczestników nowenny



Czwartek – 16 stycznia

7.00 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny i zdrowie dla Beaty

18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wandy Szczepanowicz z okazji 90 urodzin



Piątek – 17 stycznia

7.00 –

18.00 – + Franciszek Kawałko – intencja z pogrzebu



Sobota – 18 stycznia

7.00 –

18.00 – + Krzysztof Brzozowski (12 r.śm.), Łucja



II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5.01.14 r.

8.00 – + Włodzimierz (14 r.śm.), Bogdan i zmarli z
rodziny Sak

9.30 – + Z rodziny Belchnerowskich, Różańskich,
Macudzińskich, Grudziąż, Kosińskich

11.00 – + Z rodziny Głazakun Paweł (64
r.śm.), Helena (19 r.śm.), siostra Weronika, bracia: Aleksander, Julian i
wszyscy z rodziny: Tomasz, Bronisław, Władysława, Ryszard

12.15 – + Maksymilian Kozik (1 r.śm.),
Barbara, Sylwester

18.00 – + Stefania Bednarz (6 r.śm.), mąż Jan
i zmarli z obojga stron



Poniedziałek – 6 stycznia Uroczystość Trzech Króli

8.00 – + Bracia:
Paweł, Jan i Robert

9.30 – + Baltazar i Mariann Galwieło

11.00 –
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w nowym roku – intencja ŻR

12.15 –
+ Maksymilian Kozik (1 r.śm.), Barbara Sylwester

18.00 –
+ Jan i z rodziny Jaguścik oraz Lewandowskich



Wtorek – 7 stycznia

7.00 –

18.00 – + Kazimierz Stubieda (1 r.śm.) i
zmarli z rodziny



Środa – 8
stycznia

7.00

18.00 – W intencji uczestników nowenny



Czwartek – 9 stycznia

7.00 –

18.00 – + Mieczysław Ingielewicz i jego rodzice



Piątek – 10 stycznia

7.00 –

18.00 – + Eugeniusz (18 r.śm.), Maria, Małgorzata



Sobota – 11 stycznia

7.00 –

18.00 – Za Parafian


Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.13r.

8.00 – + Stanisław i Julia

9.30 – + Włodzimierz Puch (3 r.śm.)

11.00 – + Bogusława Brzezicka (2 m-c po śmierci)

12.15 –

18.00 – Dziękczynna za Kończący się rok z prośbą o łaski dla Rycerstwa św. Michała i ich rodzin



Poniedziałek – 30 grudnia

7.00 –

18.00 – + Maria, Eugeniusz i Małgorzata



Wtorek – 31 grudnia – św. Sylwestra

7.00 –

18.00 – Za Parafian na zakończenie roku



Środa - 1 stycznia – NOWY ROK

8.00 - Za Parafian – o błogosławieństwo Boże w roku 2014

9.30 - O dobre przygotowanie do I Komunii św. dla Ani i jej siostry

11.00 – + Józef, Irena, Eugeniusz Strychalscy


12.15 – + Józef Tyrakowski (1 r.śm.), Skrzeczkowski Andrzej i Stefan, Janina Siudowska, Głowiński Władysław, Olejnik
Jadwiga i Stanisław

18.00 – + Magdalena (3 r.śm.)



I Czwartek – 2 stycznia

7.00 –

18.00 – + Zygmunt (10 r.śm.)



I Piątek – 3 stycznia

7.00 –

18.00 – GMB



I Sobota – stycznia

7.00 –

18.00 – + Józef Strychalski – intencja z pogrzebu



IV Niedziela Adwentu – 22.12.13r.

8.00 – + Elżbieta i Romuald Madejsza

9.30 – 35 r. ślubu Anny i Tadeusza

11.00 – + Stanisław Wojciechowicz (13 r.śm.) i z rodziny Suchowierskich

12.15 –

18.00 – Wigilia Karlińska



Poniedziałek – 23 grudnia

7.00 – + Eugeniusz Górecki (13 r.śm.)

16.30 – + Michał Piasecki (23 r.śm.) i z rodziny Piaseckich

18.00 – + Bolesław Łukaszewicz (35 r.śm.)



Wtorek – 24 grudnia - WIGILIA

7.00 –



Środa - 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia

22.00 Pasterka – + Marianna i Czesław Najdzionek

24.00 Pasterka – Za Parafian

8.00 - 50 r. małżeństwa Heleny i Stanisława Kozłowskich

9.30 - + Marianna i Baltazar Galwieło

11.00 – + Katarzyna i Michał Słysz, Bogdan Perkowski i zmarli z rodziny

12.15 – Za Parafian - chrzty

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy i Jerzego Matuszewskich z okazji 50-lecia małżeństwa



Czwartek - 26 grudnia – św. Szczepana

8.00 – 20 r. małżeństwa Piotra i Iriny i za ich dzieci: Cezary, Filip, Natalia

9.30 - + Helena i Edmund Wiśniewscy

11.00 – + Leon Monik, Władysław Stańczyk

12.15 – + Janina Chwieduk (1 r.śm.) i zmarli z rodziny

18.00 – 50-lecie małżeństwa Marii i Jerzego



Piątek – 27 grudnia

7.00 – + Sabino Mocco (30 dzień po śmierci)

18.00 – + Rodzice: Maria i Józef oraz rodzeństwo z rodziny Szpiech



Sobota – 28 grudnia 2013r.

7.00 –

18.00 – Dziękczynna o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny



III Niedziela Adwentu – 15.12.13r. – Rekolekcje adwentowe


 8.00 – + Bronisława Poreda (20 r.śm.) i zmarli z rodziny
 9.30 – + Stanisław Kwiecień (15 r.śm.) i rodzice obojga stron
 11.00 – Za Parafian
 12.15 – + Michał Piasecki (23 r.śm.), Władysława Piotrowska (11 r.śm.), Adela (11 r.śm.)
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Genowefy w 81. urodziny

Poniedziałek – 16 grudnia - rekolekcje
7.00 –
10.00 –
16.30 – + Genowefa Kordek – intencja z pogrzebu
18.00 – + Romuald Madejsza – intencja z pogrzebu

Wtorek – 17 grudnia - rekolekcje
7.00 –
10.00 –
16.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla córki i jej rodziny
18.00 – + Romuald Madejsza – intencja od sąsiadów z ul. Szczecińskiej

Środa – 18 grudnia – zakończenie rekolekcji
7.00 –
10.00 –
16.30 – + Franciszek i zmarli bracia
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny
18.00 – Dziękczynna za mijający rok – intencja 8 Róży

Czwartek – 19 grudnia
7.00 –
16.30 –
18.00 – + Wacława Chrzanowska – intencja z pogrzebu

Piątek – 20 grudnia
7.00 –
16.30 –
18.00 – + Józef Strychalski – intencja od chrześnicy z rodziną

Sobota – 21 grudnia
7.00 – + Józef Wołoszyn i zmarli z rodziny
18.00 – + Stefania Szczepanowicz (53 r.śm.), + ojciec, brat i siostra


II Niedziela Adwentu – 8.12.13r. – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP


8.00 – + Maria Majsterkiewicz – intencja sąsiadów z
bloku

9.30 – + Józef Waśków (17 r.śm.)

11.00 – Dziekczynna za łaski otrzymane w
kończącym się roku – intencja ŻR

12.15 – + Jan i Helena Janoś

12.15 – + Mieczysław Marcinkowski (14 r.śm.),
Barbara Filipczuk zd.Marcinkowska

18.00 – + Piotr Nizioł (3 r.śm.) i zmarli
rodzice: Melania i Władysław



Poniedziałek – 9
grudnia

7.00 – + Marek, Piotr, Daniela

16.30 –
+ Józef Denga (16 r.śm.) i rodzice obojga stron

18.00 –
O dobre przeżycie rekolekcji adwentowych dla całej parafii – int. Odnowy w
Duchu Świętym



Wtorek – 10 grudnia

7.00 –

16.30 – + Marceli, Ryszard, Helena,
Stanisława

18.00 – + Bronisława Tomczyk – intencja z
pogrzebu



Środa – 11
grudnia

7.00 –

16.30 – + Stanisława Lorkiewicz (7 r.śm.) i
zmarli z rodziny

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 12
grudnia

7.00 –

16.30 – + Józef Strychalski – intencja
rodzeństwa z rodzinami

18.00 – + Barbara Szypryt (1 r.śm.)



Piątek – 13
grudnia

7.00 –

16.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę św.
Krzysztofa dla Piotra i wszystkich kierujących pojazdami w rodzinie – intencja
mamy

18.00 – + Barbara Długosz (35 r.śm.)



Sobota – 14
grudnia

7.00 – + Czesław (11 r.śm.)

18.00 – Dziękczynna w intencji Marii za
przeżyte 89 l.
z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę MB na dalsze lata Marii i
całej rodziny


I Niedziela Adwentu – 1.12.13r.

8.00 – W intencji Józefa w 75 urodziny oraz Józefy z
prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata

9.30 – W intencji górników

11.00 – + Elżbieta Kantor (12 r.śm.) oraz rodziców obojga stron

12.15 – + Jan i Aniela Mrożek

18.00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie,potrzebne łaski, opiekę MB dla drużynowej Justyny w dniu urodzin – intencja
ZHR-u



Poniedziałek – 2 grudnia

7.00 –

16.30 – + Z rodziny Kakareko

18.00 – + Janina, Bogusław, Zofia, Jan, Anna i z rodziny Fiszerów i Mierzwińskich



Wtorek – 3 grudnia

7.00 –

16.30 – + Michał Czernik – intencja z pogrzebu

18.00 – + Barbara Lewandowska



Środa – 4 grudnia

7.00 –

16.30 – + Genowefa Kordek

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



I Czwartek – 5 grudnia

7.00 –

16.30 – + Leszek Siudowski – intencja z pogrzebu

18.00 – + Tadeusz Ostrowski (8 r.śm.), żona Elżbieta Ostrowska oraz Irena i Stanisław Wudarczyk



I Piątek – 6 grudnia

7.00 –

16.30 – O Boże błogosławieństwo dla córki w rocznicę urodzin

18.00 – O dobre przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia i przeżycie Adwentu



I Sobota – 7 grudnia

7.00 –

18.00 – Za Parafian



XXXIV Niedziela Zwykła – 24.11.13r. – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

8.00 – + Wojciech Filipkowski (10 r.śm.) i zmarli dziadkowie

9.30 – + Michał (47 r.śm.), Maria, Antoni, Julian, Felicja

11.00 – + Barbara Lewandowski (3 r.śm.)

12.15 – + Lubomir Lech

18.00 – + Bogdan (10 r.śm.), Włodzimierz i z rodziny Sak



Poniedziałek – 25 listopada

7.00 –

18.00 – + Katarzyna Słysz (imieninowa) i zmarli z rodziny

18.00 – + Adela i Aleksander Bielscy



Wtorek – 26 listopada

7.00 –

18.00 – + Bogusława Brzezicka – intencja z pogrzebu

18.00 – + Jacek Musiał (1 r.śm.)



Środa – 27 listopada

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



Czwartek – 28 listopada

7.00 –

18.00 – + Rodzice: Władysław i Zofia; bracia:
Edmund, Bogdan i Henryk; Nikodem Naruta

18.00 – + Z rodziny Koryzmów



Piątek –29 listopada

7.00 –

18.00 – + Tadeusz i Zygmunt Witkowski oraz
rodzice obojga stron

18.00 – + Aleksy, Maria, Marianna, Imgard Strychalscy



Sobota – 30 listopada

7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla ks. Proboszcz – int. Odnowy w Duchu Św.

18.00 – Intencja imieninowa od wszystkich grup w parafii



XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.13r.

8.00 – + Maria Majsterkiewicz – intencja od V Róży

9.30 - + Jerzy Józef Borkowski (1 r.śm.)

11.00 – Za Parafian

12.15 – + Maria i Włodzimierz Dudka

18.00 – + Władysława Paszkowska – intencja z pogrzebu



Poniedziałek – 18 listopada

7.00 –

18.00 –
O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla ks. Sebastiana z okazji urodzin – intencja Odnowy w Duchu Świętym

18.00 – O szybki powrót do zdrowia dla Beaty



Wtorek – 19 listopada

7.00 –

18.00 – 50-lecie małżeństwa Anieli i Zygmunta Śliwów

18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny



Środa – 20 listopada

7.00 – + Jolanta Widulińska (1 r.śm.)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 21 listopada

7.00 – + Helena (21 r.śm.) i zmarli z rodziny

18.00 – + Paweł

18.00 – + Bogusława Brzezicka – intencja od sąsiadów z ul. Szczecińskiej 5



Piątek –22 listopada

7.00 –

18.00 – XX-lecie Chóru Passionato



Sobota – 23 listopada

7.00 –

18.00 – + Adela (45 r.śm.), Aleksander, Marian i rodzice obojga stron

18.00 – + Władysław (9 r.śm.) i rodzice obojga stron


XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.13r.

8.00 – + Anna Woźniak, Stanisław i zmarli z rodzin
obojga stron

9.30
– Dziękczynna za przygotowanie i zaangażowanie w 50. r.ślubów s. Lidii

11.00 – + Małgorzata (gr. 28)

12.15 – + Maria Majsterkiewicz – intencja z pogrzebu

18.00 – + Helena Skalska (7 r.śm.)



Poniedziałek – 11 listopada – Dzień Niepodległości

7.00 – + Małgorzata (gr. 29)

11.00 – Za Ojczyznę

18.00 –
+ Tadeusz Harhala – intencja z pogrzebu

18.00 – + Apolonia Pogorzelska
(2 r.śm.)



Wtorek – 12 listopada

7.00 –

18.00 – + Małgorzata (gr. 30 – ostatnia)

18.00 – + Cezaria Schmidt (1 r.śm.)



Środa – 13 listopada

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 14 listopada

7.00 –

18.00 – + Maria Majsterkiewicz – intencja
Rycerstwa św. Michała Archanioła

18.00 – + Feliksa Karlińskaja i zmarli z
rodziny



Piątek –15 listopada

7.00 –

18.00 – + Za zmarłych członków Żywego Różańca
– int. ŻR

18.00 – + Anna, Bolesław (40 r.śm.), Irena,
Kazimierz



Sobota – 9 listopada

7.00 – 6 rocznica ślubu Katarzyny i Adama o zdrowie, zgodę, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla nich i ich dzieci:
Lusi i Antosia

18.00 – + Anna Matczak (1 r.śm.)

18.00 – + Anna i Andrzej Mazurek oraz rodzeństwo



XXXI Niedziela Zwykła – 3.11.13r.

8.00 – + Zygmunt Wojtasiewicz (18 r.śm.) i jego
rodzice

9.30
– Za Parafian

11.00 – + Stanisława i Stanisław Staniak;
Barbara i Kazimierz Semenowicz

12.15 – + Małgorzata (gr. 21)

18.00 – + Władysław i Marianna Kozłowscy;
Józef i Józefa Michałkiewicz



Poniedziałek – 4
listopada

7.00 – + Agnieszka, Andrzej, Kazimierz Pakalnicki,
Wincentyna Górzyńska, Halina Kryger

18.00 –
+ Małgorzata (gr. 22)

18.00 – + Agnieszka i Michał
Maciąg i zmarłe rodzeństwo



Wtorek – 5 listopada

7.00 – + Małgorzata (gr. 23)

18.00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i
potrzebne łaski dla ks. Sebastiana z okazji urodzin

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne
łaski dla Elżbiety i Waldemara Grażyńskich i ich dzieci



Środa – 6
listopada

7.00 – + Małgorzata (gr. 24)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



I Czwartek –
7 listopada

7.00 –

18.00 – + Małgorzata (gr. 25)

18.00 – + Stefania Szymańska – intencja z
pogrzebu



Piątek –8
listopada

7.00 – + Małgorzata (gr. 26)

18.00 – + Z Grupy Miłosierdzia Bożego i ich
rodzin – int. GMB

18.00 – + Z VI Róży Różańcowej i ich rodzin



Sobota – 9
listopada

7.00 – + Małgorzata (gr. 27)

16.00 – ślubna

18.00 – Za Parafian



XXX Niedziela Zwykła – 27.10.13r.

8.00 – + Bogusława Brzezicka – int. GMB

9.30 – + Zofia Nicińska (5 r.śm.), Jan Wyrwicki (25 r.śm.)

11.00 – + Katarzyna, Maria Michał, Marian z
rodziny Łogin, Anna Maćkowiak

12.15 – 50-lecie małżeństwa Bożeny i Stanisława
Smoleńskich, 40-lecie małżeństwa Danuty i Andrzeja Kurów; 30-lecie małżeństwa Jolanty i Wojciecha Pacułów, 10 lat firmy KARPOL Karlino oraz o błogosławieństwo Boże dla o.Tadeusza Kotlewskiego S.J.

18.00 – + Józefa i Bronisław Jursza



Poniedziałek – 28 października

7.00 – + Tadeusz Sikora, Tadeusz Śliwa

18.00 – + Małgorzata (gr. 15)

18.00 – + Wiesława Jadwiga Lorkiewicz – int. rodziny z Jaksic



Wtorek – 29 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 16)

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mamy i teściowej oraz całej rodziny

18.00 – Z okazji imienin Tadeusza ojca i Tadeusza brata



Środa – 30 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 17)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 31 października

7.00 – + Józef Błaszczyk

18.00 – + Małgorzata (gr. 18)

18.00 – + Czesława Witkowska, jej syn Edward, rodzice: Stanisława i Michał, bracia: Jan Franciszek oraz Michał Smokowski



Piątek - 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00 – + Bronisława Guzierowicz (15 r.śm.), Antoni, Jan

9.30 - + Szczepan, Marianna Augustyniak i zmarli z rodziny Laderów: Józef, Józefa, Ignacy, Stanisław

11.00 – + Maria, Eugeniusz, Małgorzata i z rodzin obojga stron

18.00 – + Małgorzata (gr. 19)



Sobota - 2 listopada – Dzień Zaduszny

7.00 –

10.00 –

18.00 – + Małgorzata (gr. 20)

18.00 – + + Roman, Agnieszka, Roch, Kazimierz i zmarli z rodziny



XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.13r.

8.00 – + Małgorzata (gr. 7)

9.30 – + Franciszek Tomczyk (5 r.śm.), za rodziców z
obojga stron i zmarłych z rodziny

11.00 – Za Parafian
 
12.15 – + Stanisław Kwiecień (15 r.śm.) i rodzice obojga stron

18.00 – 36-lecie ślubu Bożeny i Stanisława – intencja od dzieci i wnuczki



Poniedziałek – 21 października

7.00 – + Małgorzta (gr. 8)

18.00 – Za rodziny w naszej parafii o miłość i pokój w nich – int. Odnowy

18.00 – + Rozalia i Jan Żmuda; rodzeństwo: Jan Szczepanowicz, Ryszard, Stanisław Filikowski, Mieczysław Szałas



Wtorek – 22 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 9)

18.00 – + Edward Stepek

18.00 – + Wacław Drabowicz (6 r.śm.), Czesław Zima



Środa – 23 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 10)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



Czwartek – 24 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 11)

18.00 – + Edmund Głodowski (4 r.śm.)

18.00 – + Tadeusz Królewiński (15 r.śm.), rodzice, Albert Barszczewski (19 r.śm.) i z rodziny



Piątek –25 października

7.00 –

18.00 – + Małgorzata (gr. 12)

18.00 – + Marian (40 r.śm.), Franciszka oraz siostry i bracia



Sobota – 26 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 13)

18.00 – + ks. Tadeusz i zmarli z rodziny

18.00 – + Maria Lech (34 r.śm.) i zmarli z rodziny




XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.13r.

8.00 – + Jerzy Leszek Bednarek – intencja z pogrzebu

9.30 – + Stanisława i Michał oraz zmarli z rodziny

11.00 – Z okazji 6. rocz. ślubu w podziękowaniu za wszelkie łaski dla Agnieszki i Radosława i w 30-te urodziny Radosława – int. od rodziców

12.15 – + Jan Bednarz (3 r.śm.), żona Stefania oraz zmarli z obojga stron

18.00 – + Józef Pietrucha (27 r.śm.), Zbigniew, z rodziny Pietruchów, Złotogórskich, Krukowskich, Sławeckich i Lenkiewiczów



Poniedziałek – 14 października

7.00 – + Małgorzta (gr. 1)

18.00 – Za nauczycieli, wychowawców i katechetów

18.00 – O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny



Wtorek – 15 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 2)

18.00 – + Józefa Calik (1 r.śm.)

18.00 – + Tadeusz (2 r.śm.) i Jadwiga (20 r.śm.) Bontor



Środa – 16 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 3)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



Czwartek – 17 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 4)

18.00 – + Bogdan Perkowski (3 r.śm.)

18.00 – + Ryszard (17 r.śm.), Antoni (25 r.śm.)



Piątek –18 października

7.00 –

18.00 – + Małgorzata (gr. 5)

18.00 – + Andrzej Kochanowski – intencja z pogrzebu



Sobota – 19 października

7.00 – + Małgorzata (gr. 6)

18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Igora w pierwsze urodziny i dla jego rodziców

18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski



XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2013r. 


8.00 – + Zenon (1 r.śm.) i jego rodzice
9.30 – Za Parafian
11.00 – Dziękczynna w intencji wiadomej Panu Bogu
12.15 – + Cezary Czerniec (7 r.śm.), Grzegorz Semenowi, Jan i Adela Hawerlische, Janina, Antoni i Józef Czerniec, Alfred Bagiński
18.00 – + Władysław Owczarz (2 r.śm.), rodzice i rodzeństwo

Poniedziałek – 7 października
 

7.00 –
18.00 – + Jadwiga Lorkiewicz – intencja z pogrzebu
18.00 – + Rodzice: Natalia i Władysław oraz Roman Zaworski

Wtorek – 8 października 
 

7.00 – + Rodzice: Maria i Jan oraz zmarli z rodzin obojga stron
18.00 – + Alfons Miśko (26 r.śm.), Danuta Miśko (2 r.śm.)
18.00 – + Jan Koryzma – intencja od sąsiadów

Środa – 9 października
 

7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

Czwartek – 10 października
 

7.00 – + Jan (14 r.śm.) i z rodziny
18.00 – + Natalia Seta-Stankiewicz – intencja z pogrzebu
18.00 – + Jan Koryzma – intencja z pogrzebu

Piątek –11 października
 

7.00 –
18.00 – Za członków Żywego Różańca

Sobota – 12 października
 

7.00 –
18.00 – Za Parafian
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę MB Różańcowej i patronki św. Ryty dla członków III Róży i ich rodzin


XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.13r.

8.00 – + Michał Słysz

9.30 – + Jerzy Borkowski (gr. 29)

11.00 – 50-lecie małżeństwa Danuty i Władysława Stefaniak

12.15 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i św. Józefa dla uczestników jubileuszu 50-lecia ślubów s. Lidii, a dla zmarłych z ich rodzin o wieczną radość – int. s.Lidii

18.00 – O opiekę św. Michała nad Parafią oraz członkami Rycerzy i ich rodzinami



Poniedziałek – 30 września

7.00 – O szczęśliwy egzamin dla wnuczki

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 30 - ostatnia)

18.00 – + Agnieszka, Roman, Kazimierz, Roch



Wtorek – 1 października

7.00 –

18.00 – + Edward, Kamila i za rodziców obojga stron

18.00 – + Tadeusz Sewastynowicz – intencja z pogrzebu



Środa – 2 października

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



I Czwartek – 3 października

7.00 –

18.00 – + Krzysztof Krzywdziński (14 r.śm.)



I Piątek – 4 października

7.00 –

18.00 – GMB

18.00 – + Czesława Wojtkowska-Wróblewska



I Sobota – 5 października

7.00 –

18.00 – + Szczepan Kuźma (1 r.śm.)

18.00 – + Piotr Markowski (2 r.śm.)


XXV Niedziela Zwykła – 22.09.13r. 


8.00 – + Władysław Trzos – intencja od sąsiadów z bloku
9.30 – + Jerzy Borkowski (gr. 22)
11.00 – Za Pielgrzymów Skrzetuskich
11.00 – + Waldemar Tołodziecski
12.15 – + Marek Suckiel (2 r.śm.)
18.00 – + Stanisława Kotulska (7 r.śm.)

Poniedziałek – 23 września
7.00 –
18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 23)
18.00 – Dziękczynna w 17. rocznicę powstania Wspólnoty „Krew Przymierza” i o Boże błogosławieństwo dla członków

Wtorek – 24 września
7.00 –
18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 24)
18.00 – + Michalina z okazji setnych urodzin; Mieczysław, Wiesław i z rodz. Skwarków

Środa – 25 września
7.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 25)
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

Czwartek – 26 września
7.00 – + Halina Kryger (1 r.śm.) – intencja od przyjaciółek
18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 26)
18.00 – + Genowefa i Euzebiusz, Józef Cieplak; Barbara i Lucjan Siudowski

Piątek – 27 września
7.00 –
18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 27)
18.00 – + Wacław, Jakub

Sobota – 28 września
7.00 –
18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 28)
18.00 – + Władysław Włodarczyk (1 r.śm.)


XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.13r.

8.00 – 40 r. ślubu Danuty i Andrzeja

9.30 – + Jerzy Borkowski (gr. 15)

11.00 – Za Parafian

12.15 – + Paweł, Jan Andruszko i zmarli z rodziny

18.00 – W intencji Karola – dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę Matki Boskiej z prośbą o potrzebne łaski dla całej rodziny



Poniedziałek – 16 września

7.00 –

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 16)

18.00 – + Zofia Janik – Maciągowska – intencja z pogrzebu



Wtorek – 17 września

7.00 –

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 17)

18.00 – + Karol Lepiarz (7 r.śm.) i Grzegorz Michalak



Środa – 18 września

7.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 18)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

18.00 – 7 r.ślubu Anny i Grzegorza z prośbą o opiekę MB dla całej rodziny



Czwartek – 19 września

7.00 – +

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 19)

18.00 – + Anna Chołodecka (5 r.śm.)



Piątek – 20 września

7.00 –

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 20)

18.00 – + Zygmunt Suckiel – intencja z pogrzebu



Sobota – 21 września

7.00 – Dziękczynna za ocalenie w wypadku i prośba o
zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra i całej rodziny

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 21)

18.00 – + Maciej Hromiak (3 r.śm.) i zmarli z rodziny



XXIII Niedziela Zwykła – 8.09.13r.

8.00 – + Piotr (13 r.śm.), rodzice obojga stron

9.30 – + Jerzy Borkowski (gr. 8)

11.00 – +
Halina Biernacka, Regina, Antoni Tyszewscy i zm. z obu rodzin

12.15 – +
Czesław Wilhelm – int. z pogrzebu

18.00 – +
Władysław Michalkiewicz (5 r.śm.), rodzice i rodzeństwo obojga stron



Poniedziałek – 9 września

7.00 –

18.00 – + Jerzy Borkowski
(gr. 9)

18.00 – + Stefan, Wiktoria, Stanisław, Rozalia, Kazimierz, Henryka Sucharczuk



Wtorek – 10 września

7.00 – + Rodzice Leontyna i Edward Porowscy

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 10)

18.00 –
+ Anna Kaczmarek



Środa – 11 września

7.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 11)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

18.00 – 25 r. ślubu Doroty i Zbigniewa o błogosławieństwo Boże i opiekę nad synem



Czwartek – 12 września

7.00 – + Maria, Elżbieta, rodzice i rodzeństwo

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 12)

18.00 –
+ Aniela, Michał Słowik, Wanda Słowik, Tuśko Słowik i zm. z rodziny



Piątek – 13 września

7.00 –

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 13)

18.00 – +
Mateusz (6 r.śm.), rodzice obojga stron



Sobota – 14 września

7.00 – + Kazimierz Jaguścik (6 r.śm.) i rodzice
obojga stron

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 14)

18.00 – +
Bronisław (25 r.śm.), z rodziny Kuczyńskich, Zajączkowskich, Mariusz i Ryszard


XXII Niedziela Zwykła – 1.09.13r.

8.00 – + Maria, Zygmunt, Irmina, Stanisław i rodzeństwo

9.30 – Za Parafian

11.00 – + Robert Kozłowski (17 r.śm.) i zm. z rodziny Kozłowskich i Gąciarków

12.15 – +
Leszek Madej (5 r.śm.) – intencja od dzieci

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 1)



Poniedziałek – 2
września

7.00 –

8.00 – W intencji uczniów, rodziców i nauczycieli
Gimnazjum i Zespołu Szkół


9.00 – W intencji uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej

18.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 2)



Wtorek – 3 września

7.00 –

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 3)

18.00 –
+ Józef i Feliksa



Środa – 4
września

7.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 4)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w roku szkolnym dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli – int. Żywego Różańca



I Czwartek – 5 września

7.00 – + Anna, Bolesław Lorkiewicz i z rodziny

18.00 – +
Jerzy Borkowski (gr. 5)

18.00 –
+ Józef Jacykowski (25 r.śm.), Władysław, Antonina, Karol



I Piątek – 6 września

7.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 6)

18.00 – O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym – int. GMB

18.00 – Dziękczynna za 10 lat życia małżeńskiego Waldemara i Izabeli i o otwarcie się na Ducha Świętego



I Sobota – 7 września

7.00 – + Jerzy Borkowski (gr. 7)

18.00 – Za Parafian


XXI Niedziela Zwykła – 25.08.13r.

8.00 – W intencji ks. Ludwika Musiała z okazji imienin

10.00 – + Rodzice obojga stron i brat Wincenty

11.30 – + Tadeusz Kluba (13 r.śm.)

18.00 – + Maria (10 r.śm.), Krzysztof (2 r.śm.) Wojtanowicz i zmarli z rodziny



Poniedziałek – 26 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Irena Szeremeta – intencja z pogrzebu

18.00 – + Konstanty Staśko – intencja z pogrzebu



Wtorek – 27 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Bożena Dąbrowska – intencja z pogrzebu



Środa – 28 sierpnia

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski oraz o opiekę MB dla Jadwigi – int. od męża z rodziną



Czwartek – 29 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Teresa Dura



Piątek – 30 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Zygmunt (32 r.śm.), Renata i z rodzin obojga stron

18.00 – + Marcin Anielski



Sobota – 24 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Ryszard Szczepanowicz (13 r.śm.), rodzice i siostra

18.00 – + Piotr (9 r.śm.)



XX Niedziela Zwykła – 18.08.13r.

8.00 – + Arkadiusz i Zdzisław Olszewscy

10.00 – + Kazimiera Chojnowska (8 r.śm.) i z rodziny Chojnowskich i Szoków

11.30 – Za Parafian

18.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik

Poniedziałek – 19 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Bolesław Łukaszewicz w dniu imienin oraz za rodziców obojga stron

Wtorek – 20 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Jolanta Kalika (3 r.śm.)

Środa – 21 sierpnia

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

18.00 – Dziękczynno – błagalna w 24 r.ślubu Jerzego i Jolanty

Czwartek – 22 sierpnia

7.00 –

18.00 – O Boże błogosławieństwo dla dzieci

Piątek – 23 sierpnia

7.00 –

18.00 –

Sobota – 24 sierpnia

7.00 –

18.00 – W
intencji Edyty i Adama w 16. r. ślubu i za Sarę w 14 urodziny


XIX Niedziela Zwykła – 11.08.13r.

8.00 – + Maria, Michał, Feliksa, Antoni, Julian,Władysław

10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Haliny i Tadeusza Tomczyków w 40. r.ślubu i sześćdziesiąte urodziny żony Haliny – int. od męża, dzieci i wnuków

11.30 – +  Daniel Buła (11 r.śm.)

18.00 – + Helena Sawicka (10 r.śm.), Bronisław Sawicki (36 r.śm.) – int. od syna z rodziną



Poniedziałek – 12 sierpnia

7.00 – O szczęśliwe rozwiązanie

18.00 – Za zniewolonych alkoholizmem – int. Odnowy w Duchu Świętym



Wtorek – 13 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Józefa Pakalnicka (27 r.śm.), rodzice Chmielewscy, bracia Kazimierz i Zenon

18.00 – + Feliksa i Łukasz Kaczmarek oraz rodzeństwo: Władysław Stańczyk, Agnieszka Monik



Środa – 14 sierpnia

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 8 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00 – Dziękczynna za otrzymane zdrowie i prośba o
dalsze błogosławieństwo i opiekę dla Marii – int. od dzieci, wnuków i prawnuków

10.00 – + Jan Bochniak (9 r.śm.) i jego żona Zdzisława, rodzice i bracia

11.30 – + Maria i Eugeniusz oraz z rodzin obojga stron

18.00 – 4 r. ślubu Emilii i Michała oraz syna Dariusza – dziękczynna z prośbą o dalsze łaski



Piątek – 16 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Jerzy Warpachowicz – intencja z pogrzebu

18.00 – + Telesfor Baranowski – int. od żony



Sobota – 17  sierpnia

7.00 –

18.00 – + Ryszard (14 r.śm), Mariusz, Edward, Bronisław



XVIII Niedziela Zwykła – 4.08.13r.

8.00 – + Paulina, Jan, Stanisław, Anna, Elżbieta, Łukasz

10.00 – 50-lecie ślubów zakonnych s. Lidii
(niepokalanki)

11.30 – + Marianna i Franciszek Margas; Natoni Margas
i zm. sąsiedzi

18.00 – + Z rodziny Kwiatków



Poniedziałek – 5 sierpnia

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa w 33 urodziny i łaski dla jego rodziny

18.00 – + Brygida, Albert, Jadwiga, Albert, Marek Jankowscy i dziadkowie obojga stron



Wtorek – 6 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Zygmunt Gruchot (8 r.śm.), rodzice i rodzeństwo obojga stron



Środa – 7 sierpnia

7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



Czwartek – 8 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Józef Suchowierski (2 r.śm.) i rodzice obojga stron



Piątek – 9 sierpnia

7.00 –

18.00 – + Maria, Antoni i zmarli z ich rodzin

Sobota – 10 sierpnia

7.00 –

18.00 – Za Parafian



XVII Niedziela Zwykła – 28.07.13r.

8.00 – + Natalia Belchnerowska

10.00 – + Wanda Rzeszut – 1 r.śm., brat Leszek i
rodzice obojga stron

11.30 – + Halina Lubowiecka, Jerzy, Mieczysław I
Barbara Lubowieccy

18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla
Anny i Waldemara Falęckich w 6 r.ślubu

Poniedziałek – 29 lipca

7.00 –

18.00 – + Jan Sobisz – 1 r.śm.



Wtorek – 30 lipca

7.00 –
18.00 – + Józef Drozdek – 8 r.śm.

Środa – 31 lipca

7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników
nowenny

I Czwartek – 1 sierpnia

7.00 –
18.00 – + Mieczysław, Andrzej, Krzysztof, Ryszard z rodziny Bagińskich

I Piątek – 2 sierpnia

7.00 – +
Władysław Trzos – intencja od uczestników pogrzebu

18.00 – O trzeźwość narodu i parafii – intencja GMB



I Sobota – 3 sierpnia

7.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Andżeliki z okazji urodzin
18.00 – + Władysław Misiąg – 1 r.śm.


XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2013r.

8.00 – + Bogdan Brzezicki(11 r. śm.) Stanisław, Mirosław

10.00 – + Wacław, Marian, Ewa, Stanisław

11.30 – w intencji Parafian

18.00 – + Helena Brzezińska (10r. śm.)



Poniedziałek – 22 lipca


7.00 – + Stanisław Jaz ( 3r. śm.)

18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Mati Bożej dla Tadeusza w dniu urodzin – intencja od żony



Wtorek – 23 lipca

7.00 – +Syna Rafała (5 r. śm.) i zmarłego męża Andrzeja (9 r. śm.) Krzewińskich

18.00 – + Mala Galińska - intencja z pogrzebu



Środa – 24 lipca

7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 25 lipca

7.00 –

18.00 – + Władysław (3 r. śm.) Józefa, Stanisław i rodziców z obojga stron



Piątek – 26 lipca

7.00 –

18.00 – + Za zmarłych rodziców Anna, Marcin Kruk

18.00 – + Władysław Relisko – intencja z pogrzebu



Sobota – 27 lipca

7.00 – + Adam Mortoń – intencja z pogrzebu

18.00 – + Teresa Dura – intencja z pogrzebu



XV Niedziela Zwykła – 14.07.13r.

8.00 – + Zbigniew Furman (10 r. śm.) Stanisław Furman

10.00 – + Stefania (10 r. śm.) Kazimierz, Józef

11.30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej z
podziękowaniem za 60 lat życia Bożeny -
intencja od dzieci i wnuków

18.00 – + Henryk z racji imienin i urodzin i zmarłych rodziny z obojga stron

Poniedziałek – 15 lipca

7.00 – + Stefania i zmarłych z rodziny

18.00 – odnowa w Duchu Świętym

Wtorek – 16 lipca

7.00 – + Irena Hamera – intencja pogrzebowa

18.00 – + Elżbieta Madejsza intencja od sąsiadów z ul.
Szczecińskiej



Środa – 17 lipca

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusza z okazji 79 urodzin

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



Czwartek – 18 lipca

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski  zdrowia dla Pawła

18.00 – + Józef Ciuła (2 r. śm.)

Piątek – 19 lipca

7.00 – + Jadwiga (14 r. śm.) + Czesław i zmarłych z rodziny

18.00 – + Krzysztof Znyk (17 r. śm.) intencja od brata



Sobota – 20 lipca

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla
Patryka i Jego rodziców

18.00 – + Adam Dalkowski (33 r. śm.)



XIV Niedziela Zwykła – 07.07.13r.

8.00 – + Czesław

10.00 – + Elżbieta Madejsza – intencja z pogrzebu

11.30 – + Józefa, Aniela, Wacław, Stanisław z rodziny
Juraszek

+ Krystyna, Eleonora, Jan, Edward z rodziny
Lendzion

18.00 – + Maciej Walicki (3r.śm.)

Poniedziałek – 8 lipca


7.00 – Kazimiera Filipkowska (1r.śm.) + Mirosław i zmarłych z rodziny

18.00 – + Melania, Danuta



Wtorek – 9 lipca

7.00 – +Romuald Aleksiuk (18r.śm.)

18.00 – + Katarzyna Słysz z okazji urodzin



Środa – 10 Lipca

7.00 – w intencji ks. Marka

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny



Czwartek – 11 lipca

7.00 – 15 rocznicę ślubu Beaty i Zygmunta o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i o potrzebne łaski dla ich
dzieci Weroniki i Krzysztofa

18.00 – + Wacława Ratalewska (1 r. śm.)



Piątek – 12 lipca

7.00 –

18.00 – +
Edward Bochra

18.00 - + Stanisław (31r.śm.) rodziców i rodzeństwo:
Irena, Regina, Romuald



Sobota – 13 lipca

7.00 –

18.00 – za Parafian


XIII Niedziela Zwykła – 30.06.13r.

8.00 – + Ryszard (9 r.śm.), Andrzej (5 r.śm.)
i rodzice obojga stron

10.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 30 - ostatnia)

11.30 – + Rodzice: Walentyna i Andrzej oraz Helena i
Józef i wszyscy zmarli z rodziny

18.00 – + Ewa Kiepuszewska (16 r.śm.) i Alfons Narloch
(10 r.śm.)


Poniedziałek – 1 lipca

7.00 –
18.00 – + Urszula, Jakub Pruńscy – int.
od wnuczki

18.00 – + Tadeusz Woś – int. od sąsiadów


Wtorek – 2 lipca

7.00 –
18.00 – + Natalia Kosidło (9 r.śm.) i Andrzej Kosidło (26 r.śm.)
18.00 – + Maria Stawinoga i z rodziny Bednarskich:
Krystyna, Zygmunt, Maria, Tadeusz

Środa – 3 lipca

7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny


I Czwartek – 4 lipca

7.00 –
18.00 – + Franciszek, Maria, Władysław Kołodziej

I Piątek – 5 lipca

7.00 –
18.00 – O szczęśliwe i z Bogiem przeżywane wakacje –
intencja GMB

I Sobota – 6 lipca

7.00 –
18.00 – + Grzegorz Semenowicz (8 r.śm.)


XII Niedziela Zwykła – 23.06.13r.

8.00 – 15. rocznica ślubu Małgorzaty i Marka
– intencja od rodziców

10.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 23)

11.30 – 15. rocznica ślubu Renaty i Zenona Wicik

18.00 – + Jan Bolebrzuch (7 r.śm.)



Poniedziałek – 24.06
– uroczystość Narodzenia św. Jana

7.00 – Dla Janiny o Boże łaski i opiekę NMP

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 24)

18.00 – + Magdalena, Elżbieta, Grzegorz



Wtorek – 25.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 25)

18.00 – + Kamila (16 r.śm.), Edward i rodziców obojga
stron



Środa – 26.06


7.00 – +
Jadwiga Prokopowicz (gr. 26)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 27.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 27)

18.00 – + Eleonora Malinowska



Piątek – 28.06


8.00 – Zakończenie
roku szkolnego dla Gimnazjum i Liceum

9.00 –
Zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 21)

18.00 – + Józef Sałamacha – intencja z pogrzebu



Sobota – 29.06
– uroczystość św. Piotra i św. Pawła

7.00 –

10.00 – + Bolesław Gliniecki (1 r.śm.)

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 29)

18.00 – + Lucjan Siudowski – intencja z pogrzebu



XI Niedziela Zwykła – 16.06.13r.

8.00 – 30. urodziny córki Ilony o błogosławieństwo Boże

10.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 16)

11.30 – Za Parafian

15.00 – W intencji przygotowujących się do bierzmowania

18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla
dzieci z okazji 5. r. ślubu i dla wnuczki w drugie urodziny



Poniedziałek – 17.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 17)

18.00 – + Jan Szczepanowicz, Stanisław Filikowski, Jan i Rozalia Żmuda



Wtorek – 18.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 18)

18.00 – + Andrzej Tomczyk 1 r.śm.



Środa – 19.06


7.00 – +
Jadwiga Prokopowicz (gr. 19)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 20.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 20)

18.00 – + Maria Płatasz – intencja z pogrzebu



Piątek – 21.06


7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski dla całej rodziny oraz o zdrowie duszy i ciała dla Sylwestra

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 21)

18.00 – + Józef Sałamacha – intencja z pogrzebu

Sobota – 22.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 22)

18.00 – + Ewa, Andrzej, Krzysztof z rodziny
Klepuszewskich



X Niedziela Zwykła – 9.06.13r.

8.00 – + Feliksa Depta (1 r.śm.)

10.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 9)

11.30 – + Leon (kolejna rocznica śmierci), Stanisława

18.00 – + Edward Zołotucho (6 r.śm.)



Poniedziałek – 10.06

7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 10)

18.00 – Intencja Odnowy

18.00 – + Zdzisława Lesiuk – intencja z
pogrzebu



Wtorek – 11.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 11)

18.00 – + Katarzyna Słysz (2 r.śm.)



Środa – 12.06


7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 12)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 13.06

7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 13)

18.00 – + Zdzisław Łukaszewicz (40 r.śm.)



Piątek – 14.06


7.00 –

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 14)

18.00 – + Eugeniusz Strychalski (6 r.śm.)



Sobota – 15.06

7.00 – + Kazimierz Serwach (15 r.śm.), Stanisława Ciszek (4 r.śm.)

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 15)

18.00 – + Maria Harhara (31 r.śm.) i rodziców obojga stron

IX Niedziela Zwykła – 2.06.13r.

8.00 – + Czesław

10.00 – + Za Parafian

11.30 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 2)

18.00 – + + Roman Pacuła (38 r.śm.), Danuta Leśniewska
zd Pacuła (25 r.śm.), Anna Pacuła (10 r.śm.), Stanisław Stabach (19 r.śm.)

Poniedziałek – 3.06

7.00 – + Bronisław Skrzyniarz (35 r.śm.) i z jego rodziny

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 3)

18.00 – + Daniel Budnik (14 r.śm.)


Wtorek – 4.06

7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 4)

18.00 – 2. rocznica świeceń ks. Marka

Środa – 5.06

7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 5)

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

I Czwartek –06.06

7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 6)

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodzin z naszej Parafii

18.00 – + Tadeusz Woś – intencja z pogrzebu

I Piątek – 7.06

7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 7)

18.00 – Intencja Grupy Miłosierdzi Bożego

20.00 – Intencja ZHR

Sobota – 08.06

7.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 8)
18.00 – Za Parafian


Uroczystość Trójcy Najświętszej – 26.05.13r.

8.00 – + Stanisław i Julia

10.00 – + Janina Żukowska (5 r.śm.), rodzice i brat

11.30 – + odzice: Edward (10 r.śm.) i Regina (7 r.śm.)
Figa oraz z rodzin obojga stron

18.00 – + Michalina, Adam Krysiak



Poniedziałek – 27.05

7.00 – + Stanisław Białkowski i za rodziców

18.00 – + Jacek Chamera (12 r.śm.)

18.00 – + Rodzice: Feliksa i Bronisław Machnio; bracia: Ryszard, Jan, Marian Machnio; syn Jacek Robert Chamera (12 r.śm.)



Wtorek – 28.05

7.00 –

18.00 – + Rodzice: Władysław i Eugenia Bąkowscy,
Barbara Bąkowska-Dobek

18.00 – + Tekla Kawczyn – intencja z pogrzebu



Środa – 29.05


7.00 – 4-ta rocznica święceń ks. Sebastiana – int. od Odnowy w Duchu Świętym

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń
4 Róży i ich rodzin



Czwartek
– 30.05 – BOŻE CIAŁO

8.00 – 4.
rocznica święceń kapłańskich ks. Sebastiana

10.00 – Za Parafian i procesja do 4 ołtarzy

Amfiteatr – Za budowniczych ołtarzy i ofiarodawców na
kwiaty

18.00 – + Wincenty Chojnowski (17 r.śm.) oraz z
rodziny Chojnowskich i Szoków

Piątek – 31.05


7.00 –

18.00 – + Zofia Piasecka (10 r.śm.) i z rodziny
Romańskich

18.00 – + Józef Dorabiata (18 r.śm.) oraz z rodzin
obojga stron

Sobota – 1.06

7.00 – O Boże
błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Sławomira w 30 urodziny

18.00 – + Jadwiga Prokopowicz (gr. 1)

18.00 – + Michał Kuchar (10 r.śm.)



Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 19.05.13r.

8.00 – + Joanna

10.00 – + Janina Kłysz i zmarli z rodziny

11.30 – Za Parafian

12.30 – Rocznica I Komunii Świętej

18.00 – + Marianna i Czesław



Poniedziałek – 20.05

7.00 – + Helena i Jan Szczałkowscy, Tadeusz Śliwa,            Tadeusz Sikora

18.00 – + Bolesław Grodek i rodzice obojga stron

18.00 – + Roman Ziółkowski (1 r.śm.) i rodzice obojga stron

Wtorek – 21.05

7.00 –

18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski oraz prośba o zdrowie i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla członkiń III Róży i ich rodzin

18.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla członków Rycerstwa św.Michała i ich rodzin

Środa – 22.05


7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

Czwartek – 23.05

7.00 –
18.00 – + Teresa Fiszer (4 r.śm.), mąż Józef, syn Leszek

18.00 – + Zbigniew Święcicki – intencja z pogrzebu

Piątek – 24.05

7.00 –

18.00 – + Konstancja i Kazimierz Grzybowscy – intencja
od wnuczki

18.00 – + Zofia Żeliszczak – intencja z pogrzebu

Sobota – 25.05

7.00 – + Łucja (11 r.śm.) i Krzysztofa Brzozowscy

18.00 – + Edward, Bronisław, Ryszard, Mariusz

18.00 – + Romanina i Stanisław oraz za ich rodziców


WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 12.05.13r.

8.00 – + Bolesław i rodzice obojga stron

10.00 – + Władysław Kozłowski (29 r.śm.), Marianna
Kozłowska, Janina Wozińska

11.00 – I KOMUNIA ŚWIĘTA

18.00 – + Maciej Diakowicz (6 r.śm.), Jan Perun (3
r.śm.), Anna, Stanisława, Władysław z rodziny Perun



Poniedziałek – 13.05

7.00 –

16.30 – + Stanisława Łuczun

18.00 – Za członków Odnowy w Duchu
Świętym i ich rodzin



Wtorek – 14.05

7.00 –

16.30 – Biały Tydzień

18.00 – + Teresa Dobrzyniewska (2 r.śm.)



Środa – 15.05


7.00 –

16.30 – + Ryszard Ostrowski (1 r.śm.) i rodzice

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny



Czwartek – 16.05

7.00 –

16.30 – + Aleksander i zmarli z rodziny Maszewskich i
Jesipowicz

18.00 – + Stefania i Kazimierz Żukowscy

Piątek – 17.05


7.00 –

16.30 – Biały Tydzień

18.00 – + Kazimierz Michałka (15 r.śm.) i rodzice
obojga stron

18.00 – + Zygmunt Sabat – intencja z pogrzebu

Sobota – 18.05

7.00 – + Eugeniusz z racji urodzin, Rozalia i Walenty Góreccy

16.00 – Ślubna

18.00 – Za Parafian




V Niedziela Wielkanocy – 28.04.2013 r.

8.00 – + Czesław

10.00 – + Ryszard Rosiak (13 r.śm.) i rodzice obojga
stron

11.30 – + Kazimierz i Teresa Sosnowscy – intencja Eli
z mężem

18.00 – + Jan, Paweł Andruszko i zmarli z rodziny



Poniedziałek – 29.04

7.00 – +
Anastazja i Dominik Pacios oraz rodzice obojga stron i Agnieszka Warzyńska

18.00 – + Maria, Stanisław Krepsztul i
rodzice obojga stron

18.00 – + Wanda i Gabriel Koliccy



Wtorek – 30.04

7.00 –

18.00 – + Stanisław Jaworski (25 r.śm.)

18.00 – + Zygmunt Sabat – int. od rodziny Ryniaków z
Sanoka



Środa – 1.05


7.00 –

10.00 – Za ludzi pracy

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny

18.00 – Za 8 Różę – dziękczynno - błagalna



I Czwartek –
2.05

7.00 –

18.00 – + Marianna (15 r.śm.) i Baltazar Galwiełło

I Piątek
– 3.05 – uroczystość NMP Królowej Polski

8.00 – +
Janina Kwiatkowska (8 r.śm.) i zmarli z rodziny

10.00 – W intencji Ojczyzny – intencja Żywego Różańca

11.30 – Za Ojczyznę

18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla
dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.

Sobota – 4.05

7.00 –

12.00 – W intencji Strażaków OSP Karlino

18.00 – + Aleksandra Kulik (3 r.śm.)

18.00 – + Bronisław (1 r.śm.), Zdzisława i rodzice
obojga stron


IV Niedziela Wielkanocy – 21.04.2013 r.

8.00 – + Marian w rocznicę śmierci i rodzice obojga stron
10.00 – + Franciszek Josz (21 r.śm.), rodzice obojga stron i brat Wacław
11.30 – Za Parafian
18.00 – + Jerzy Szulc i z rodziny Szulc i Nowowiejskich

Poniedziałek – 22.04

7.00 – + Rodzice: Franciszka i Marian oraz rodzeństwo: bracia i siostry
18.00 – + Jerzy Józef Borkowski
18.00 – + Jan Woś (12 r.śm.)

Wtorek – 23.04

7.00 – + Bernadetta Górecka z racji urodzin; Maria(52 r.śm) i Władysław Szymańscy

18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i
potrzebne łaski dla ks. Marka – int. od Grup Modlitewnych i Odnowy w Duchu
Świętym



Środa – 24.04

7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny


Czwartek – 25.04

7.00 – O zdrowie i szczęśliwą operację dla Józefa
18.00 – + Agnieszka Synoracka (20 r.śm.)
18.00 – + Marian Sawicki (11 r.śm.) i rodzice obojga stron

Piątek – 26.04

7.00 –
18.00 – Pro se ipso
18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Janiny

Sobota – 27.04

7.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny


18.00 – + Marian Bielski (1 r.śm.)

18.00 – + Stanisław Pawliński (17 r.śm.) oraz zmarli z rodzin obojga stron


III Niedziela Wielkanocy – 14.04.2013 r.

8.00 – W osiemnaste urodziny Patryka

10.00 – + Janina Potujańska (6 r.śm.), Władysław, Andrzej

11.30 – + Jadwiga Szukszta (8 r.śm.)

18.00 – + Józefa (18 r.śm.) i Jan (7 r.śm.) Rowińscy i
zmarli z rodziny



Poniedziałek – 15.04

7.00 –

18.00 – Za bierzmowanych – intencja Odnowy w Duchu Świętym

Wtorek – 16.04

7.00 –

17.00 – SAKRAMENT BIERZMOWANIA



Środa – 17.04


7.00 –

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny

Czwartek – 18.04

7.00 –

18.00 – + Michalina (23 r.śm.) i Kazimierz Osiński

18.00 – + Anna, Bazyli Płatasz, Anna Matczak

Piątek – 19.04

7.00 –

18.00 – + Wanda Kaczmarek – intencja z pogrzebu

18.00 – + Zygmunt Mostowski – intencja z pogrzebu

Sobota – 20.04

7.00 – + Mariola,Józef i rodzice obojga stron

18.00 – 40-lecie małżeństwa Wandy i Mariana

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla
Haliny i Bronisława z okazji 50. rocznicy ślubu – int. od dzieci, wnuków i prawnuków



Niedziela Miłosierdzia Bożego – 7.04.2013r.


8.00 – + Z rodziny Belcherowskich,Różańskich, Macudzińskich, Grudziążów, Kosińskich i zmarłych Józefów.
10.00 – W intencji Caritas Parafialnej i ich dobrodziejów.
11.30 – + Kózef Hoffman – intencja od przyjaciół z Kanady.
15.00 – Za bierzmowanych.
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.


Poniedziałek – 8.04

7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Marka
18.00 - + Rodzice Pakalnickich, Chmielewskich, bracia: Kazimierz i Zenon oraz zmarli z rodziny
18.00 – + Stanisław Kwaśnik i z obojga
stron

Wtorek – 9.04

7.00 – + Jan Ciwil i jego rodzice
18.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę
Matki Bożej dla Antosia w 5 urodziny, dla Łucji w 2 urodziny i dla ich rodziców

Środa – 10.04


7.00 – Dziękczynna za przeżyte 78 lat Heleny z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny


Czwartek – 11.04

7.00 –
18.00 – + Stanisława Felińska (2 r.śm.), Szczepan Feliński (30 r.śm.), Krzysztof i Szczepan
18.00 – + Antoni Michalak(9 r.śm.) oraz zmarłych z rodziny Jaguścik: Józef i Józefa, Bolesław, władysław

Piątek – 12.04

7.00 –
18.00 – + Julia Matysiak (6 r.śm.) i wszystkich
zmarłych z rodziny
18.00 – Janina Kłysz – Alchimowicz

Sobota – 13.04

7.00 –
18.00 – 40-lecie małżeństwa Anny i Kazimierza



Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2013 r.

6.00 – Za Parafian
10.00 – + Sabina Sobierańska (10 r.śm.), Antoni,Henryk
11.30 – + Antoni, Maria, Feliksa, Władysław, Julian, Michał
12.30 – Za Parafian - chrzty
18.00 – + Rodzice: Natalia i Władysław Długosz

Poniedziałek Wielkanocny – 1.04

8.00 – Dziękczynna za 68. lat małżeństwa Stanisławy i Stanisława Brzezickich
10.00 – + Stanisława , Leon i zmarli z rodziny
11.30 - + Stefan Wach (23 r.śm.) i zmarli z rodziny
18.00 – + Jadwiga i Marian Adamowicz i zmarli z rodziny

Wtorek Wielkanocny – 2.04

7.00 – + Tadeusz Woźniak (5 r.śm.) – int. od żony
18.00 – + Kazimierz Harchala i rodzice obojga stron
18.00 – + Elżbieta Ostrowska ( 5 r.śm.), mąż jej Tadeusz
18.00 – + Zygmunt Mostowski intencja pogrzebowa


Środa Wielkanocna - 3.04

7.00 –
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mamy
Janiny w 74 urodziny
18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny


Czwartek Wielkanocny - 4.04

7.00 –
18.00 – + Barbara Semenowicz (11 r.śm.), zmarły mąż
Kazimierz
18.00 – + Stanisław Urbańczyk – int. od uczestników pogrzebu

Piątek Wielkanocny – 5.04

7.00 –
18.00 – Za przygotowujących się do bierzmowania – int.
Grupy Miłosierdzia B.
20.00 – ZHR

Sobota Wielkanocna - 6.04

7.00 –
18.00 – + Tadeusz Śliwa (1 r.śm.), Tadeusz Sikora ( 2 r.śm.)



Niedziela Palmowa – 24.03.2013 r.

8.00 – + Dariusz Burszta (18 r.śm.)

10.00 – Za Parafian – o dobre przeżycie Wielkiego Tygodnia

11.30 – + Henryk Głąb (3 r.śm.)

18.00 – + Jadwiga Bączyk (10 r.śm.)



Wielki Poniedziałek
- 25.03

7.00 –

18.00 – + Bronisław Sawicki

18.00 – + Kazimierz Kargol – intencja z pogrzebu



Wielki Wtorek
– 26.03

7.00 – + Bernadetta Górecka (5 r.śm.)

18.00 – + Janina Statkiewicz (4 r.śm.), Stefan


Wielka Środa - 27.03

7.00 –

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci
Roberta i Ani oraz dla wnuków Dawida i Mateusza

18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny

Wielki Czwartek
- 28.03

19.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej – w intencji kapłanów
od wszystkich grup modlitewnych

Wielki Piątek - 29.03

19.00 – Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota - 30.03

21.00 – Liturgia Wigilii Paschalnej

O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Krzysztofa

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2013 r.

6.00 – Rezurekcja – za Parafian

10.00 – + Sabina Sobierańska (10 r.śm.), Antoni,Henryk

11.30 – + Antoni, Maria, Feliksa, Władysław, Julian,Michał

12.30 – Za Parafian – chrzty

18.00 – + Rodzice: Natalia i Władysław Długosz


V Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2013 r.

8.00 – + Marianna Ropiak, Bronisława i Józef Poreda
10.00 – + Marianna (9 r.śm.) Szczepan (32 r.śm.) Jakuś i rodzeństwo Janina i Krystyna
11.30 – Za Parafian
18.00 – + Urszula Bruzda (1 r.śm.) i z rodziny Bruzda i Lewandowskich


Poniedziałek – 18.03
7.00 –
8.00 – + Aniela (26 r.śm.) i Stefan Monasterscy oraz Anna Dzida
18.00 – + Stanisław Furman – intencja z pogrzebu

Wtorek – 19.03 – uroczystość św. Józefa

7.00 –
18.00 – + Józef Depta 


Środa – 20.03
7.00 –
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigi z okazji urodzin
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny


Czwartek – 21.03
7.00 –
18.00 – + Wojciech Zarzycki (20 r.śm.) i z rodziny Zarzyckich; Anna i Wasyl Mróz i z rodziny Mrozów
18.00 – + Andrzej Woś (2 r.śm.)

Piątek – 22.03
7.00 –
18.00 – + Z racji imienin i 9 r.śm. Józefy i 49 r.śm. Stanisława i Władysława i rodzice obojga stron

Sobota – 23.03
7.00 –
18.00 – + Mariusz (11 r.śm.), Ryszard, Edward, Bronisław
18.00 – + Jolanta, Ksawery Widulińscy


IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2013 r.

8.00 – O światło Ducha Świętego i opiekę MB dla Mateusza w 18. urodziny
10.00 – + Katarzyna Łogin (3 r.śm)
11.30 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Helenki z okazji 1 urodzin oraz za rodziców
15.00 – Za bierzmowanych
18.00 – + Anna i Janina Chwieduk
Poniedziałek – 11.03
10.30 – + Jadwiga Ciesielska – intencja od brata
18.00 – + Robert Klisiak – intencja od rodziców
18.00 – + Mieczysław Machtyl – intencja z pogrzebu
Wtorek – 12.03
10.30 –
18.00 – + Wacław, Jakub, Jan, Janina, Ewa
18.00 – + Mieczysław Podlasiński – intencja z pogrzebu
Środa – 13.03
10.30 – + Jan, Paweł Andruszko i z rodziny Andruszko i Maksalon
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny
Czwartek – 14.03
7.00 –
18.00 – + Franciszek Łubianek (26 r.śm.), rodzice: Jan i Rozalia, siostra Stanisława Myczka oraz Natalia i Mieczysław Stolarek
18.00 – + Wiesław, Teresa i rodzice
Piątek – 15.03
7.00 –
18.00 – + Barbara Lewandowska
Sobota – 16.03
7.00 –
18.00 – + Petronela Zołotucho (2 r.śm.)

18.00 – + Dorota Gruszczyńska zd. Kiepuszewska (2 r.śm.


III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2013 r. 


 8.00 – + Ks. Tadeusz (18 r.śm.) i zmarli z rodziny
10.00 – Za Parafian
11.30 – + Agnieszka, Andrzej (15 r.śm.)
18.00 – + Maria i Tadeusz Bednarscy i z rodziny Bolebrzuch Maria i Michał

Poniedziałek – 4.03


 7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Heleny – int. od przyjaciół
18.00 – Intencja Odnowy w Duchu Świętym
18.00 – + Robert Klisik – intencja z pogrzebu

Wtorek – 5.03


 7.00 – + Anna
18.00 – + Marian (18 r.śm.) i rodzice obojga stron: Adela, Aleksander, Katarzyna i Jan
18.00 – + Feliksa (ona), Józef, Zofia i Józef

Środa – 6.03


 7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

Czwartek – 7.03


 7.00 –
18.00 – + Henryk Marciniak (14 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Stefan Waśków i rodzice obojga stron; Helena i Stanisław Frańczak

Piątek – 8.03


7.00 –
18.00 – + Weronika Olszak (8 r.śm.)
18.00 – + Marzena Płatosz

Sobota – 9.03


7.00 –
18.00 – Za Parafian
18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Krzysztofa z racji urodzin


II Niedziela Wielkiego Postu – 24.02.2013 r.


8.00 – + Ryszard Sudoł (3 r.śm.)

10.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z racji 70. rocznicy urodzin Zofii – intencja od męża i dzieci.
11.30 – + Czesław
15.00 – W intencji przygotowujących się dobierzmowania
18.00 – + Czesław Zima (18 r.śm.) i rodzice obojga stron


Poniedziałek – 25.02

7.00 –
18.00 – + Antoni Kubiak – intencja od uczestników pogrzebu
18.00 – + Jan Pogorzelski (35 r.śm.)


Wtorek – 26.02

7.00 –
18.00 – + Henryk (21 r.śm.) i rodzice obojga stron
18.00 – + Leszek i Gerard Wysoccy i zmarli z rodziny


Środa – 27.02

7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny


Czwartek – 28.02

7.00 – + Danuta i Jan Wapniarscy
18.00 – + Mirosław Brzezicki (5 r.śm.)
18.00 – + Marian Jodko – intencja z pogrzebu


Piątek – 1.03

7.00 – + JózefŚwiercz – intencja z pogrzebu
18.00 – + Edmund Baranowski – intencja z pogrzebu
18.00 – O dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych – int. od GMB
20.00 – W intencji ZHR


Sobota – 2.03


7.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB z racji imienin Heleny i Kazimiery
18.00 – + Salomea Nowicka
18.00 – + Józef Ramus (16 r.śm.) i Zdzisław


I Niedziela Wielkiego Postu – 17.02.2013 r.


8.00 – + Jadwiga, Aleksander Danieluk i ich rodzice
10.00 – + Stefan Dański (12 r.śm.) i zmarli rodzice
11.30 – Za Parafian
18.00 – + Maria Narkun (1 r.śm.) i Witold Narkun

Poniedziałek – 18.02
7.00 –
18.00 – + Mieczysław Stolarek (5 r.śm.) i żona Natalia
18.00 – + Jan Stachowski (1 r.śm.) i synowie: Zbigniew (12 r.śm.) i Ryszard (23 r.śm.)

Wtorek – 19.02
7.00 –
18.00 – + Jerzy Lubowiecki – intencja z pogrzebu
18.00 – + Marian Gajec (2 r.śm.)

Środa – 20.02
7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących
uczestników nowenny

Czwartek – 21.02
7.00 –
18.00 – + Józef (12 r.śm.) i Helena Wiślińscy
18.00 – + Maria Jeżyna – intencja z pogrzebu

Piątek – 22.02
7.00 –
18.00 – O błog. Boże i potrzebne łaski dla Małgorzaty Ehrt w 50 urodziny
18.00 – + Henryk Walicki

Sobota – 23.02
7.00 –
18.00 – + Zofia (20 r.śm.) i Julian Drabowicz; Wacław, Monika i Józef Kowalscy
18.00 – + Marianna, Lucjan, Henryk Suscy; Zofia, Antoni Szumiec


V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2013 r.

8.00 – + Władysława Tomala (8 r.śm.), Stefan Tomala
10.00 – + Zdzisława, Bronisław i zmarli z rodzinobojga stron
11.30 – + Władysław (6 r.śm.) i rodzice
18.00 – + Henryk Nikel (20 r.śm.) i zmarli rodziceobojga stron


Poniedziałek – 11.02.2013r.
11.02 -
7.00 –
18.00 – + Sylwina Musił
18.00 – Intencja Odnowy w Duchu Świętym

Wtorek – 12.02
7.00 –
18.00 – + Kazimierz Stubieda – intencja z pogrzebu
18.00 – + Hanna Siwka (1 r.śm.)

Środa Popielcowa - 13.02
7.00 –
10.00 – W intencji Żywego Różańca o dobre przeżycie Wielkiego Postu
16.30 – + Janina (8 r.śm.), Bogusław, Zofia, Jan, Anna
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny

Czwartek –14.02
7.00 –
18.00 – + Jan Utowko (5 r.śm.)
18.00 – + Rafalina (13 r.śm.), Florian

Piątek – 15.02
7.00 – Regina, Antoni i z rodziny
18.00 – + Stanisława Suczyńska – intencja z pogrzebu

Sobota – 16.02
7.00 –
18.00 – + Stanisław Brzezicki (15 r.śm.), Bogdan,Mirosław
18.00 – + Jerzy i Halina Lubowieccy – intencja od rodziny Lewandowskich i Danusi z mężem



IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.02.2013 r.


8.00 – + Stanisława i Mieczysław Pawlik
10.00 – Za Parafian
11.30 – + Krystyna Czernic, Wojciech Mazurek i rodzice obojga stron
18.00 – + Kazimierz Radziński (11 r.śm.)

Poniedziałek – 4.02.2013r.
7.00 –
18.00 – + Józef Tyrakowski – intencja z pogrzebu
18.00 –

Wtorek – 5.02.2013r.
7.00 –
18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Waldemara Łubianka z okazji 40 urodzin

Środa – 6.02.2013r.
7.00 –
18.00 – W intencji dziękujących i proszących uczestników nowenny
18.00 –

Czwartek – 7.02.2013r.
7.00 –
18.00 – + Lucjan Piwowarczyk (1 r.śm.)

Piątek – 8.02.2013r.
7.00 –
18.00 – + Eugeniusz Anielski – intencja z pogrzebu

Sobota – 9.02.2013r.
7.00 –
18.00 – Za Parafian 

Kreator www - przetestuj za darmo